activiteiten Sarah Bettens in waterfront TAVERNA 'cilj filmavond: tc;> lip! Vedj Kliekt limiils voer l'leiii|io|» OPEN DAG MONDRIAAN OPLEIDINGEN SPORT EN BEWEGEN Speciale paranormale avond volgeboekt PEPTALK Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 5 december 2007 pagina 25 Sticks. Boei, waar je lekker uit je dak kunt en het weekend al dansend kunt be- in. Deur open om 20.00 uur. De toe- bedraagt 11,- euro. meer informatie: www.waterfront.nl, i.fakkelteit.nl, www.myspace.com/reg- es, www.myspace.com/redrum. Sinterklaaskroeg Nieuwerkerk aan den IJssel - In Taverna wordt voor woensdag avond 5 december een 'Sinter klaaskroeg' georganiseerd met volop pepernoten, marsepein en taai-taai en natuurlijk wordt er ook een biertje getapt. Kom je verkleed als sinterklaas of zwarte piet dan krijg je drie gratis consumpties. Kadootjes zijn welkom. iuwerkerk aan den IJssel- Vedj orga- eert vanaf nu iedere maand een film- jnd in gebouw Con Musica, tweede bouw op de voetbalvelden van vv iuwerkerk. De eerste filmavond op dag 28 december om 20.45 uur staat betteken van de romantische kome- 'Step Up'. Deze film gaat over Tyler lanning Tatum) die in aanraking komt t justitie en daarom als taakstraf op n kunstschool moet werken, ledereen them als een mislukkeling, totdat zijn nstalent wordt ontdekt door Nora inna Dewan). Samen gaan ze werken nde eindexamenopdracht van Nora, er ziet deze opdracht als een kans om hzelf te bewijzen. Zaal open om 20.15 De toegang bedraagt 2,- euro. or meer informatie: 06-13721332, ig.vedl@gmail.com of www.vedj.info. 0< erdamse rappers Duvelduvel treden op oen voor de avond geschreven nummer, literatuur is vertegenwoordigd, Rien Vr igindeweij en Jan Oudenaarden laten zii «hoe de wind hun inspiratie is of juist Wl ™ast, letterlijk. A'f hopen editie is live een gedicht gemaakt on ;r leiding van John Buijsman. De editie da voor is een tijdschrift gemaakt compleet rn« Toto's, nieuwsrubrieken, interviews en ilh Iraties (allemaal op de avond zelf ge- hen geschreven) in samenwerking met t Haasbroek en Mieke van der Linden, de ha dredacteuren van Nieuw Rotterdam. 12 ecember: 16 nuari: 16 tril; 14 iei: [bruari: aart: Rotterdam 2007 City of Architecture Nur Literatur (o.a. met open podium) WORM (Winter of Love) Piet Zwart instituut Tent. CrimeJazz W< tin Uitvoering, editie 3 W< Mag 12 december leZaal Rotterdamse Schouwburg Aa 20.30 uur To ang- 9 Ka w 1e" hjn te koop via 010 411 81 10 of 'otterdamseschouwburg.nl meer informat ie: r°tterdamseschou wburq.nl Pas, onate.nl '°-p-a. hyves.nl Pro-Evolution Soccer: round two Op zaterdag 14 december is er van 19.00 uur tot 23.00 uur een Pro-Evolution Soccer toernooi in Taverna. Er kunnen 15 deel nemers meedoen en je kunt je voor 2,- euro inschrijven bij binnenkomst. Deur open om 18.45 uur. Om 19.00 uur is de poule-loting en om 19.30 uur wordt er gespeeld. De win naar krijgt de kans om Tim, de winnaar van vorige keer, van de troon te stoten en een be ker te winnen. Het toernooi wordt georganiseerd vanuit het sportbuurtwerk door Al- lard Lammerts van Bueren. Weekend-Weg Van vrijdag 13 tot en met zon dag 15 december zijn de vrijwil ligers van Stichting jeugdwerk Nieuwerkerk een weekendje weg naar Hoogeveen. Dit week end zijn er dan ook beperkt ac tiviteiten in het jongerencen trum aan de 's Gravenweg. Nieuwerkerk aan den IJssel - De eerstvol gende editie van Pleinpop vindt plaats op zaterdag 7 juni 2008 van 14.00 tot 22.30 uur op het Raadhuisplein. Sonic Monster, Preface, Nothing in Common, Detox, The Ring Tones en Lap of Time zullen in ieder geval een optreden verzorgen. Er is nog plaats voor twee bands. Aanmelden kan via Edvangelderen@gmail.com of op 06- 52576154. Nieuwerkerk aan den IJssel - De speci ale paranormale avond van december met als thema 'overleden dierbaren' is inmiddels al volgeboekt. Wegens het succes van de avonden met dit thema zal er in 2008 vaker aandacht aan be steed worden. Per januari 2008 zullen er ook in Capelle aan den IJssel paranor male avonden georganiseerd worden in wijkcentrum Scholllevaar aan het Maria Danneelserf 20, zoals op woensdag 9 januari wanneer Francoise Wesselius om 20.00 uur naar Capelle komt voor een avond met als thema 'helderzien de waarnemingen voor komend jaar'. Neem één voorwerp mee waar Francoi se mee aan de slag kan gaan. Op woensdag 23 januari om 20.00 uur is Wilma te gast bij de paranormale avond in gebouw Con Musica, tweede ge bouw op de voetbalvelden van vv Nieu werkerk, voor een korte tarot legging. De avonden zijn bestemd voor jongeren vanaf 14 jaar. De toegang bedraagt 4,50 euro. Deur open om 19.30 uur. Voor meer informatie en aanmelden: info.vedj@gmail.com of www.vedj.info. LOOSE TIGHTS, PARANOIA EN TAURUS Reeuwijk - Expired, een groep jongeren onder leiding van een jonge- renmedewerker, organi seert voor vrijdag 7 de cember in Loose End aan de Buitenomweg 5 een alternatieve rockavon- den voor jongeren van af 12 jaar. Deze avond zullen er optredens zijn van Paranoia om 20.30 uur; van Taurus rond 21.30 uur en van Loose Tights vanaf ongeveer 22.45 uur. Sluiting rond 0.30 uur. In verband met de te schenken alcohol is een ID deze avond verplicht. Zaal open om 20.00 uur. De toegang bedraagt 2,- euro. Voor meer informatie: www.loose-end.nl. Delft - De Mondriaan Onderwijsgroep organiseert voor vrijdag 7 decem ber van 15.00 tot 20.00 uur een Open Dag voor de opleidingen Sport en Bewegen in de Sporthal Brasserskade aan de Sportring 1. Verschillende on derdelen van de opleidingen worden gedemonstreerd. Na afronding van de studie kun je aan de gang bij sportverenigingen en commerciële sport- bedrijven, zoals tennisscholen, fitness- en healthcentra, maar ook bij dans scholen of als sportinstructeur bij defensie, de politie of brandweer. Ook het werken met mensen in de psychiatrie of met een lichamelijke beperking behoort tot de mogelijkheden. Gemeenten vragen eveneens om medewer kers die goed zijn opgeleid om op een professionele manier activiteiten op het gebied van sport en bewegen aan te bieden. Ook in het toerisme is grote vraag naar mensen die verstand hebben van sport en bewegen: bij bedrijven die evenementen en buitensport organiseren maar ook bij bun galowparken. Tijdens de Open Dag kun je je inschrijven voor de volgende Sport- en bewegingsbegeleider (niveau 2), Sport- en bewegingsleider (ni veau 3) en Sport- en bewegingscoördinator (niveau 4). Voor topsporters is ere en speciaal traject, afgestemd op de specifieke situatie met een flexi bele leerroute. Voor meer informatie: www.mon3aan.nl of 015-2858154. Rotterdam - Sarah Bettens, de zangeres van K's Choice, is terug! Bekend geworden van de grote successen van K's Choice als 'Not an addict' en 'Believe' is Sarah nu terug met een soloalbum. Als K's Choice in 2003 besluit om een jaar rust te houden, gaat zij aan het werk om een soloalbum te maken. Allereerst brengt ze het mini album 'Go' uit en in maart 2005 verschijnt het album 'Scream', met on der andere de singles 'Not Insane' en 'Stay'. Dit jaar heeft ze haar tweede full-length uitgebracht. 'Shine' staat vol catchy songs, mooie melodieën en heldere, persoonlijke teksten. Op het door Brad Wood geprodu ceerde album laat Bettens een breed stijl- palet horen, van powerpop tot ingetogen singer-songwriterliedjes. Sarah staat op dinsdag 21 december op het podium van Wa terfront. Zaal open om 20.00 uur. De toegang bedraagt 20,- euro. Voor meer informatie: www.waterfront.nl/ www.sarahbettens.be. Plicht Waddinxveen is n in te wonen. Het Woonplaats: Waddinxveen School: Goudse Waarden, Gouda, havo 3 Mijn toekomst: handel studeren en daarna een eigen beginnen Waddinxveen is volop in ontwikkeling. Br komt een nieuw centrum en er wordt een nieuwe wijk gebouwd. Maar is Waddinxveen nog wel een aantrekkelijke woonplaats voor jongeren? Stelling: Waddinxveen is een fijne plaats om in te wonen Naam: Thymen Hakkoer Door Elias van der Leeftijd: 14 jaar "Ik ben het eens met de stelling, wel degelijk een goede plaats om in te is niet al te groot en heeft toch veel zoals het zwembad, sportclubs en voldoende plekken voor kinderen en voor jongeren. Ik woon al mijn hele leven in Waddinxveen en ben van plan om hier altijd te blijven wonen. Misschien dat ik tijdens mijn studietijd op-kamers zal gaan in de stad waar ik ga studeren, maar ik ben van plan om daarna terug te komen. Voor jongeren zijn er genoeg dingen in Waddinxveen te doen. Het enige wat er misschien nog bij zou kunnen komen, is een discotheek. Dat zou wel leuk zijn. Verder heeft Waddinxveen niet zoveel minpunten. De mooiste plek van Waddinxveen is het korfbalveld van Korbis. Ik vind het altijd erg leuk om daar te komen, al zou er bijvoorbeeld nog wel een tweede kunstgrasveld mogen worden aangelegd."

Hart van Holland | 2007 | | pagina 25