"T7™nRim Vb brug kzuw urerlc uo de< Groepsleidsters Ziekenverzorgenden Verpleegkundigen Helpenden Timmerlieden Scholieren Oppermannen Stratenmakers Secretaresse Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Gek op kinderen FRONT OFFICE MANAGER (FT) MEDEWERKER RESERVERINGEN EN SALES (FT) Werken met je handen Geld nodig Direct aan de slag Verzorgende kwaliteiten Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel Schoolverlater Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 21 november 2007 pagina 31 Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar goede oppermannen en stratenmakers. De werkzaamheden bestaan uit opperen (het aan en afvoeren van diverse materialen) en het vleien van stenen. Tevens een stukje voor- en nabewerking en diverse grondwerkzaamheden. Interesse? Bel ons direct!! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en begeleiden van zieken, gehandicapten en ouderen in de thuissituatie. Wij zijn op zoek naar kandidaten die bereid zijn om op onregelmatige flexibele tijden te werken. De juiste kandidaten moeten in het bezit zijn van minimaal een MGO-VP, MBO VIG diploma of een ziekenverzorging diploma. Hij zij moet in het bezit zijn van eigen vervoer. Geintresseerd? Bel ons II Tijden: in overleg onregelmatig (ochtend, middag, avond en weekend) Duur: op oproepbasis (parttime) onderdeel van de Van der Valk Hotelsgroep, beschikt over een hotel met 102 kamers, een eigentijds restaurant met 200 zitplaatsen en 7 supermoderne vergaderzalen. Wij zijn op korte termijn op zoek naar: Leidinggeven in wisseldiensten aan het receptie-team. Optimaliseren van hotel bezetting, beheer internetsite. Maakt deel uit van het management team, maar verricht ook alle voorkomende taken van een receptionist. Werktijden zijn wis selend in zowel dag- als avonddiensten, van maandag tot en met zondag. Zelfstandig werkende medewerker die het gehele traject verzorgt van acquisitie tot en met bevestiging en beheer van zaalreserveringen. Werktijden van maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 16.30 uur. Voor bovenstaande vacatures eeldt: Wij bieden ruime opleidingsmogelijkheden, salaris volgens CAO in een prettige, professionele en informele werksfeer. Wij vragen gerichte opleiding of aantoonbare ervaring. Goede contactuele vaardigheden gewenst voor deze representatieve juncties. Schriftelijke sollicitatie's met C. V. kunt u richten aan: Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel T.a.v. Mevrouw J. van den Dool - Langstraat Parallelweg- Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon: 0180-321103 iessica(a).nieuwerkerk. valk, nl www. hotelnieuwerkerk. nl Ben jij goed in de omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe afgerond? Dan zijn wij op zoek naar jou!! Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinderen, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Interesse gewekt? Wij vertellen je graag meer De werkzaamheden bestaan o.a. uit telefoonaanname, het ontvangen van klanten, het verwerken van offertes, het maken van afspraken en alle andere voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een afgeronde MBO opleiding, is klantvriendelijk, dienstverlenend en heeft goede kennis van de Nederlandse, Engelse, Duitse taal in woord en geschrift. De voorkeur gaat uit naar een schoolverlater die in het bezit is van rijbewijs B. Ben jij de ideale secretaresse of wil je die worden? Bel ons!! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die doordeweeks 1 of meerdere dagen vrij hebben en op die dagen wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden in bijvoorbeeld het onderhoud, buitenwerk, magazijnwerk of als telefoniste. De minimale leeftijdgrens is 18 jaar. Waar wacht je nog op? Tijden: 07.00 - 16.00 uur Duur: op oproepbasis Tijden: (parttime fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Kun jij technische tekeningen lezen en ben je een echte vakman en timmer je graag? Dan zijn wij op zoek naar jou!!! De werkzaamheden bestaan o.a. uit het betimmeren van dakkapellen en tuinhuizen. Ben jij de timmerman die wij zoeken en ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging? Bel ons voor het maken van een afspraak!! Tijden: 07.00 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2007 | | pagina 31