tijlvolle kerstsfeer nderden, duizenden lichtjes voor binnen en buiten IcinAn Zevenhuizen tijlhoeken ter inspiratie voor eigen interieur 'um Sonneveld Tuincentrum de Driesprong Tuincentrum van der Dussen Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 21 november 2007 [in Groencentrum Sonneveld zijn het hele jaar rond sfeeropstel- inden die regelmatig vernieuwd en aan het seizoen aangepast [aarnaast is er een uitgebreide kerstshow in een grote ruimte, het pand. Het grote assortiment kerstboomversieringen en ac- overzichtelijk op kleur en stijl gesorteerd, waardoor het oog |nt direct naar de tafel die zijn of haar voorkeur heeft getrok- De vernieuwende combinatie van klassiek zilver met zwarte accenten geeft een heel stijlvolle kerstsfeer. Een heel andere wordt verkregen door het gebruik van accessoires en versierin- gemaakt van natuurlijke materialen. Een nieuwe trend in dit |de voorwerpen die gemaakt zijn van ruwhout dat afgewerkt is Ihitewash. Tijdens de kerstshow exposeert Monique Peters haar objecten. Van Bianca Clasing zullen, naast haar bloemstukken, Meierijen te zien zijn. Zoetermeer - De kerstshow van De Driesprong in Zoetermeer is een van de grootste van Zuid- Holland. De klant wordt via een winkelroute langs verschil lende opstelllingen en uitstal lingen geleid om zo een keuze te maken uit het enorme aan bod. De kerstshow wordt ieder jaar volledig opnieuw opgezet en is dus altijd verrassend voor de bezoekers. Opvallend is dat dit jaar het niveau van de kerst versiering hoger ligt. Mensen willen meer geld uitgeven voor goede producten en die zijn volop verkrijgbaar. De trend is dan ook een sjieke uitstraling. De vorig jaar zo populaire combinatie van zwart en wit, wordt dit jaar aangevuld met kristal en zilver. Aan de klassieke boom met zilverkleurige versiering worden extra kleuren toege voegd, zoals petrol en paars. De nadruk ligt op de wat koe lere kleuren. Een topproduct op het gebied van verlichting is de cluster verlichting; honderden, zelfs duizenden lichtjes voor zowel binnen als buiten. rsiering en accessoires kenmerkt de kerstshow van de Zilverberk, in een oogopslag de benodigde versiering kan vinden. Een nieuwe aciua en pauwenblauw, wat een heel speciale uitstraling geeft, tatthema 'Winterwonderland'. Het geheel doet denken aan beelden uit een op een besneeuwde achtergrond vormen een vernieuwende aanvulling r waren. Deze dieren zijn veelal gemaakt van natuurlijke materialen en 3L Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij Tuincentrum van der Dussen draait de kerstshow vooral om gezelligheid en het maken van sfeer. Hoewel er een ruime sortering 'bling-bling' materiaal aanwezig is, ligt de nadruk op een stijlvolle aankleding. In mooi opgezette stijlhoeken kunnen bezoekers inspiratie opdoen voor het brengen van sfeer in het eigen interieur. Een heel nieuw product is de verlichte kerstboom voet, die verkrijgbaar is in drie kleuren. Van der Dussen verkoopt naast accessoires ook kerstbomen in verschillende soorten en maten. Er kan een keuze gemaakt worden uit een voorraad van ruim 8000 bomen. Daar naast levert men ook kant en klaar opge maakte boompjes. Zowel deze Conica's als de kerststukken worden door van der Dussen in hun eigen stijl ge heel zelf opgemaakt.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25