■MJ ■ru II! Dnnp 99 VERKEERSHINDER N 207, JULIANASLUIS, C0ENEC00PBRUG EN HEFBRUG BOSKOOP i Pu LITI E BERICHTEN in t Ytfetet frnxiLi&bcisiclvti BABYMASSAGE BASISCURSUS INTUÏTIEVE ONTWIKKELING BESTE intratuin Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 POSITIEF OPVOEDEN CUENTENCAFÉ 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia DIEREN CENTRALE NEDERLAND c UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcenlrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 12 december 2007 Regio - Vanwege geplande werkzaamheden aan de Julianasluis in Gou da, de Coenecoopbrug in Waddinxveen en de Hefbrug in Boskoop is het scheepvaartverkeer in de Gouwe tussen 8 december en 16 december ge stremd. De werkzaamheden brengen de nodige overlast voor het weg verkeer met zich mee. pagina 29 Gouda - Vierstroomzorgring organiseert voor vrijdag 25 ja nuari van 9.30 tot 11.00 uur een vierwekelijkse cursus Babymas sage, waarin cursisten leren de lichaamstaal van hun baby te verstaan. De cursus is bestemd voor ouders van baby's van on geveer twee tot negen maan den oud. Voor meer informatie en in schrijven: 0900-9300 of cursus sen® vierstroomzorgring.nl. Rotterdam-Ommoord - In Wijk centrum Romeynshof aan de Stresemannplaats 8 organi seert Anna van Leeuwen vanaf dinsdag 8 januari van 19.30 tot 22.00 uur een basiscursus Intu ïtieve Ontwikkeling deel 1. In tien lessen leren de cursisten te vertrouwen op hun intuïtie. De cursus is tevens een reis door de chakra's, de energiegebieden in het lichaam. De kosten bedra gen 20,- per avond. Voor meer informatie en aan melden (eventueel voor een proefles): 010-4203924, anna- vl@hetnet.nl of www.annavl. net. '■INKELKETEN "NEDERLAND 2007 Mini kerstboom (Picea glauca Conica) Hoogte 40 cm, potmaat 15 cm, exclusief mand. Per stuk van 4,99 Pijnacker Rijskade 1a, 015-3610000, donderdag/vrijdag koopavond Zoetermeer Voorweg 192, 079-3515551, donderdag/vrijdag koopavond 29 Uitvaartverzorging Vvj^van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Matze-Koch Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk Gouda - Preventie GGZ Kinderen en Jeugd Rivierduinen organiseert voor vijf dinsdagavonden vanaf 15 januari van 19.30 tot 21.30 uur op de Boelekade de groepstraining 'Positief Opvoeden'. De opvoeding van kinderen is voor ouders en ver zorgers een belangrijke en soms zware taak. Simpele, duidelijke tips over hoe om te gaan met lastig en ongewenst gedrag kunnen heel prettig zijn. Deze training helpt ouders de oorzaken van gedrags problemen te herkennen, leert hoe gewenst gedrag bij kinderen gesti muleerd kan worden en hoe om te gaan met ongewenst gedrag. De training maakt onderdeel uit van het preventieve aanbod van GGZ Kinderen en Jeugd en is be doeld voor ouders met één of meerdere kinderen in de leeftijd van 3 tot 12 jaar met problemen in hun gedrag thuis, op school, in een club of met vriendjes én die be hoefte hebben aan meer begelei ding bij de opvoeding. De kosten bedragen 25,- euro per persoon, inclusief studiemateriaal. Voor meer informatie en aanmel den: 071-8908437, preventie@ ggzkinderenenjeugd.nl of www. ggzkinderenenjeugd.nl. De Provincie heeft de werkzaam heden zoveel mogelijk gebundeld zodat er slechts eenmalig afslui ting van de vaarroute hoeft plaats te vinden. In bovengenoemde periode is er geen scheepvaart in de Gouwe waardoor er geen brug- openingen zijn. Verkeershinder is mogelijk. Julianasluis Gouda Aan de Julianasluis wordt een sluisdeur vervangen waarvoor de zuidelijke sluisbrug van 8 decem ber tot en met 15 december wordt afgesloten. Verkeer wordt omge leid over de noordelijke sluisbrug. Tussen 20.00 en 6.00 uur is op de noordelijke sluisbrug slechts één rijstrook beschikbaar. Op de noordelijke sluisbrug wordt het zuidelijk fietspad afgesloten. Hierdoor moet alle fietsverkeer gebruikmaken van het noordelijk fietspad. Coenecoopbrug Waddinxveen In de periode van 8 december tot en met 15 december wordt een hoofdligger van de noordelijke brugklep van de Coenecoopbrug vervangen. Hierdoor is slechts één rijstrook beschikbaar voor het au toverkeer. Voor (brom)fietsers is er een versmalling van het fietspad. Hefbrug Boskoop De Hefbrug is van 8 december tot en met 14 december tussen 21.00 uur en 6.00 uur afgesloten voor alle verkeer. Dit geldt ook voor (brom)fietsverkeer. De kabels van de brug worden vervangen waar voor het noodzakelijk is dat de brug regelmatig omhoog moet blijven staan. Hierdoor is geen enkel verkeer mogelijk. Voor voet gangers en (brom)fietsverkeer vaart tijdens de afgesloten uren een gratis pont. Openbaar vervoer Het openbaar vervoer over de Coenecoopbrug en Julianasluis kan door de werkzaamheden ver traging ondervinden. Omleidingen Bij de Julianasluis en de Hefbrug worden omleidingen met borden aangegeven. Voor meer informatie: www.zuid- holland.nl onder werk in uitvoe ring. Politie wijst op gevaren onveilig gebruik vuurwerk Regio - Politie Hollands Midden wijst op de gevaren van onjuist gebruik van vuurwerk. Illegaal vuurwerk is niet goedgekeurd vuurwerk waardoor er een ver hoogde kans is op letsel. Lontjes kunnen tekort zijn, vuurwerk be schadigd, teveel kruit waardoor het vuurwerk te snel, te hard of in een andere richting klapt dan gewenst. Dat maakt illegaal vuur werk niet alleen gevaarlijk voor de vuurwerkafsteker, maar ook voor omstanders. Vuurwerk dat in Nederland is toegestaan moet zijn voorzien van een Nederlandse ge bruiksaanwijzing. Het afsteken van legaal vuurwerk is toegestaan van maandag 31de- cember 10.00 uur tot en met dins dag 1 januari 02.00 uur. De poli tieteams zien er zoveel mogelijk op toe dat het afsteken van vuur werk tot deze periode beperkt blijft. Wie buiten de toegestane periode vuurwerk afsteekt, loopt risico te worden aangehouden. Politie Hollands Midden heeft vorig jaar 228 vuurwerkovertre ders naar Halt Hollands Midden Haaglanden gestuurd voor een al ternatieve straf. Alleen minderja rigen die voor het eerst een over treding plegen, komen voor een alternatieve straf in aanmerking. Personen vanaf 18 jaar die buiten de toegestane periode vuurwerk afsteken riskeren een boete vanaf 60 euro. Inbeslaggenomen vuurwerk In de regio is tot nu toe onge veer 400 kg vuurwerk inbeslag genomen. Het betrof onder meer nitrate thunders, titanium thun ders, strijkers, supervlinders, la winepijlen en diverse vuurwerk boxen. Het vuurwerk is inmiddels afgevoerd naar 'De Domeinen' (justitiële verzamelplaats van in beslaggenomen goederen) waar het vernietigd wordt. Meld Misdaad Anoniem (0800 - 7000) Meld Misdaad Anoniem (kort weg M.) is de tiplijn waar u ano niem informatie kunt geven over criminaliteit. Bel gratis het num mer 0800-7000, (zeven dagen per week van 8.00 tot 24.00 uur). Ook als u weet waar vuurwerk illegaal opgeslagen ligt en/of verhandeld wordt kunt u bellen met de tiplijn. Uiteraard is er voor spoedeisende zaken het alarmnummer 112. Veiligheidstips: Let op omstan ders. Meer dan de helft van de on gelukken gebeurt met mensen die staan kijken; Houd goed afstand en let op aangestoken vuurpijlen; Steek vuurwerk aan met een aan- steeklont; Draag geen kunststof kleding of een capuchon; Lan ceer grotere vuurpijlen vanuit een flinke pvc-buis die je stevig in de grond slaat; Kleinere vuurpijlen steek je af vanuit een met zand verzwaarde fles; Steek vuurwerk niet vanuit de hand af; Steek wei geraars nooit opnieuw aan. Gouda - De Zorgvragers Organi satie Geestelijke gezondheidszorg Midden Holland (ZOG MH) organi seert voor donderdag 20 december van 15.00 tot 16.45 uur haar maan delijkse cliëntencafé met als the ma 'Verkiezing (O)GGZ instelling 2007'. De ZOG MH heeft samen met de zorgvragers een enquête uitgeschreven waarin de (O)GGZ zorgvragers hun mening konden geven over onder meer: 'hoe vindt u de bejegening/het respect', 'hoe vindt u het nakomen van afspraken' en 'hoe vindt u de informatievoor ziening'. Als dank voor het invullen krijgen de mensen op 20 december een kerstpakket uitgereikt. Tijdens het 'café' hebben aanwezigen ook nog gelegenheid om de organisa tie tips, wensen en dergelijke mee te geven voor 2008. De uitreiking van de 'award voor de instelling van 2007', zal plaatsvinden op de nieuwjaarsreceptie op maandag 7 januari 2008 om 14.00 uur op de Hoge Gouwe 65. Voor meer infor matie: www.zogmh.nl. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. Vermist Kater, cypers, witte voeten en bef, Bloemendaalseweg Waddinxveen. Kater, zwart, witte sokken en buik, blind aan 1 oog, is gechipt. Linde- gaarde Waddinxveen. Kater, cypers, witte sokken voor, kousen achter en wit in snuit en op neus, hapje uit oor, Nieuwstraat Boskoop. Kater, cypers, witte voeten en bef, Herenweg Moerkapelle. Poes, britse korthaar, grijs, witte bef, Zuidelijke Dwarswef Waddinx- veen. Valkparkiet, grijs, gele kuif, oranje wangen, tam. Zuidkade Boskoop. Gevonden Teef, zwart, witte tenen en streep over buik, halsband rood pen ning, Gouwerbos Boskoop. Teef, labrador, bruin, oranje tuig aan, Burg. Colijnstraat Boskoop. Kat, rood, witte voeten, kitten, Bredeweg Zevenhuizen. Kater, rood, mager, oudere kat, recreatiepark IJsseldreef Moor drecht. Poes, lapje/schildpad, met veel zwart, Bredeweg Waddinxveen/ Moerkapelle. Kat, rood, witte bef, kin, buik, sok ken en wit tussen ogen, Moerka- pelsezijde Moerkapelle. Kater, rood, witte voeten en bef, Langezijde Zevenhuizen. Konijn, bruin, donker masker, Al- pherwetering Waddinxveen. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevonden huisdieren: 0186-601199 of www. dierencentrale.nl.

Hart van Holland | 2007 | | pagina 29