Zevenhuizen- KLEINTJE Gemeente Schoonmaak- medewerksters Woonwijk Groot Swanla breidt uit Nieuwsbrief 4 Ondernemend Zevenhuizen-Moerkapelle volgende week op de mat Sluiting gemeentehuis rond de feestdagen Besluit Algemene Plaatselijkeherordening Ophalen afval rond de feestdagen BON VOOR GRATIS WWW 7fvenhuizen-moerkapelle.nl jk%Êf Gedoogbeschikkingen Voor een kantoorgebouw in Moerkapelle zijn wij op zoek naar: Werktijden: dagelijks in de ochtenduren Heeft u interesse? Bel dan voor inlichtingen naar: Schoonmaakbedrijf Kinderdijk B.V. Telefoon 078-6912970 De mooiste dag van uw leven onbetaalbaar? Welnee rsüg 'De Burgerhal' Bekendmaking Verordeningen ter inzage Schieiand en de Krimpenerwaard Eiken regenton 34,85 Bekendmaking Hennipsloot afgesloten ter hoogte van Zevenhuizense Verlaat pagina 5 WEEK 50 Hart van Holland 12 december Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: Bouwplan Groot Swanla gaat een volgende fase in. Op dit moment zijn de voorbereidingen gestart voor de bouw van 92 woningen. Het plan zal een gevari eerd woningaanbod met veel ruimte voor water in de wijk realiseren. Begin 2008 zal er meer bekend worden over het woningaanbod en de prijzen. Het heeft dan ook voor geïnteresseerden nu nog geen zin om contact op te nemen met de projectontwikkelaar of de gemeente. Zodra er meer bekend is, leest u dat op deze gemeentepagina. Ondernemers ontvangen binnenkort het vierde num mer van de nieuwsbrief Ondernemend Zevenhuizen- Moerkapelle in hun brievenbus. Hierin veel prakti sche informatie, handige adressen en reportages. Mis hem niet. 24 en 31 december 2007 Maandag 24 en 31 december 2007 is het gemeente huis gesloten. Ook op Eerste en Tweede Kerstdag zijn alle gemeentelijke diensten dicht. 2 januari 2008 Woensdag 2 januari 2008 is alleen de balie van Publiekszaken gesloten. Let op: de overige afdelingen zijn vanaf 9.30 uur geopend. De avondopenstelling van deze dag schuift door naar woensdag 9 januari 2008. Het afhalen van reisdocumenten en rijbewijzen is op 2 januari gewoon mogelijk bij de Receptie. Aangiftes van overlijden en geboorte kunnen na telefonisch overleg gewoon doorgang vinden. Verzonden 10 december 2007: - Zuidplasweg 18 (a, b en c) te Zevenhuizen, gedoogbeschik kingen met betrekking tot de standplaatsen en de woonwa gens. De gedoogbeschikkingen houden in dat tot 31 december 2010 niet handhavend zal worden opgetreden door het college tegen de bestaande situatie (drie standplaatsen en drie woon wagens), mits de voorschriften in de gedoogbeschikkingen worden nageleefd. Inzage en bezwaar De gedoogbeschikkingen liggen elke werkdag tussen 09.00 en 12.00 uur ter inzage in het gemeentehuis bij de afdeling VROM. Tegen de gedoogbeschikkingen kunt u ingevolge het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht bezwaar aantekenen bij het college van burgemeester en wethouders. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na het verzenden van de beschikkingen. Een bezwaarschrift schort de geldigheid van een beschikking niet op. Als u een bezwaarschrift indient, kunt u tegelijker tijd een verzoek om voorlopige voorziening richten aan de voorzieningenrechter van de rechtbank Den Haag, Sector Bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH te Den Haag. In de nieuwe Wet geluidhinder is de bevoegdheid voor het vaststellen van hogere grenswaarden voor de geluidsbelasting op gevels van woningen overgedragen van de provincie naar de gemeente. Het college van burgemeester en wethouders heeft daartoe op 6 november 2007 de Beleidsregel Hogere Waarden Wet geluidhinder vastgesteld. Deze beleidsregel geeft aan in welke situaties de gemeente het vaststellen van een hogere grenswaarde zal overwegen. Het vaststellen van een hogere grenswaarde is het toestaan van een hoger geluidsniveau dan de wettelijke voorkeurs grenswaarde. Dit is gemotiveerd toegestaan, mits de hogere waarde niet de maximale grenswaarde (hoogst toelaatbare waarde) op een woning overschrijdt. Om uniformiteit aan te brengen in de motivatie bij elk besluit is beleid opgesteld. De Beleidsregel Hogere Waarden Wet geluidhinder kunt u vanaf 13 december 2007 gedurende zes weken tijdens kantooruren inzien in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180-637777). Tegen de Beleidsregel is geen bezwaar mogelijk. Het college heeft op 4 december 2007 besloten de volgende tekstuele aanpassing te maken aan de 'Richtlijnen welstand reclame-uitingen en voorwerpen aan de weg APV 2004': 'arti kel 4.7.2.' is gewijzigd in 'artikel 4.4.2.' De wijziging treedt één dag na publicatie in werking. Het welstandsbeleid ligt voor een ieder kosteloos ter inzage bij de afdeling BJZ OW en tegen leges worden kopieën verstrekt. Door de feestdagen is afvalverwerkingsbe drijf Cyclus genoodzaakt de ophaaldagen van het huisafval in onze gemeente te verschuiven. Noteer onderstaande data in uw agenda of op uw kalender! Het afval wordt opgehaald op: Vrijdag 28 december in plaats van Eerste Kerstdag (dinsdag 25 december): GFT route (groene afvalcontainer) van Zevenhuizen Zaterdag 29 december in plaats van Tweede Kerstdag (woensdag 26 december): de rolcontainer route van Zevenhuizen en Moerkapelle Zaterdag 29 december in plaats van Nieuwjaarsdag (dinsdag 1 januari) de resterende route van Zevenhuizen ;c Wist u dat: Er in het Stadhuis van Gouda de mooiste feestlocatie uit de regio zit. Wij voor u troubadouravonden en themafeesten organiseren. Wij voor u een lunch, high tea, kraamfeest of een brunch kunnen verzorgen. Wij voor u een receptie kunnen verzorgen vanaf 10,95 p.p. Wij voor u een feestavond kunnen verzorgen vanaf 22,50 p.p. U bij ons de unieke gelegenheid heeft om tijdens de feest avond in het bijzijn van uw gasten het huwelijk te laten voltrekken. Stadsherberg Zo wordt de mooiste dag van uw leven uniek en betaalbaar. Het college van dijkgraaf en hoogheemraden maakt bekend dat: de verenigde vergadering van Sdiieland en de Krimpenerwaard op 28 november 2007 de volgende verordeningen heeft gewijzigd: - de omslagenverordening Schieiand en de Krimpenerwaard 2005; - de verordening verontreinigingsheffing Schieiand en de Krimpenerwaard 2005; - de verordening precariobelasting Schieiand en de Krimpenerwaard 2006; - de legesverordening Schieiand en de Krimpenerwaard. Deze wijzigingen zijn noodzakelijk in verband met de verhoging van de tarieven per 1 januari 2008, de wijziging van de algemene betaaltermijn en de uitzondering daarop in geval van automatische incasso en met het feit dat de heffing en inning van de verontreini gingsheffing woonruimten binnen de gemeente Rotterdam met ingang van 2008 niet meer via de termijnnota's van het energiebedrijf verloopt, de verenigde vergadering van Schieiand en de Krimpenerwaard op 28 november 2007 de Verordening financieel beheer Schieiand en de Krimpenerwaard 2007 heeft vastge steld en dat deze per 1 september jl. in werking is getreden. De verordening vervangt de op 3 januari 2005 vastgestelde versie. De wijziging van de ambtelijke topstructuur van onze organisatie per 1 september 2007 vormt de aanleiding tot het vaststellen van de nieuwe verordening. het college in zijn vergadering van 16 oktober 2007 («"Aanwijzingsbesluit belasting ambtenaren Schieiand en de Krimpenerwaard 2007" heeft vastgesteld. Dit besluit is per I september 2007 in werking getreden en vervangt het aanwijzingsbesluit dat op II januari 2005 werd vastgesteld. Ook hier vormt de wijziging van de ambtelijke top structuur per 1 september 2007 de aanleiding tot het vaststellen van het nieuwe besluit. De teksten van alle bovengenoemde verordeningen en het besluit worden geplaatst in het Publicatieblad Schieiand en de Krimpenerwaard;resp. jaargang 2007, de nrs.6 en 7 en jaargang 2008 nrs. 1 tot en met 4. De bladen zijn tegen betaling van leges verkrijgbaar bij de afdeling Bestuurlijke en Juridische Zaken, tel. 010 - 45 37 273. U kunt de stukken ook vinden op de website www.hbsk.nl. Bovengenoemde stukken liggen vanaf heden gedurende 12 weken ter inzage bij de receptie van Schieiand en de Krimpenerwaard, Maasboulevard 123 te Rotterdam. M.J.H. van Kuijk, secretaris-directeur mr.J.H. Oosters,dijkgraaf Hoogheemraadschap van Frank opereert in een kapotgeschoten kliniek. Hij hoeft niet na te denken over het bieden van hulp. En jij? Bel 0900-9585 en help mee voor €5 per maand. lill\ Jenkia noneircloe* ARTSEN ZONDER GRENZEN www.artsenzondergrenzen.nl 06-29 40 43 44 De Hennipsloot is vanaf maandag 10 december ter hoogte van het Zevenhuizense Verlaat voor langere tijd afgesloten voor al het vaarverkeer. De afsluiting is nodig vanwege onder houdswerkzaamheden aan de sluis. Vermoedelijk duurt de stremming tot 1 april 2008 of zoveel langer als noodzakelijk. Wij vragen begrip voor deze situatie. Voor informatie kunt u contact opnemen met afdeling Klanteninformatie van het hoog heemraadschap van Schieiand en Krimpenerwaard (010 45 37 372) Hoogheemraadschap van Schieiand en de Krimpenerwaard T. 01045 37 200 www.hhsk.nl T. 010 45 37 200 www.hhsk.nl uitsluitend voor particulieren (geen personeel, onroerend goed of dieren) max. 4 regels, plaats in elk vakje één letter of leesteken en laat tussen twee woorden één vakje open! Naam: Adres: Postcode: Plaats: INLEVEREN BIJ OF OPSTUREN NAAR: HART VAN HOLLAND - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen De redactie behoudt zich het recht voor KLEINTJES te weigeren. Inlevering is geen garantie voor plaatsing in de eerstkomende editie. Maximaal 1 bon per gezin! Kleintjes per fax, telefoon of email worden geweigerd! Markt 1 2801 JG Gouda Tel.: (0182) 58 43 00 r Bel voor meer informatie of kijk op de website: www.burgerhal.nl

Hart van Holland | 2007 | | pagina 5