Recreatiepark "De Koornmolen" Zevenhuizen Nieuwbouwproject Van Dorp-Koster locatie te Moerkapelle D 10 SI JE type "Spirea" A/ A K EL W >JDor (coper éw twkoper drjuute- par tij! orpsstraat 146 - - www.perdijkmakelaardij.nl Vraagprijs =0189.000,- k.k. Gelegen in het Rottemerengebied aagprijs 0169.000,- k.k. koop Koopsom vanaf: 0235.000,- v.o.n. woning Tweemanspolder 6a bungalow 4 en 8 Tweemanspolder 6a bungalow 34 en 38 Op recreatiepark "De Koornmolen" gele gen goed onderhouden vrijstaande recre atiewoning met houten berging en ruime tuin rondom de woning. De woning is volledig geïsoleerd en wordt gemeubileerd opgeleverd, w.o. eetkamertafel met stoe len, bedden en keukeninbouwapparatuur! Indeling: Entree/hal met kast v.v. opstel plaats combiketel (Intergas VR '00), me terkast en gedeeltelijk betegeld toilet met fonteintje. Lichte woonkamer (4.67 x 5.54 m.) met schuifpui naar het zonnige terras en toog naar een apart eetgedeelte (2.74 x 2.07 m.). Open keuken (2.50 x 2.13 m.) v.v. gaskookplaat, afzuigkap, combi-magnetron en koelkast. Ruime slaapkamer van 3.40 x 3.08 m. met schuifpui naar het terras en toegang tot een bergvliering. Geheel betegelde bad kamer v.v. ligbad, douchecabine, vaste wastafel met meubel en wasmachine- en drogeraansluiting. Bredèweg 66, perceel Bï Vraagprijs 069.500,- k.k. Bernhardstraat 20 Vraagprijs 0249.000,- k.k. Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 14 november 2007 L Op recreatiepark "De Koornmolen" ge legen goed onderhouden vrijstaande re creatiewoningen met houten berging en ruime tuin rondom de woning. De woning is volledig geïsoleerd en wordt gemeubi leerd opgeleverd, w.o. eetkamertafel met stoelen, bedden en keuken inbouwappa- ratuur! Indeling: entree/hal met kast v.v. opstelplaats cv combiketel (Intergas VR '00), meterkast en betegeld toilet met fon teintje, lichte woonkamer (ca. 30 m2) met sfeervolle gashaard en een schuifpui naar het zonnige terras, open keuken v.v. gas- kookplaat, afzuigkap, combimagnetron en koelkast. Twee slaapkamers (waarvan één kamer met schuifpui naar de tuin), geheel betegelde badkamer met ligbad, vaste was tafel met meubel, wasmachine- en droge- raansluiting. Bijzonderheden: De erfpacht is afgekocht tot 15 september 2062 De parkretributie bedraagt ca. 0 1000,- per jaar. Bijzonderheden: De erfpacht is afgekocht tot 15 september 2062 De parkretributie bedraagt ca. =01000,- per jaar. Op campingterrein "De Randstad" gelegen RECREATIEWONING op 168 m2 grond. Het park is gedurende het gehele jaar geopend en beschikt o.a. over een zwembad en een restaurant. Indeling: Entree. Keurige keuken met anderhalve spoelbak, 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en koel-/ vriescombinatie. Woonkamer van 6.17 x 3.47 m met openslaande deuren naar de tuin.Slaapkamer (2.00 x 2.55 m) met vaste kasten. Extra slaap-/ hobbykamer van 1.90 x 2.10 m. Nette, betegelde badkamer met douche, wastafel combi natie en wasmachine-aansluiting. Bijzonderheden: De woning wordt verwarmd middels een moederhaard waarop enkele radiatoren zijn aangesloten. Aan de voorzijde hangt een zonnescherm. Er staat een kleine, houten blokhut in de tuin. Permanente bewoning is niet toegestaan. Nette uitgebouwde EENGEZINSWONING met voor- en achtertuin. De woning is gelegen aan de rand van een ruim opgezette woonwijk met vrij uitzicht over de polder. Parkeergelegenheid voor de deur en de scholen op loopafstand. Indeling: Beg. gr.: Royale lichte doorzon woonkamer (32 m2), uitgebouwd in 2001v.v. een lichtstraat in de aanbouw (met verdikt glas). Half open keuken v.v. div. apparatuur en doorgang naar de aangebouwde bijkeuken (2001) v.v. wasbad, w.m. aansl. en lichtstraat. Ie Verd.: 3 Slaapkamers, 2 grootste met draai kiepramen. Nette badkamer met 2e toilet, douche, wastafel en design radiator. 2e Verd.: 4e Slaapkamer met bergruimtes en twee openslaande ramen. Fraai aangelegde, op het zuiden gelegen, 12 m. diepe achtertuin met vrijstaande stenen berging, achterom en elektrische zonwering aan de achterpui. Bwjr.: 1968. Inhoud: 340 m3. Opp.: 110 m2. In de kern van het dorp Moerkapelle - tussen de Dorpsstraat, de Moerdijkstraat en de Ringvaart - wordt gestart met de verkoop van negen levensloopbestendige patiobungalows en vijf ruime dorpswoningen. De indeling van de vijf woningen is identiek: op de begane grond vindt u de entree, een riante living, de open keuken, een ruime berging en het toilet. Vanuit de hal leidt een trap naar de verdieping. Daar bevinden zicht twee ruime slaapkamers, een luxe badkamer met een tweede toilet en een aparte ruimte voor onder meer een was/ droogcombinatie. De indeling is voor elke woning hetzelfde, maar in de afmetingen zijn lichte verschillen. Vanuit de woningen kijkt u aan de voorzijde uit op de Dorpsstraat. Aan de achterzijde van de woning heeft u beschikking over een ruime tuin met veel mogelijkheden. De woningen zijn ideaal geschikt voor mensen die veel waarde hechten aan wonen in een prachtig dorp met veel rust en ruimte in en om de woning.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 41