SUNDAY PRAISE EVENT LEZING LEEFB0EK VOOR KINDEREN THE SECRET IN BIBLIOTHEEK BC IJSSELBRIDGE ER WERD GEBRIDGED... EIGENTIJDSE DANS OP HET HOOGSTE NIVEAU VAN MUISWINKEL EN VAN VLEUTEN SUPERIEUR INLOOPSPREEKUUR WERVELKOLOM NIEUWlRKEmT~ Nieuwerkerk aan den IJssel - In het Ontmoetingscentrum aan de Bospolderstraat 10 wordt zondag 27 januari een praiseavond ge houden. D-votion uit Vlaardingen verzorgt een optreden. De keuze voor de liederen en de muziek is voor een groot deel uit het genre 'opwekking'. Gertjan Robbemond spreekt deze avond. De deuren van het Ontmoetingscentrum gaan om 19.00 uur open, de avond begint om 19.30 uur en duurt tot onge veer 21.00 uur. Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 23 januari 2008 Nieuwerkerk aan den IJssel - Theo Legters, auteur van het 'Leefboek voor kinderen', NLP en EFT thera peut en leraar in het basisonder wijs, verzorgt voor dinsdag 22 ja nuari om 20.00 uur een lezing in de bibliotheek aan het Raadhuisplein. Dit boek is bestemd voor kinderen van 8 tot 12 jaar en zou beschouwd kunnen worden als zogenaamd 'Zelfopvoedboek'. Kinderen leren aan de hand van dit boek hoe zij met gevoelens kunnen omgaan. hoe zij de 'regisseur' van hun ei gen leven kunnen worden, hoe zij door het gebruik van bepaalde 'kleurwoorden' invloed hebben op hun omgeving en hoe zij daardoor in het algemeen hun leven meer kwaliteit kunnen geven. Het Leef boek leert kinderen met een laag zelfbeeld, weinig vrienden of die last hebben van pestgedrag hier mee om te gaan. Tijdens de lezing zal Legters de achtergronden van het boek verduidelijken en de aan- Nieuwerkerk aan den IJssel - The Secret gaat over het geheim van de Wet van de Aantrekkingskracht, één van de natuurwetten die het leven ongezien ordent en vorm geeft. Het boek heeft maanden in de boekentoptien gestaan en de media hebben zich vol overgave gestort op de controversiële ge dachte dat men alles kan realiseren in het leven, als men maar weet hoe de eigen aantrekkingskracht werkt. Oprah leeft al jaren volgens The Secret en ook bekende Neder landers als Rita Verdonk, Ali B en Catherine Keyl gebruiken het ge dachtegoed van The Secret. Op donderdagavond 31 januari verzorgt Martin Doolaard een le zing over The Secret, gaat hij in op vragen en stelt hij discussieonder werpen aan de orde als 'Weer zo'n Capelle aan den IJssel - De tijd dat Nederland een keurig aangeharkt park was, is voorbij. Met dit thema in het achterhoofd ontmoeten Erik van Muiswinkel en Diederik van Vleuten elkaar onder een boom in het park. De heren hebben het over het kleine en het grote leed. In 'Prediker en Hooglied' blijkt we derom hoe goed het duo op elkaar is ingespeeld. Met gemak worden losse sketches aan elkaar geregen tot een avondvullend programma, waar ook wel degelijk een rode draad in te ontdekken is: een scherpe analyse op Nederland na Nieuwerkerk aan den IJssel - De uitslag van de derde competitie avond is in de diverse lijnen bij de bovenste drie als volgt. In de A-lijn: 1.Marijke Blok-Renate Tournier 57,44; 2.Jannie van As-Gé kantje 54,76; 3.Rita Krouwel-Piet van Dortmont 54,17. In de B-lijn: Martha Boers-Joke van 't Hoen 61,9; 2.Jaap Hendriks-Wim van de Laar 59,82; 3.Erna van Boheemen- Ronnie Schepers 57,14. In de C-lijn: Uacqueline van Bergen Hene- gouwen-Joke Verschoor 60,42; 2.Riet Overgaag-Emmy Kieboom 58,93; 3.Elly de Haan-Netty Kool haas 57,74. In de D-lijn: Gerard Lagerwaard-Adele Flores 72,92; 2.Corry van 't Hart-Henny de Jong 51,67; 3.Gré Hazenbroek-Maria Kool 51,25. In de A-lijn gaat het koppel Jet en Siebe Vlietstra aan kop met 61,51; in de B-lijn het koppel Erna van Boheemen-Ronnie Schepers met 59,52; in de C-lijn het koppel Ti neke Goedendorp-Loes Vink met 61,07 en in de D-lijn koppel Lenie en Joop de Jong met 64,53. Nieuwerkerk - Bij de Nieuwerkerk- se Bridgeclub werd vorige week de vijfde en een na laatste ronde van de derde competitieronde ge speeld. In de A-poule heeft Wim Verhoeven flink uitgehaald en in de B-poule stevenen Martha Boers en Joke van 't Hoen op promotie aan. De eerste drie in beide pou les: Poule A: 1. Wim Verhoeven- Ron van Domburg: 68.06; 2. Ger- da Vissers-Cor Lageman: 59.03; 3. Maarten Goedhart-Peter Bijster- veld:58.33. Poule B: 1. Martha Boers-Joke van 't Hoen: 63.75; 2. Frans en Adrie Bijl: 61.25; 3. Bet ty Geurts-Karen Schuddeboom: 60.83. De tussenstand: Poule A: 1 Wim Verhoeven-Ron van Domburg; 2. Marijke Blok-Gerda Goedhart; 3. Gerda Vissers-Cor Lageman. Poule B: 1. Martha Boers-Joke van 't Hoen 2. Freddy en Rob van Leeuwen 3. Betty Geurts-Karen Schuddeboom. wezigen handreikingen geven om kinderen positief op te voeden. Cursus Deze avond zal ook de cursus 'Leve het Leven!' van Legters gepresen teerd worden. Een cursus van vier avonden waarin de deelnemers de kwaliteit van hun eigen leven te vergroten. Voor meer informatie: info@metaforia.nl, www.metaforia.nl of 0180-399140. Nieuwerkerk aan den IJssel - De Nederlandse Vereniging van Rugpatiënten is dinsdag 5 febru ari van 14.00 tot 15.30 uur aan wezig in de bibliotheek aan het Raadhuisplein voor het geven van informatie. Het doel van deze vereniging is de individuele en gemeenschap pelijke belangen van rugpatiën ten te behartigen en hen, naar vermogen, een houvast te bie den om 'overeind' te blijven. typisch Amerikaanse storm die vanzelf overwaait?' en 'Kun je be wijzen dat het werkt?'. De avond heeft een interactieve opzet met fragmenten uit de dvd, een diapre sentatie en een discussie. Aanvang 20.00 uur. Voor meer informatie: www.bibliotheeknieuwerkerkaan denijssel.nl. Capelle aan den IJssel - Rotter dam en New York: nooit lagen ze zo dicht bij elkaar. Dance Works Rotterdam verenigt de steden Rot- A terdam en New York met werk van twee prominente choreografen: BE Ton Simons en Stephen Petronio. AR 1 Stephen Petronio, artistiek leider van de Stephen Petronio Com- pany in New York, heeft een we- reldwijde reputatie opgebouwd als grensverleggend choreograaf. Ton Simons, artistiek leider van Dance Works Rotterdam, woonde en werkte ruim twintig jaar in New York. De New Yorkse invloeden hebben in grote mate bijgedragen VIT aan zijn unieke positie in de Neder- fd landse dans. Dit perfect op elkaar afgestemde programma is donder dag 24 januari in de grote zaal van het Isala Theater te zien. Aanvang JbjT 20.15 uur. Voor meer informatie en reserveren: 010-4586400 of www. isalatheater.nl. de moord op Theo van Gogh. De voorstelling vindt plaats in de gro te zaal op dinsdag 29 en woensdag 30 januari om 20.15 uur. Voor meer informatie en reserve ren: 010-4586400 of www.isalatheater.nl. Een uitgave van de Stichting Cultureel Netwerk Nieuwerkerk aan den IJssel die tot doel heeft activiteiten van alle individuen en instanties die iets met cultuur hebben onder de aandacht te brengen van alle Nieuwerkerkers. Mededelingen voor deze agenda zijn welkom bij SCNNt.a.v. Patricia van Schaick, Uilendaal 9, 2914 RG Nieuwerkerk aan den IJssel 0180-3 7 9041 of info@scnn.nl. Dinsdag 22 en 29 januari Volksdansen Locatie: Chrysanthemum Boslaan 1 aanvang 14.30 Vrijdag 25 januari Filmavond Locatie: Con Musica Sportpark Dorrestein Zaterdag 26 januari Concert Deo Cantemus Locatie: De Lichtkring Dreef aanvang 20.00 Donderdag 31 januari De gebekte Wijffies Locatie: Chrysanthemum Boslaan 1, aanvang 19.30 Donderdag 31 januari Lampionnenoptocht Locatie: Raadhuisplein aanvang 19.00 Donderdag 7 februari Connie Palmen Locatie: Bibliotheek aanvang 20.00 Schilderen PCOB Elke maandagmiddag 14.00 - 16.00 Vijf Boeken 12 Zaterdag 23 februari Open middag Oudheidkamer Locatie:'s-Cravenweg 8 14.00 17.00 Expositie Vera Maquire - Locatie: Bibliotheek

Hart van Holland | 2008 | | pagina 29