HOOFDCOLLECTE ZOEKT COLLECTANTEN ta t DIEREN CENTRALE NEDERLAND Tonnie Kleinjan - Zijderhand Tonnie Kleinkan - Zijderhand Cornelis Mattheus Nicolaas Koot Cor Koot Mw. E. Zegwaard-de Graaff Wanneer de tijd voor u even stilstaat nemen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 16 januari 2008 pagina 5 Opdat Christus door het geloof in uw harten wone, en gij in de liefde geworteld en gegrond zijt. Efeze3:17. Dankbaar voor de liefde die zij mij gaf en de zorg waarmee zij mij omringde, geef ik u kennis dat de HEERE van mij heeft weggenomen mijn lieve vrouw in de leeftijd van 80 jaar. 11 januari 2008. Rijnland 2, 2751 DS Moerkapelle. G. Kleinjan De begrafenis heeft dinsdag 15 januari plaatsgevonden op de begraafplaats Westhage te Moerkapelle. Na een leven vol liefde en zorg voor degenen die haar lief waren, is door de HEERE tot onze diepe droefheid, uit ons midden weg genomen onze lieve zus, schoonzus en tante T. Zijderhand A.M. Zijderhand-Sonneveld J.J. Zijderhand J. Zijderhand-Neeleman E.T. den Held-Zijderhand G. den Held Nichten en neven Moerkapele, 11 januari 2008 Wat zijn ogen zagen maakten zijn handen. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft ge daan, delen wij u mede dat na een kortstondig ziekbed toch nog onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, broer, zwager en oom. -Cor- 's-Gravenhage, 18 juni 1939 t Gouda, 9 januari 2008 Greet Kooi - Kottelaar Chris Richard en verdere familie Bernhardstraat 8 2751 BR Moerkapelle De crematie heeft op dinsdag 15 januari plaatsgevonden. Een grote leegte Buurman en vriend Greet, Chris en Richard kunnen op ons rekenen. Wil en Wim t van Blijswijk Ria en Dik Rijnaard Ada en Roel Visser Met droefheid hebben bestuur en directie van de Rehoboth- school te Moerkapelle kennisgenomen van het overlijden van Van 1930 tot 1972 heeft zij, bijna onafgebroken, met grote in zet en getrouwheid het onderwijs aan onze school mede vorm gegeven. De betrokkenheid op onze school bleef tot aan haar levenseinde. Zij mocht zich het eigendom van Christus weten. Zo blijft zij ons allen tot een voorbeeld. We hopen dat de achtergebleven familie en kennissen zich door die wetenschap getroost weten. Namens, het bestuur, G.J. Heijboer, voorzitter de directie, A. Kareis, directeur (interim) Moerkapelle Januari 2008 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kanfoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk ■BH- Mi ,:-K. Marian v.d. Bogerd-Kind Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0nnP VERMIST - Poes, cypers, witte buik, snuit en poten, geringde staart, hals band groen, Schelde, Nieuwer kerk aan den IJssel; - Poes, schildpad, donker van kleur, witte voeten, Water- schapsweg, Nieuwerkerk aan den IJssel; - Kater, zwart, witte voeten en bef, kitten, Plasweg, Waddinx veen; - Kater, rood, witte sokken en bef, blind aan 1 oog. Zonne dauw, Boskoop. GEVONDEN - Kater, zwart, Raadhuisplein, Nieuwerkerk aan den IJssel; - Kat, rood, zonder wit, Knibbel- weg Zevenhuizen. Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevonden huisdieren: 0186-601199 of www. dierencentrale.nl. Regio - leder jaar wordt er gecoll ecteerd voor de ruim vier miljoen mensen met een hersenziekte of psychische aandoening. Dit jaar vindt deze 'Hoofdcollecte' plaats in de week van 28 januari tot en met 2 februari en is een geza menlijke collecte van de Hersen- stichting Nederland en het Fonds Psychische Gezondheid. Beide or ganisaties maken zich sterk voor mensen met 'hoofdproblemen'. Met de opbrengst van de collecte wordt onder meer wetenschap pelijk onderzoek gefinancierd. Expositie Als aftrap van deze collecte wordt van vrijdag 25 januari tot en met zaterdag 2 februari een foto-expositie gehouden in de Centrale Bibliotheek op de Oo- sterdokskade 143 in Amsterdam. De expositie 'Inspiratie' is een indrukwekkende portretserie, gefotografeerd door de beken de fotograaf Kees Tabak. Zeven mensen die lijden aan een hoof daandoening zijn op krachtige en indringende wijze gefotogra feerd samen met hun bron van inspiratie; dit zijn onder meer Herman Finkers, Patrick Lodiers en Sara Kroos. Voor de collecte in diverse ge meenten in de regio zijn nog collectanten nodig. Wie een uurtje over heeft kan contact opnemen met Ada Jungschlager 0182-614583, Frans Witte 0180- 631271, mevrouw L. Groeneveld 0180-317911 of met het landelijke coördinatiepunt 030-2971197. Voor meer informatie: www. hoofdcollecte.nl.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 5