KADIKS BV ■■in 1 iiiaillQilliin SLEKTROMONTEUR PANEELBOUW V& bruy kjuw uwlc uv de, re^io CV Monteur Verpleegkundigen niveau 4/5 Oproepkracht kinderopvang SERVICE ENGINEER (M/F- FULLTIME) Timmerlieden ml Kraanmachinist Scholieren SURGICAL IMAGING Offer: Vakmanschap? AUTOMATISERING Kadiks Automatisering BV is een zelfstandige onderneming op het gebied van automatisering in de sector waterbeheer (polder gemalen). Vanwege een sterke groei zoeken wij voor full-time een Opleiding: Eerste monteur of een gelijkwaardige opleiding 0 MBO denk niveau In bezit zijn van rijbewijs B Zijn/ haar werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: Schakelpanelen bouwen en op werkplek monteren en inbedrijfstellen Verhelpen van storingen in de buitendienst Na een inwerk periode zelfstandig kunnen werken Geboden wordt: Een vaste dienstverband na gebleken geschiktheid Een passende beloning in overeenstemming met de functie Goede secundaire arbeidsvoorwaarde Na een inwerkperiode een auto van de zaak Winstdeling Opleidingen en cursussen Ben je geïnteresseerd in deze functie, schrijf dan binnen 14 dagen naar: Kadiks Automatisering B.V. t.a.v Dhr S.Bousaid, Industriestraat 3, 2751 GT Moerkapelle. Telefoon Zaak: 079-5932524 Privé: 0182-612541 E-mail: said@kadiksbv.nl Buiten werken? Technisch aangelegd? Verzorging in Boskoop? Met kinderen werken? Extra zakgeld? UITZENDBURO Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 januari 2008 ■ÜNDS NDS Surgical Imaging is the global leader in designing and manufacturing compre hensive medical imaging products and integration solutions for the Medical Industry. The corporate headquarters for NDS Surgical Imaging is in San Jose, California USA. The European Head Off ce for NDS Surgical Imaging is in Zevenhuizen ZH, The Net herlands. Our European Head office is responsible for Sales, Marketing and Technical Services in Europe, Middle East and Africa. Due to our success and in order to optimize the services of the European Customer Service organization we are looking for: Job description - Main responsibilities: Repair, test and modify all types of LCD displays, manufactured and factored by our company. Customer support. Answering telephone calls and emails. Troubleshooting. Assist our sales and marketing departmentin customer trainings, demonstrations and exhibitions. Requirements for this job: MTS ELectronics or equal level. Excellent understanding of PC hardware, Windows and applications. Extensive hands-on experience and experience in Help Desk environment with phone skills. Fluency in English and Dutch both verbal as in writing. A mature person with good organization and communication skills with the ability to work on own initiative. The Service Engineer reports to the Service Manager. Are you looking for a successful and forward thinking company? In that case NDS Surgical Imaging is the right working spotforyou, in a small European Team with great working ambience and facilities. Those who are interested are invited to send their letter of application with their resume in English to: NDS Surgicallmaging BV, Nijverheidscentrum 28, 2761 JPZevenhuizen, Attn: Paul van der Waal-Service Manager, Tel: 0180 63 43 56, Fax: 0180 63 21 91. Email: pvanderwaal@ndssi.nl For more information about our company, please visit our Website: www.ndssi.com Kun je technische tekeningen lezen en ben je een echte vakman en timmer je graag? Dan zijn wij op zoek naar jou!!! De werkzaamheden bestaan o.a. uit het betimmeren van daken en worden uitgevoerd in een werkplaats. Geïnteresseerd, maak een afspraak! Tijden: 07.00 - 17.00 uur (36 uur in 4 dagen) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een van onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar een kraanmachinist. Heb jij de benodigde ervaring en papieren, bel ons voor het maken van een afspraak! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een opdrachtgever zijn wij opzoek naar een CV monteur. Heb jij reeds ervaring en ben jij in het bezit van de juiste papieren, neem dan even contact met ons op. Heb je echter nog geen ervaring in deze branche, maar ben je zeer leergierig en vind je het leuk om samen met iemand op pad te gaan om het vak te leren, neem dan ook even contact met ons op. Bel ons! Tijden: 08.00 - 17.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse opdrachtgevers in Boskoop zijn wij op zoek naar verpleegkundigen die cliënten kunnen ondersteunen en verzorgen in thuissituaties. Ben jij in het bezit van de juiste diploma's en heb je interesse in deze functie? Bel ons dan voor het maken van een afspraak! Tijden: variabel (parttime fulltime) Duur: oproepkracht Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepsleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinde ren, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Spreekt ditje aan! Bei ons! Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis Wij zijn op zoek naar scholieren studenten die naast hun studie of tijdens de vakantie graag wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. De minimale leeftijdgrens is 15 jaar. Meld je bij ons!! Tijden: 07.00 -16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis

Hart van Holland | 2008 | | pagina 25