WERKVOORBEREIDER BEZORGERS At De Zevenster Journalist redacteur DE GRAAF Medewerkers Huishoudelijke Dienst Algemene ruimtes (m/v) 20 uur per week D. de Graaf Bouwbedrijf B.V. is onderdeel van De Graaf Beheer B.V., waaronder ook De Graaf Onderhoud en De Graaf Exploitatie vallen. De Graaf is een middelgrote bouwonderneming die zich vanaf de oprichting in 1924 onderscheidt door het leveren van aansprekende kwaliteit. Het heeft zich hiermee een solide positie en uitstekende naam in de bouwbranche weten te verwerven. De persoon die wij zoeken Wij bieden www. bouwbedrijfdegraaf. nl 0 1 f 0 Flexibel s GRONDWERKERS RIOLEERDERS GWW UITVOERDERS Het Hart van Holland vraagt vanaf januari 2008 in Nesselande Heb je interesse of wil je meer weten? Bel: 0180-632289 of mail naar tilly@elgersmamedia.nl Of vul onderstaande bon in en stuur deze naar: Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg la, 2761 GA Zevenhuizen JA, wil graag bezorger worden in de wijk Nesselande. Tel: Jj Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 21 november 2007 V I centrum voor senioren De Zevenster, centrum voor senioren, heeft als doelstelling het realiseren van zorgaanbod in een woonsituatie. Het zorgaanbod is toegespitst op de behoeften van de ouderen en kan daardoor variëren van alarmeringsfunctie tot het bieden van verpleeghuiszorg. De Zevenster biedt woonruimte en zorg aan 85 bewoners. Daarnaast verzorgt De Zevenster ook extramu rale zorg in de nabije omgeving. De bewoners kunnen gebruik maken van vele faciliteiten zoals een winkeltje, een kapsalon, een biblio theek en een restaurant. In De Zevenster werken ruim 120 medewerkers en ongeveer 130 vrijwilligers. De Zevenster is op zoek naar De functie Heeft u gevoel voor hygiëne, kunt u zowel zelfstan dig als in teamverband werken en bent u flexibel inzetbaar? Dan biedt deze functie u ruime moge lijkheden. Het profiel Kennis van professioneel schoonmaakonderhoud Sociale vaardigheden in de contacten met ouderen en collega's Zelfstandig en volgens planning kunnen werken Goede beheersing van de Nederlandse taal Geboden De aanstelling geldt voor een half jaar met uitzicht op een vast dienstverband. De salariëring is volgens de CAO Verpleeg- en verzorgingshuizen en u kunt deelnemen aan een collectieve ziektekostenverze kering. De werktijden van maandag t/m vrijdag 07.00 uur tot 11.00 uur, eventueel in overleg. Nadere informatie is te verkrijgen bij Claudia Wubben, Hoofd Facilitaire Dienst, telefoon (0180) 63 71 11. Je schriftelijke sollicitatie kun je tot 5 december richten aan De Zevenster, t.a.v. P&O, Leliestraat 3, 2761 HD Zevenhuizen of mailen naar lstolk@de7ster.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Door positieve toekomstverwachtingen in ons Bouwbedrijf, hebben wij behoefte aan uitbreiding van ons team. Wij zijn daarom op korte termijn op zoek naar een met een goed cijfermatig inzicht en ervaring met calculeren. De functie W maken en bewaken van de planningen; contacten onderhouden met opdracht- inkopen materialen/uitbesteden onderaan nemerswerk; zorgdragen voor de juiste (detail) tekeningen; nauwe samenwerking met project- coöerdinator; gever/architect; bijwonen van bouwvergaderingen (en indien nodig notuleren); het opstellen van meer- en minder- werk. is een enthousiaste en gemotiveerde persoonlijkheid; heeft goede commerciële vaardighe den en een klantgerichte commerciële instelling; beschikt over een MBO/HBO werk- en denkniveau (Bouwkundige richting); heeft meerjarige werkervaring in een soortgelijke functie; heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal (woord en geschrift); is vaardig met de computer (Word, Excel, Auto-Cad 2000 of gelijkwaardig, Outlook etc.); ►- kan zelfstandig en onder tijdsdruk werken en is flexibel. een leuke werksfeer in een gezond bedrijf, een goede beloning en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Kijk voor een uitgebreide indruk van ons bedrijf op de website: Voelt u zich uitgedaagd en beschikt u over de gevraagde capaciteiten? Stuur dan binnen 14 dagen een brief of e-mail met uw motivatie en cv naar: Bouwbedrijf D. de Graaf B.V., Postbus 14, 2750 AA Moerkapelle, t.a.v. mw Janet de Graaf. Telefoon (079) 593 12 40; e-mail: janetdegraaf@bouwbedrijfdegraaf.nl BOUWBEDRIJF Elgersma Media geeft het weekblad Hart van Holland uit in Rotterdam-Nesselande, Waddinxveen, Boskoop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Nieuwerkerk aan den IJssel en Moordrecht Het Hart van Holland zoekt een ervaren Je zorgt onder andere voor de berichtgeving van grote en kleine regionale ontwikkelingen op het gebied van politieke beleidsterreinen en maakt de vertaalslag naar de lezer van het Hart van Holland. Je coördineert het politieke veldwerk, maar gaat ook graag zelf op onderzoek uit. Je werkt nauw samen met collega's van de redactie en een team van freelance verslaggevers. Je bent vakkundig, praktisch en creatief en een stevige persoonlijkheid met uitstekende sociale vaardigheden. Je gerichte hbo-opleiding combineer je met enige jaren ervaring in de journalistiek. Wij zoeken een collega die voldoet aan de volgende functie-eisen: Afgeronde hbo-opleiding (journalistiek) Affiniteit met politiek Zeer goede communicatieve vaardigheden Kan zowel zelfstandig als in een team werken Groot verantwoordelijkheidsgevoel Het Hart van Holland biedt een interessante baan met veel ruimte voor eigen initiatief in een enthousiast team. Het betreft een fulltime functie (parttime is bespreekbaar). Salariëring volgens nieuwsblad CAO. Interesse? Stuur je sollicitatiebrief met cv (voor 3 december) naar redactie@hart-van-holland.nl. Voor meer informatie: bel Silvia Markus of Karin Heeren, 0180-632289. COHCiKlt* 'EKEN je OORp lOIMALIN VH INFRA BV Postbus 58, 5240 AB Rosmalen, tel: 073-5221731, www.vhinfra.nl VH INFFRA BV is een aannemersbedrijf dat landelijk actief is in de GWW-sector. Voor de regio Rotterdam zoeken wij: Als grondwerker/rioleerder ondersteun je op grote GWW-projecten in de omgeving Rotterdam. Een opleiding en ervaring in de GWW-sector zijn een pré. Je bent in het bezit van basis VCA of bereid om deze te behalen. Ook bezit je een rijbewijs B en rijbewijs E is pré. Als uitvoerder dien je te beschikken over sociale en leidinggevende vaardigheden. Je bent verantwoordelijk voor de uitvoer van GWW-projecten in de regio Rotterdam. Ook houdt je administratieve zaken bij. Je hebt een oplei ding op MBO of HBO-niveau gerelateerd aan het vakgebied GWW. Ook heb je enige relevante werkervaring in de GWW-sector. Je bent in het bezit van een ri jbewijs B en rijbewijs E is een pré. Verder ben je in het bezit van VOL VCA of bereid dit te behalen. Interesse? Neem dan schriftelijk of telefonisch contact op met mevrouw M. Adelmeyer. E-maii: madelmeyer@vhinfra.nl, tel.: 073 522 17 31, postbus 58 5240 AB Rosmalen. Naam: Adres: Postcode: Plaats: Geb. datum:

Hart van Holland | 2007 | | pagina 30