Keukentrends in de afgelopen 25 jaar met Kvik SUPER DROOG VSE OPENHAARDHOUT Hoogendoorn Meijer OPA FREEK 06 29 www.freekwijmans.dds.nl 34,85 Hoveniers Eiken regenton 06-29 40 43 44 DAKKAPELLEN ISO-GLAS DIV TIMMERWERKEN KOZIJNEN SCHUIFPUIEN IN HOUT ALUMINIUM Ambachtweg 47 - 2841 MB Moordrecht Tel.: 01 82-374608 - Fax: 0182-375460 Tel.: b.g.g. 0180-631002/01 80-312093 Uw specialist in zonwering en kozijnen! Bezoek onze showroom en kijk op www.paulenpaul.nl Franse eiken wijnvaten inhoud: 228 Itr 34,85 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 januari 2008 Met uw wensen en ome ervaring, creëren wij samen de tuin die bij u past. Openingstijden op werkdagen van 9.00-17.00 uur zaterdag van 10.00-16.00 uur Weg en Bos 107 2661 DM Bergschenhoek Telefoon 010-5249040 lnfo@paulenpaul.nl Bent u op zoek naar: Aluminium en Kunststof •ramen, kozijnen en deuren •schuifpuien •serres en veranda's •balkonhekken En eist u een... Perfecte afwerking? Snelle levering? Gunstige prijs? Edelgasstraat 44 2718 SX Zoetermeeu Fax: 079-3622240 X Oog voor detail Om te zorgen voor een volledige styling van de eethoek zijn de juiste accessoires onontbeerlijk. Helemaal top zijn natuurlijk de gecoördineer de collecties van textiel- en servies fabrikanten, waarbij alles op elkaar afgestemd is en je zelfs tafellopers en servetten met hetzelfde dessin als het servies kunt aanschaffen. Toch kiezen veel mensen juist voor een wat persoonlijker touch bij de aankleding van de tafel. Servies, glazen, bestek en kandelaars zijn bij uitstek spullen die in de loop der jaren verzameld worden. Ta feldekken is een kunst waar je op geheel eigen wijze invulling aan kunt geven, van modern met vro lijke kleuren of een grafische print voor de dagelijkse dis tot een ro mantisch winterdiner met het an tieke zilver en een linnen tafelkleed met een ajour rand erin verwerkt. Grote (gekleurde) onderborden (0 30 cm) geven altijd iets extra's. Ge raffineerd wordt het als je de bloe men op tafel afstemt op de kleur van de onderborden of het servies. Vanaf 1983 tot nu heeft de keuken een gigantische ontwikkeling door gemaakt. Bedroeg de levensduur in 1983 nog zo'n 20 tot 25 jaar, tegenwoordig is de gemiddelde levensduur nog maar 5 tot 7 jaar, aangezien wij moderne keukens willen. Er is een verschuiving op getreden van kleine keukens naar grote open keukens; van houten deurtjes naar minimalistische witte foliedeurtjes. In de afgelopen 25 jaar hield Kvik niet alleen de vinger aan de pols op het gebied van het modernste design, maar was Kvik ook betrokken bij het definiëren van de rol van de keuken in huis. nen of bijvoorbeeld een wijnkoe ler. soonlijker tintje te geven," besluit de designer. Een ander teken van exclusiviteit is het combineren van verschillende materialen en kleuren. Zwarte en witte hoogglansdeurtjes geven een strakke uitstraling met meer con trast, terwijl een warm teakwerk- blad de keuken juist een meer or ganische, zachte uitstraling geeft. "Combineren is ook een goede manier om het minimalisme te doorbreken en de keuken een per- Kvik viert het jubileum heel 2008 met de nadruk op verrassend lage prijzen die ruimte geven voor dat beetje extra luxe. Net als eerder richt Kvik zich ook in de toekomst op het tonen van de nieuwste ont wikkelingen op het gebied van keukens. Loop dus eens binnen bij uw dichtstbijzijnde Kvik-winkel om met de nieuwe catalogus inspiratie op te doen. Kvik begint de viering van het 25- jarig jubileum in 2008 met het ver sturen van een nieuwe catalogus. In de jubileumcatalogus staan een aantal nieuwe zaken op het gebied van functionele keukeninrichting an fraaie designoplossingen. Een van de nieuwste trends die ook wordt getoond, is de breuk met Itet klassieke minimalisme. fa strakke, zuivere lijnen van de Keuken krijgen een extra vleugje 'uxe gezelligheid. "Een keuken moet uitnodigend zijn met minder elementen van de professionele Keuken; een element dat tot nu be een deel was van het minima lisme. Nu gaat het om dat beetje extra luxe in het leven van alle dag," voorspelt designer Mariene Hougaard over de nieuwe trend. Er Komen steeds meer mogelijkheden °ni de luxe in de keuken verder uit te breiden, zoals een ingebouwde espressomachine, een stoomoven, mooie materialen, exclusieve kra- 1/2 vat €19,85 Het combineren van zwart en wit in de keuken is een van de nieuwste trends aldus Kvik.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 37