ROGAM BEZORGERS ROGAM Ziekenverzorgenden Verpleegkundigen Helpenden Groepsleidsters Scholieren Oppermannen Stratenmakers Lasser Ve brug haat urerlc irv regio Verkoopadministratie Personenwagenverkoper Bestelwagenverkoper Personenwagenmonteurs Wij zorgen dat u vooruit komt! Service adviseur/receptionist Het Hart van Holland vraagt vanaf januari 2008 in Nesselande JA, wil graag bezorger worden in de wijk Nesselande. Thuishulpen UITZENDBURO Mercedes-Benz www.rogam.nl Heb je interesse of wil je meer weten? Bel: 0180-632289 of mail naar tilly@elgersmamedia.nl Of vul onderstaande bon in en stuur deze naar: Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg la, 2761 GA Zevenhuizen Naam: Adres: Postcode: Plaats: Tel: Geb. datum: Sociaal en hulpvaardig? Verzorgende kwaliteiten? Lekker spelen? Geld nodig? Direct aan de slag? Echt vakmanschap? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 14 november 2007 pagina 21 w Het gaat goed met ROGAM. In Gouda is de bouw van ons schitterende nieuwe pand langs de A12/A20 gestart en we streven ernaar zomer 2008 te kunnen verhuizen. Ook onze vestiging Woerden zal de komende maanden aanzienlijk verbouwd gaan worden. Om onze ambitieuze doelstellingen te kunnen realise ren zijn we op zoek naar kandidaten voor de volgende functies: Samen met je collega's verzorg je het hele logistieke traject van order tot aflevering en beheer je alle administratieve zaken rondom de voorraden van nieuwe en gebruikte personenauto's. Je bent een perfecte gastvouw/gastheer met een technische achtergrond en werkt met onze geautomatiseerde systemen voor planning, werkorders en facturen. Je bent een succesvolle autoverkoper en bekend met onze doelgroep particuliere- en zakelijke relaties. Voor de verkoop van onze succesvolle Vito en Sprinter, zoeken wij voor de regio Woerden een zeer actieve en klantgerichte verkoper die bedrijven bezoekt en zo huidige relaties onderhoudt en nieuwe relaties maakt. Voor onze werkplaatsen in Gouda en Woerden zijn we op zoek naar eerste autotechnici en aankomend eerste autotechnici. Kijk op www.rogam.nl voor uitgebreide informatie over de functie. Voor informatie over de functies in Gouda kan je contact opnemen met Martijn Onnink (0653-563338) en voor Woerden met Jan Dijkstra (0622-965505). Je sollicitatiebrief met uitgebreide CV en pasfoto kun je sturen aan de directie van ROGAM Autogroep, Postbus 34098, 3005 GB Rotterdam. Mailen kan ook aan personeelszaken@rogam.nl. Nominatie 2006 De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen van diverse huishoudelijke taken bij cliënten in de thuissituatie. De juiste kandidaat is representatief, flexibel, sociaal en is in het bezit van eigen vervoer. Maak gelijk een afspraak Tijden: in overleg Duur: op oproepbasis De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en begeleiden van zieken, gehandicapten en ouderen in de thuissituatie. Wij zijn op zoek naar kandidaten die bereid zijn om op onregelmatige flexibele tijden te werken. De juiste kandidaten moeten in het bezit zijn van minimaal een MBGO-VP, MBO VIG diploma of een ziekenverzorging diploma. Hij zij moet in het bezit zijn van eigen vervoer. Geïnteresseerd? Bel ons Tijden: in overleg onregelmatig (ochtend, middag, avond en weekend) Duur: op oproepbasis. Ben jij goed in de omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe afgerond? Dan zijn wij op zoek naar jou!! Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Interesse gewekt? Wij vertellen je graag meer Tijden: (parttime fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of meerdere dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden in bijvoorbeeld het onderhoud, buitenwerk, magazijnwerk of als telefoniste. De minimale leeftijdgrens is 18 jaar. Waar wachtje nog op? Tijden: 07.00 - 16.00 uur Duur: op oproepbasis Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede oppermannen en stratenmakers. De werkzaamheden bestaan uit opperen (het aan en afvoeren van diverse materialen) en het vleien van stenen.Tevens een stukje voor- en nabewerking en diverse grondwerkzaamheden. Interesse? Bel ons direct Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit las werkzaamheden volgens werktekeningen. Het gaat om constructies van diverse metalen, zoals staal, RVS en aluminium. In de constructies komen profielen, pijpen en plaatmateriaal voor. De juiste kandidaat heeft een afgeronde technische opleiding, lasdiploma MIG MAG niveau 1materialenkennis en kan goed zelfstandig werken. Voldoe jij aan dit profiel, schrijf je direct in Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 21