MASTER'S TEA COFFEE OFFICIEEL GEOPEND NOG MEER RUIMTE VOOR VERLEIDING SNERTFEESTJE IN DE WORK-SHOP -rpycMUil l!7TMJVIOÊRKAPELnr Opening Wonderlijke Verleiding donderdog 22 november Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 21 november 2007 pagina 9 De Zevenhuizense Dorpsstraat krijgt hoe langer hoe meer allure. Met de komst van weer drie nieuwe winkels wordt het winkelen nog aangenamer en gezelliger. Master's Tea Coffee kon zich al tijdje verheugen in een groeiende belangstelling en is nu ook officieel ge opend en wel door Oma de Ruiter, grootmoeder van eigenaar Floor. Ook de Work-Shop was al een tijdje open maar vierde, nu de knutsel- keet en de webshop eveneens klaar zijn, alsnog een openingsfeestje. Nellian van Bergen tenslotte opent morgen, donderdag 22 november, haar nieuwe winkel. Voorheen was zij met "Wonderlijke Verleiding' eveneens in een pand aan de Dorpsstraat gevestigd, maar met ingang van morgen kan het winkelend publiek terecht in de winkel bij de nieuwe parkeerplaats van C1000. BEDRIJVIGHEID IN ZEVENHUIZEN Met een schaar uit de voormalige kleermakerij. Zevenhuizen - Achter het mooie klokgeveltje van Dorpsstraat 80 heeft een grondige verbouwing plaats gevonden. Ook de buitenkant heeft een metamorfose ondergaan. In het pandje, waar vroeger de kleer makerij van De Ruiter was, heeft Floor de Ruiter Master's Tea Coffee gevestigd. De officiële opening zaterdag 17 novemberwerd onderbelangstel- ling van familie, vrienden en za kenrelaties uitgevoerd door Oma de Ruiter, die met een schaar uit de voormalige kleermakerij het lint voor de deur doorknipte. Ze wenste Floor 'niet alleen heel veel succes met je nieuwe zaak, maar ook - en nu spreek ik met je opa's woorden - heel veel ge zondheid. Want dat is net zo be langrijk.' Gepassioneerd voor smaken Floor de Ruiter heeft een passie voor smaken die hij graag uit draagt met thee- en koffiepro ducten. Verschillen in de smaak- eigenschappen van thee en koffie wordt onder andere beïnvloed door de bodem- en klimatologi sche omstandigheden tijdens de groei van deze producten. Ook de verwerking van de producten, zoals het roosteren van groene koffiebonen, beïnvloedt deze eigenschappen. Daarom kiest De Ruiter ervoor de koffie zelf te roosteren. Wie geïnteresseerd is, kan in het proef- en productielokaal van Master's Tea Coffee reke nen op uitgebreide uitleg over herkomst en smaaknuances van thee- en koffieproducten. Het lokaal voorziet daarnaast in een aanvullend assortiment van zet- gerei zoals thee- en koffiekopjes, theepotjes, thermoskannen en espressoapparatuur. Naast deze activiteiten is Master's Tea Coffee ook succesvol in het ontwikkelen van speciale thee- en koffiemelanges voor bijvoorbeeld bedrijven, hotels en restaurants. In de periode rond de feestdagen worden ook relatiegeschenken op maat verzorgd. Voor feesten en partijen kan espresso appara tuur gehuurd worden of levert Master's thermoskannen gevuld met koffie en thee. Master's Tea Coffee is te vinden op Dorpsstraat 80 in Zevenhuizen en op internet: www.mastersteaandcoffee.nl Door Mariska van Bommel Zevenhuizen - Nellian van Bergen en haar team zijn er klaar voor. Donderdag 22 novem ber gaan de deuren van haar nieuwe 'Won derlijke Verleiding' open. Het pand aan de Dorpsstraat net over de Catgesbrug, waar Nellian zo'n 6 jaar ge leden haar winkel be gon werd te klein voor haar plannen. Het vrijkomen van de winkel aan de nieuwe parkeerplaats van C1000 zag zij dan ook als een grote kans. "Naast veel parkeer ruimte hebben we nu nog meer ruimte in de winkel om u te verleiden", zegt Van Bergen, die momen teel druk bezig is met de finishing touch van de winkel. Belangstel lenden zijn vanaf don derdag welkom om te genieten van de na- jaars/kerstcollectie in Klaar voor de opening, klaar voor kerst... vele kleurtjes maar ook in natureltinten. Wonderlijke Verleiding maakt cadeaupaketten voor elk budget) waarmee je overal voor de dag van een geschenk (nieuw zijn de een bijzonder verpakt cadeau, kunt komen. "Op je gezondheid, want dat is net zo belangrijk." Zevenhuizen - De winkel was al een tijdje open. Nu de knutselkeet en de webshop klaar zijn werd een openingsfeestje gevierd in de Work-Shop. De Work-Shop is samen met Ani mo Uitzendburo in hetzelfde pand gevestigd in de Dorpsstraat. De Work-Shop valt onder het beheer van Anita Korevaar en Animo Uit zendburo wordt geleid door haar wederhelft Marco. Ze zijn sinds het Oogstfeest, begin september, geopend. Menig creatief inwoner van Zevenhuizen heeft inmid dels kennisgemaakt met de win kel. Anita Korevaar: "We hebben heel hard gewerkt om de winkel te kunnen openen ten tijde van het Oogstfeest. We hebben toen gezegd dat we een feestje zou den geven als de knutselkeet en de webshop klaar waren." En dat is nu het geval. De knutselkeet is af en de webshop ging ook on langs de lucht in. Via de site van de Work-Shop kan doorgeklikt worden naar de webshop waar mensen online artikelen kunnen bestellen. Knutselkeet met erwtensoep De knutselkeet staat in de 'ach tertuin' van de winkel. Hier kun nen de mensen terecht voor een workshop of een kinderfeestje. Er zijn inmiddels enkele kinderfeest jes gevierd, vertelt Anita. Tijdens zo'n feestje kan van alles gemaakt worden, bijouteriedoosjes kun nen worden versierd, varkens van keramiek kunnen worden beschil derd, er kan worden 'gescrapt' op canvas en er kan met fimoklei Openingsfeestje ook op radio Zevenhuizen... worden gewerkt. Tijdens het openingsfeestje werd niet geknutseld of gekleid, wel werd er in de knutselkeet erw tensoep geserveerd. Zo konden mensen een hapje eten, aange zien de opening rond etenstijd plaatsvond. Radio Zevenhuizen Het openingsfeestje werd opge leukt door een aanwezige 'ver slaggeefster voor radio Zevenhui zen' die 'live' verslag deed van het feestje. Ondertussen maakte een andere dame driftig de winkel schoon met een grote roze plu- meau, wat nog een lastig karwei was met alle kralen en aanver wante artikelen. Gelukkig heeft zij niets gebroken en anders kun nen er nog genoeg spullen be steld worden via de webshop. Voor meer informatie: www.de- work-shop.nl Niets gebroken tijdens de schoonmaak.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 9