EEN NIEUWE BADKAMER OF KEUKEN ERIN EN U ER EVEN TUSSENUIT bij aankoop van een complete keuken of badkamer een REISCHEOUE t.w.v. 500 cadeau ■nuiD" Echt vers en vol liefde... maak kennis met vers van de kweker KEUKENS BADKAMERS www.versvandekweker. nl Traditionele stijl in actueel design Landhuisbadkamer voor warme woonsfeer SELECT DEALER!» U bent van harte welkom in onze gezellige showroom, waar u keuze heeft uit ruim 2500 m2 keukens en badkamers. li wêu 1Kb FRANKRIJKLAAN 4 HAZERSWOUDE-DORP (iTC-TERREIN BOSKOOP) TEL. OI72 236323 www.keukencentrum.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 14 november 2007 Verser dan vers Versvandekweker.nl levert rechtstreeks het beste vanaf topkwekers. Voor jezelf of om een ander te verrassen. Alle bestellingen op werkdagen voor 12.00 uur worden bin nen 24 uur bezorgd. Dat is aanzienlijk verser dan anders en de kweker zorgt met veel aandacht en liefde voor je be stelling! De keuze varieert per seizoen. Van de verleidelijke anthurium, prachtige groot- bloemige rozen, vrouwelijke medinilla tot aan bijzondere eucharis. Op de site kun je kennismaken met jouw kwe ker, zijn passie en verhaal. En natuurlijk de mooiste bloe men en planten. Nederland is het bloemenland bij uit stek. En natuurlijk komen de nieuwste en spannendste ontwikkelingen dus van eigen bodem. Zoals een absoluut bijzonder fleurfenomeen waar je met een je voordeel mee kunt doen: www.versvandekweker.nl. De mooiste bloemen en planten rechtstreeks gele verd door topkwekers. Verser dan vers en boordevol zorg, aandacht en liefde. Een aanrader voor iedereen Bloemen zijn voor jong en oud altijd een plezier om te krijgen of te geven. Maar ze moeten wel echt vers zijn. En we wil len dat ze zo lang mogelijk stralen in huis. Daarom is er nu de website www. versvandekweker.nl. De allersnelste, meest verse bloemen- en plantenbe- zorger en tegelijkertijd een inspirerende cadeauwinkel. Snel en smaakvol met zorg en liefde Op www.versvandekweker.nl ontdek je een complete, heerlijke winkel vol favo rieten. Prachtige bloemen en planten plus inspirerend beeld en heldere infor matie over het product en over de kwe ker. Ook vazen en potten ontbreken niet. Alle bloemen en planten via Vers van de kweker worden door de kweker zelf zorgvuldig verpakt en verstuurd in een feestelijke, paarse cadeauverpak king. Hierbij zit ook een kaartje met specifieke kwekerstips voor de ver zorging en je hebt de mogelijkheid om een persoonlijke tekst toe te voegen. Kortom, een feest om (mee) uit te pak ken! Versvandekweker.nl is aangesloten bij de Nederlandse Thuiswinkel organisa tie. Betalingen verlopen eenvoudig, vei lig en betrouwbaar via Ideal. Kijk snel op: www.versvandekweker.nl Het inrichtingen van de badkamer in een warme woonsfeer is één van de belangrijkste badkamertrends. En daar mee grijpen we eigenlijk terug op de traditionele landhuisstijl, waarin warme kleuren, ronde vormen en natuurlijke materialen van oudsher centraal staan. Keramag vertaalt deze traditionele stijl in actueel design. Voor een badkamer waarin de authentieke landhuissfeer gecombineerd is met hedendaags com fort. Cassini - als een mediterrane finca De badkamerserie Cassini is een aan trekkelijke, zeer complete serie met een mediterrane landhuisstijl die doet den ken aan de zuidelijk finca's. De orga nische vormgeving van de keramische elementen en de warme, houten meu belen creëren een sfeer van zon, zee en ontspanning. Een ideale sfeer voor een badkamer waarin genieten centraal staat. De serie biedt een keuze uit verschil lende wastafels, waaronder de opzet- wastafels. Bijzonder is de opzetwastafel met een sierrand in reliëf. Dit geeft de wastafel een sfeer van een decoratieve, antieke keramische of terracotta schaal. Een breed wastafelmeubel met een au thentieke, warme sfeer biedt veel comfort. De wastafel, met extra diep wasbekken, is in het midden van het meubel geplaatst waardoor aan beide zijden veel aflegruimte overblijft. Voor een warme sfeer zorgen de gebeitst houten meubels en de bijpassende ban ken. Bijzonder is de salonkast met vier laden en een open schap met twee vas te aflegplateaus voor het etaleren van objecten en benodigdheden die gezien mogen worden. Bijzonder praktisch is ook de zijkast, naar wens voorzien van vier laden of met een deur en twee aflegplateaus. Lichtspiegels en grote, smalle passpiegels maken de sfeer compleet. De wastafelonderkasten, ko lom- en zijkasten zijn voorzien van met de hand gesorteerd Essen houtfineer. De spiegels, banken en poten van de meubels zijn gemaakt van massief Es sen. Het hout behoudt haar natuurlijke, warme uitstraling door een afwerking met beits en lak. Cotta - harmonie en ontspanning De badkamerserie Cotta is eveneens geïnspireerd op de mediterrane sfeer. Cotta speelt in op de behoefte aan rust, ontspanning en inspiratie in de comfor tabele omgeving van de eigen badka mer. Dit is bereikt door een harmonisch samenspel van zachte belijningen. Tege lijkertijd is terdege rekening gehouden met optimale functionaliteit. Het com plete beeld van keramiek en meubels is doordrongen van een mediterrane flair. Een lichtspiegel maakt het beeld com pleet. Het design van de keramische elementen uit de serie heeft een onmis kenbaar eigen karakter, door de zachte, organische vorm van de ellips. De bijpassende Cotta badmeubels in licht Ahorndecor geven de badkamer een lichte, jonge uitstraling. Ook hier zien we naast kasten, banken, lichtspie gels en een handige boxette. Voor een inrichting van een badkamer is woonsfeer, biedt de landhuisstijl vele mogelijkheden. Met de moderne ver talingen van de traditionele stijl gaan authentieke sfeer en modern comfort hand in hand. www.keramag.com 'vraag naar de voorwaarden in onze showroom. Hiermee vervallen al onze voorgaande acties en aanbiedingen. Openingstijden: ma-vrij 9.30-17.30 uur za 10.00-17.00 uur Vrijdagavond koopavond Op zondag gesloten

Hart van Holland | 2007 | | pagina 42