boetie Kerst/Wenskaarten 10x20 cm! Een bijlage van Stichting Kinderhulp Roemenië -Moerkapelle. december 2007 - pagina 4 BOUWBEDRIJF VOFH 079-5931689 MOERKAPELLE Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Zorgverlening tot in het kleinste detail Telefoon OIO 522 27 90 Bouwbedrijf G.J. Bakker Zn. B.V. !Pf#H0FF naar Nederland i.v.m. een overlijden in zijn directe kennissenkring. De begrafenis zal donderdag 15 november plaatsvinden. Dus als ze nu gaan rijden zijn ze woensdagavond in Nederland en op tijd voor de begrafenis. Na een snackje en een drankje onze Hollandse warme maaltijd: Boerenkool en worst! Natuurlijk werd er 's-avonds nog wat nage praat en een kaartje gelegd, maar rond 23.00 u.lagen de meesten toch in bed. Woensdag 14 november. Een trapje... losse veters... een ongelukje Het was 's-nachts net na enen dat ik een plas je moest doen. Rits van de slaapzak open, benen buitenboord en snel m'n bergschoenen aan. Een druk op de knop en de deuren van de slaapwagen gingen open. Zo het trapje af en een plekje zoeken. Of het nou de losse ve ters waren of de laatste trede weet ik niet, maar binnen een paar seconden lag ik op het parkeerterrein naast het trapje. Ik denk dat ik zo'n tien tellen van de wereld ben geweest toen ik merkte dat ik buiten iag te slapen... Inmiddels stond een aantal mannen om me heen en hielpen me overeind. Snel de slaap wagen in en droog ondergoed aan. Aad v.d. Velde was ook aanwezig en verzorgde vak kundig mijn hoofdwond die ik door de val had opgelopen. Hierna weer terug in bed en maar hopen dat alles goed zou aflopen. Rond 04.45u. vertrok het konvooi richting Nederland. Vanaf dit moment heb ik de reis liggend in de slaapwagen meegemaakt. Bram Noordam. Het verslag dat nu volgt is gemaakt door Maarten de Keijzer. De reis door Roemenie verliep voorspoedig. Na een stop bij Cluj arriveerden we rond 12.00 u. bij Oradea, de grensovergang naar Hongarije. Zo nu eerst de klok een uurtje terug want we zijn weer in West Europa. Rond 13.35 u. nog een stop gehouden bij Szolnok en om 16.40 u. reden de eerste wagens het parkeerterrein bij Bicske op. Zo vanavond gaan we genieten van Nasi Goreng, sateetje, gebakken eitje en een lekker biertje. Niet te laat naar bed want morgen vroeg om 05.00 u. vertrekken we richting Duitsland. Donderdag 15 November Om 04:00 uur gewekt en na een stil maar ste vig ontbijt om 05:00 uur uit Bicske vertrokken richting Slowakije. Auto 1 vooruit gereden om vignetten te kopen. Daarna door Frank op de parkeerplaats per auto uitgedeeld en direct doorgereden naar de Tsjechische grens. Het weer was goed het uitzicht fantastisch van wege de gevallen sneeuw. Het leek een kerst plaatje. Na al de verplichte stops in Slowakije en Tsjechië door naar de Duitse grens die we om 16:00 u. passeerden. Daarna doorgere den naar Autohof Tennenlohe bij Neurenberg. De dames konden gelijk aan de maaltijd beginnen. Zuurkool met worst., het thuisfront roken we met z'n allen, echt Hollands! Met een treinstaking en files in het vooruitzicht is besloten om vrijdag 04:00 uur te vertrekken. Vrijdag 16 November Om 03:00 uur werden we gewekt en om 04:00 u. vertrek! Alles liep op rolletjes en daarom werd om 08:00 uur een ontbijtpauze ingelast. De wegen blijven zowat leeg en de file is uit gesteld want de SKR wil snel naar huis. Bij de 2e. stop om 11:00 uur in Hünxe wordt een "snert stop ingelast die anderhalf uur in beslag neemt maar het smaakte voortreffelijk de soep had een stevige inhoud. Dames Chapeauü Met een volle maag vertrokken we richting Bodegraven, onze laatste stop. Maar dan tele foon van Ronald: "Is het een optie om gratis de auto's te wassen bij Truck Wash in Bodegraven? Dat is altijd nog een belofte?" Na overleg is Maarten in auto 1 vooruitgere den om te overleggen, 18 auto's mochten gratis gewassen worden. Maar in verband met de vrijdagdrukte werden er 9 auto's vrijdags gewassen en de rest Zaterdag!! Dit was een verrassing. Toen het konvooi weer compleet was reden we naar Moerkapelle waar we om 19:00 uur arriveerden. Onder grote belangstelling hield Emmy Noordam een welkomstoespraak en bedankte Bram alle deelnemers en aanwezigen voor hun onvermoeibare inzet. Bram Noordam en Maarten de Keijzer. 13 Ruim 30 jaar vakmanschap [3 Persoonlijke service Grote lijstencollectie Ef Alle camera's Nederlandse garantie! keuze uit 10 wenskaarten en 12 wens-teksten! persoonlijke tekst Vanaf Het Jubileumboek... en de SKR "Het Hart op Morgen" is de titel van het unieke jubileum boek, dat uitgegeven is ter gelegennheid van het 100-jarig bestaan van de Rehobothschol in Moerkapelle (mei 2006) Het hart op Morgen Er zijn nog boeken over. Uit de verkoopgegevens blijkt, dat de doelgroep 12 tot 20 jaar beperkt belangstelling heeft getoond, terwijl het vele fotomateriaal juist voor hen interessant is. Wat heeft dit boek te maken met de Stichting Kinderhulp Roemenie (SKR)? De opbrengst van 100-jarig jubileum is vorig jaar geschonken aan de SKR. De ondersteuning aan de SKR willen we met de verkoop van het restant Jubileumboeken voortzetten. Het boek "Het Hart op Morgen" is vanaf nu te koop bij de Fotoboetiek in Moerkapelle voor de prijs van 19.95 waarbij van elk boek 5 euro ten goede komt aan de SKR. Zegt het voort! Dorpsstraat 28-Moerkapelle-Tel. 079-5931762 Maandagmorgen en woensdagmiddag gesloten. afgedrukt door Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 5 december 2007pagina 43 Slooijer Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekelndseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Jeanne Matze-Koc* Marian v.d. Bogerd-Kind de kracht van veelzijdigheid kraanbedfijt NEDER HOFF Gouda 0182 565 555 ito mi www.nedert>oH.nl Burg Boerstraat 22-24 2761 VP Zevenhuizen Tel. (0180) 631 238 Dorpsstraat 1 2751 BB Moerkapelle Tel. (079) 593 14 21 Hier uw persoonlijke foto! Hier uw gratis persoonlijke tekst! 27°.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 43