NU MET GRATIS AANDRIJVING! MatrasCleaner Garagedeur vervangen? ACTIE IN NOVEMBER I AB TECHNIEK de trend voor dit Door Natasha Qualm - Met het korter wor- van de dagen en het dalen van temperatuur nadert de winter met rasse schreden. Heel Nederland nes telt zich binnen voor de kachel en de feestdagen staan weer voor de deur. Dit weekend kan men alvast in de stemming komen bij Intratuin. Daar wordt de nieuwe sfeervolle kerst- en interieurshow geopend waar de afge lopen weken hard aan is gewerkt. Het resultaat mag er dan ook zijn: 2000 m2 vol met knus ingerichte hoekjes met kerstspullen om voldoende inspi ratie op te doen. Intratuin: "Je kunt de letters van het alfabet gewoon neer gooien, maar je kunt er ook een.'mooi gedicht van maken en dat hebben we hier gedaan!" Tijden veranderen, ook bij het tuin centrum. Waar vroeger de kerstshow de plek innam van de tuinmeubelen, beslaat deze tegenwoordig een groot deel van de winkel. Ook de tendens van de kerstshow is veranderd. Naast traditionele kerstspullen komen er steeds meer duurzame producten in het assortiment waar men het hele jaar van kan genieten. De kerst- en in terieurshow richt zich dit jaar op een drietal thema's: strak modern, lan delijk klassiek en levendig gezel lig. Binnen deze thema's is een grote afwisseling van kleuren en accessoires te'vinden. Waar vorig jaar de kleuren Voor een schone en gezonde nachtrust Natuurlijk wilt u net als deze dames ook genieten van een schone en gezonde nachtrust. groen en aqua de trend waren, zijn de trendkleuren voor dit jaar ongeli miteerd. Van goud- en zilvertinten tot alle kleuren van de regenboog, alles kan dit jaar, zolang het maar binnen bepaalde stijlen blijft. Om de bezoeker bij al deze overdaad van kleuren en materialen te helpen heeft Intratuin de kerstshow overzichtelijk ingedeeld. Elke stijl heeft zijn eigen knus ingerich te hoek. Met alle artikelen binnen een bepaalde stijl kan de bezoeker thuis naar hartelust combineren. Het is nog nooit zo gemakkelijk geweest om je huis in kerstsfeer om te toveren. Het aanbod van kerstartikelen wordt steeds uitgebreider. In het kunstbo- menbos valt op dat de bomen steeds mooier en chiquer van uitstraling worden. Ook komen er steeds meer kunstkerstbomen die haast niet meer van echt zijn te onderscheiden. Op de afdeling kerstverlichting zien we dat sierverlichting steeds meer wordt toe gepast en is er een breed scala voor binnqn en buiten. Favoriet bij kinderen en volwassenen is het kerstdorp. Wr™ schillende kerstlandschappen staan hier tentoongesteld, met een grote variatie in kersthuisjes en natuurlijk de treintjes die door deze prachtige dorp jes reizen. Op de doe-het-zelf-afdeling zijn allerlei materialen te vinden om zelf schikkingen mee te maken. De kerst- en interieurshow heeft ook dit jaar weer alles om de gezellige sfeer die bij de kerst hoort in huis en tuin te halen. De show is een bezoek meer dan waard. De Intratuin aan de Voor weg in Zoetermeer is dit weekend geopend op zaterdag (van 9.00 tot 17.30 uur) en op zondag (van 11.00 tot 17.00 uur). Andere extra koopzon dagen zijn op 25 november, 2, 9 en 16, december en extra koopavonden op de woensdag 12 en 19 december. ,-^'v T' i Vraag ons naar de actievoorwaarden Dat is ook voor u mogelijk, bel voor een gratis matrashygiëne test: 070-306.23.89 Het reinigingssysteem is onlangs bekroont met het Ecarf kwaliteitszegel. Kijk voor meer informatie op: www.matrascleaner-haaglanden.nl en www.ecarf.org GARAGEDEUREN www.degaragedeur.nl 15 uur! Op zaterdag zijn wij geopend van 10 - Heliumstraat 280 2718 RS Zoetermeer (Lansinghage) Tel. 079-3601220 pagina 42 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 7 november 2007

Hart van Holland | 2007 | | pagina 42