Zevenhuizen- Venrooy Tandtechniek SUPER DROOG GR OPENHAARDHOUT Gemeente Openbare vergadering Bestuurlijke Klankbordgroep Fusie Wet kenbaarheid publiekrechtelijke beperkingen Onroerende zaken (Wkpb) van kracht Aankondiging Controle propaantanks KUNSTGEBITTEN Website Zevenhuizen-Moerkapelle hoogste in Midden-Holland op ranglijst M OPA FREEK 06 29 40 143 44 www.freekwijmans.dds.nl 2e woning is financieel aantrekkelijker dan u denkt! PARK DE RANDSTAD Vanaf 250,- per maand Bekendmaking Wet milieubeheer VERGUNNINGEN Nog één opslagruimte aan de Plasweg 18A te Waddinxveen. Groot 50 m2in afgeschermde ruimtes, beschikbaar t.b.v. opslag overslag voor kleine bedrijven. in gesloten loods. Informatie: Hoogendoorn Beheer Piasweg 16A - 2742 KC Waddinxveen Tel: 0182-631805 of 079-5932524 06-29008401 Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag Franse eiken wijnvaten inhoud: 228 Itr 34,85 1/2 vat €19,85 100% FINANCIERINGSMOGELIJKHEDEN. pagina 5 Hart van Holland 28 november WWW.ZEVENHUIZEN-MOF.RKAPFI t f IV Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gi WEEK 48 Op woensdag 28 november vergadert de Bestuurlijke Klankbordgroep Fusie*. De vergadering wordt dit keer gehou den in de Raadszaal van de gemeente Moordrecht (Westeinde 1). De vergade ring start om 19.30 uur. Agenda 1. Opening 2. Vaststelling verslag vergadering 17 oktober 2007 3. Draaiboek fusie (versie 8 november 2007) 4. Planningsschema (versie 8 november 2007) 5. 0-meting voorzieningenniveau kernen 6. Informatie vanuit de Stuurgroep Rondvraag Wat is de Bestuurlijke Klankbord groep Fusie? De Bestuurlijke Klankbordgroep Fusie bestaat uit 16 fractievertegenwoor digers van de gemeenteraden Moor drecht, Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen-Moerkapelle. De Klank bordgroep adviseert de Stuurgroep Fusie over de uitvoering van het plan van aanpak en heeft ook de rol om als klankbord te dienen bij het voorbe reiden van beslissingen. Doel daarbij is een breed politiek en bestuurlijk draagvlak. De klankbordgroep kan over raadspeci- fieke zaken aan de gemeenteraden ook zelfstandig voorstellen doen, bijvoor beeld voor de inrichting van de nieuwe gemeenteraad. Er is een nieuwe wet in werking: de Wet kenbaarheid publiekrechtelijke beperkingen Onroerende zaken, ook wel Wkpb. De nieuwe wet is opgesteld, omdat er zeer veel publiekrechtelijke beperkingen bestaan. De nieuwe wet maakt het eenvoudiger voor burgers, bedrijven en instellingen om informa tie te krijgen over welke publiekrechte lijke beperkingen er op een onroerende zaak rusten. Vanaf 1 juli is de gemeente gestart met het registreren van alle nieuwe, ingetrokken en gewijzigde gemeentelijke publiekrechtelijke beper kingen. De gemeente en andere overheidsin stanties leggen vanwege uiteenlopende belangen op bepaalde percelen en pan den publiekrechtelijke beperkingen op. Het is dus belangrijk dat u voortaan bij de aan- of verkoop van grond/woning eerst weet hoe de grond of het pand mag worden gebruikt en beheerd. Registratie en gratis inzage Omdat bij het Kadaster de overige publiekrechtelijke beperkingen van het rijk-, provinciale- en waterschap worden geregistreerd, is er voor gekozen om via een geautomatiseerde ontsluiting de gemeentelijke gegevens ook bij het Kadaster aan te bieden. Alleen bij het Kadaster zijn dus alle publiekrechtelij ke beperkingen overzichtelijk bij elkaar te bekijken. De burger heeft recht op gratis inzage in de gemeentelijke beper kingen tijdens de openingstijden van de Publieksbalie. Wilt u de informatie meekrijgen in de vorm van een gewaar merkt afschrift, dan kan dat. De kosten hiervan bedragen per uittreksel 4,80. Een uittreksels wordt niet per aanvraag of beperking afgeven, maar per perceel! Let op: Alle publiekrechtelijke beperkingen die al vóór 1 juli 2007 van kracht zijn, worden pas uiterlijk 1 juli 2009 in onze administratie ingebracht. Pas vanaf die datum kunnen wij (en het Kadaster) u dus een volledig overzicht verstrek ken van gemeentelijke publiekrech telijke beperkingen. Ook een besluit in administratief beroep genomen of een rechterlijke uitspraak waarbij een beperkingenbesluit wordt vernietigd, ingetrokken of gewijzigd wordt binnen 4 werkdagen na het rechtsfeit in onze gemeentelijke Wkpb administratie opgenomen. Vragen? Heeft u vragen over deze nieuwe wet? Neem dan contact op met de gemeente lijke Wkpb beheerder, Dhr. E. Kooistra, bereikbaar op maandag, dinsdag, don derdag en vrijdagochtend via telefoon nummer 0180-637717. U kunt ook kijken op de website van het Ministerie van VROM: www.vrom.nl/wkpb en het Kadaster www.kadaster.nl/wkpb of contact opne men met de klantenservice van het Ka daster te Rotterdam (tel.: 010-2426666) Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunning te verlenen: Firma v/d Velden: revisievergunning voor een rozenkwekerij op het perceel Oogstpad 14, 2752 AG Moerkapelle. Deze ontwerpvergunning kunt u vanaf 29 november tot en met 10 januari 2008 inzien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerp vergunning gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen- Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpvergunning, kunnen later beroep instellen tegen een definitief besluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zevenhuizen- Moerkapelle, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180-637777). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. De website van de gemeente Zeven huizen-Moerkapelle is gestegen van plaats 292 (2006) naar plaats 102 (2007) en staat op dit moment op de hoogste plaats in de regio Midden-Holland. Neem ook eens een kijkje op ■•.vv.zevenhuizen-moerkapelle.nl! U vindt er 24 uur per dag actuele informatie. Ook is digitale dienstverlening mogelijk. Hier een overzicht van de gemeenten in de regio Midden-Holland 102 Zevenhuizen-Moerkapelle 300 Boskoop 118 Waddinxveen 319 Nederlek 129 Gouda 332 Bergambacht 199 Moordrecht 363 Nieuwerkerk 227 Reeuwijk 365 Bodegraven 274 Vlist 405 Ouderkerk De Milieudienst Midden-Holland gaat in 2008 op verzoek van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle alle propaan tanks binnen de gemeentegrenzen controleren. Zo zal worden nagegaan of de tanks zijn aangemeld bij Milieudienst of gemeente en of de milieu- en veiligheids voorschriften worden nageleefd. Als u gebruik maakt van een propaantank, wordt u ge adviseerd om zelf regelmatig uw tank na te lopen op de belangrijkste aspecten, zoals eventuele beschadigingen, ventilatie en de veiligheidsafstanden tot andere objecten. Hiermee kunt u voorkomen dat de Milieudienst overtre dingen constateert. Als u meer wilt weten over de verantwoordelijkheden en de geldende voorschriften, kunt u contact opnemen met uw propaanleverancier of de internetsite van de Milieudienst (www.milieudienstmiddenholland.nl) bezoeken. Onder 'Digitaal loket' kunt u een informa tieblad over propaantanks en een meldingsformulier vinden. U kunt hierin ook meer lezen over de gevolgen die het voor u heeft indien overtredingen worden gecon stateerd. TE HUUR Exd. BTW V. MOERKAPELLE (ZH) T.k. Nieuw ruim L-vormig chalet, v.v. ruime woonk, 2 sik., complete keuken. Sleutelklaar voor 115.000,00 v.o.n. incl BTW, incl grond, tuin en berging. Per direct te aanvaarden. T.k. Nieuw zeer ruim dubbel chalet van 70 m2, v.v. mime woonk. met schuifpui, 2 sik., luxe hoekkeuken. Sleutelklaar voor€ 167.000,00 v.o.n. incl BTW, incl., grond en tuin. Per direct te aanvaarden. 365 dgn per jaar recreatief wonen. VERKOOPINFORMATIE Tel. 0318 457 420/06-224 80 104 continental-rekreatie.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 5