Gemeente Zevenhuizen- 100% HERBRUIKBAAR Zaterdag Canon-dag! Venrooy Tand Krul varen panoij Nu 5,95 GtoeNRik I Bas de Rij deelt glastassen uit Bekendmaking Wet milieubeheer Politie Hollands Mdden start YodTube kanaal KUNSTGEBITTE Boekhandel Thuiskan-toor Burger ■@®S www.zevenhuizen-moerkapelle.nl www.afvalscheiden.info Kom zaterdag 26 januari naar onze winkel voor demonstraties en acties voor Canon producten! Canon MX-300 all in one Printer, scanner, copier en fax in 1. Alle Canon cartridges 10% korting De leukste winkel voor kantoor en thuis! Dorpstraat 37-39 Waddinxveen 0182-612298 online bestellen op www.thuiskantoorburger.nl Van 9,95 Hart van Holland 23 januari 2008 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail WEEK 4 Glas moet in de glasbak, want deze afval- soort is 100 procent herbruikbaar. Om de inwoners van Zevenhuizen-Moerkapelle aan te moedigen hun glas naar de glasbak te brengen, deelde Bas de Bij op vrijdag 11 januari speciale glastassen uit. Wist u dat er in Nederland meer dan 10.000 glasbakken staan? Er is dus altijd wel een glasbak bij u in de buurt. uLmooAK www glasbak n1 Cadeautje Tijdens het uitdelen van de glastassen zag Bas de Bij dat een inwoner lege flessen in de glasbak gooide. Daar was Bas heel blij mee. Hij gaf deze inwoner daarom naast de glastas een pot zelfgemaakte honing, een drinkglas én het befaamde Bas de Bij-kwartetspel cadeau. Kijk voor meer informatie, ook over andere afvalsoorten, op www.afvalscheiden.info. In Zevenhuizen-Moerkapelle staan de glasbakken op de volgende locaties: Oud Verlaat Wollenfoppenweg Zevenhuizen De Beuk Akkerstraat Dorpsstraat/Kerkepad Dorpsstraat bij Albert Heijn Multatuliestraat Leliestraat Zuidplasweg, afvalbrengstation Moerkapelle Moerdijkstraat Alikerweg Van Hogendorpstraat Hollevoeterlaan WIST JE DAT? Glas uit de glasbak 100% herbruikbaar is en dat 1 kilo glasbakglas 1,4 kilo natuurlijke grondstoffen bespaart. VERGUNNING Burgemeester en wethouders hebben de vol gende vergunning verleend: Agrifirm Weikoop Zevenhuizen: revisiever gunning voor een verkooppunt van land- en tuinbouwbenodigdheden alsmede vuurwerk op het perceel Noordelijke Dwarsweg 96, 2761 GD Zevenhuizen. Dit besluit kunt u vanaf 31 januari tot en met 14 maart 2008 inzien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Binnen deze termijn kunt u beroep tegen een besluit instellen bij de Afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Een besluit blijft van kracht wanneer u beroep instelt, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State. In beide gevallen moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Beroep kan worden ingesteld door: belanghebbenden die eerder zienswijzen hebben ingebracht over een ontwerpbesluit; belanghebbenden die het niet eens zijn met de wijzigingen ten opzichte van een ontwerp besluit; belanghebbenden die redelijkerwijs niet in staat waren hun zienswijzen in te brengen over een ontwerpbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180- 637777). Voor inzage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stuk ken, staat ook op de website van de Mflieu- dienst Midden-Holland, www.milieudienst- middenholland.nl. VERGUNNING Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergunning te verlenen: Gebr. J.J. en A.F. Duijndam: revisievergun ning voor een veehouderij op het perceel Bierhoogtweg 19b, 2716 JH Zevenhuizen. Deze ontwerpvergunning kunt u vanaf 24 januari tot en met 6 maart 2008 inzien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpvergunning gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethou ders van Zevenhuizen-Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182- 545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ontwerpvergun ning, kunnen later beroep instellen tegen een definitiefbesluit. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelle, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen (telefoon 0180-637777). Voor in zage buiten kantooruren kunt u een afspraak maken. De Politie Hollands Midden beschikt over haar eigen YouTube kanaal. http://nl.youtube.com/HollandsMidden. Door dit nieuwe middel in te zetten wil de pohtie doelgroe pen bereiken die via de traditionele media lastig te bereiken zijn. YouTube is immens populair onder de bevolking en wordt door duizenden Nederlanders per dag bekeken. Het leent zich voor publieksvoorlichting en niet onbelangrijk, ook voor het aanzwengelen van discussies. Politie Hollands Midden wil op deze manier niet alleen informeren, maar ook informatie inwinnen. Denk bijvoorbeeld aan het plaatsen van getuigenoproepen. Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag Nephrolepis exaltata 'Boston'. Deze is de sterkste en meest verkochte kamervaren en uiterst geschikt voor donkere hoeken. Potmaat 17 cm 0 50 cm. GroenRijk Zoetermeer - Plof Palmelaan IS (naast Praxis) - 079-3200522 - www.groenrijk.nfs

Hart van Holland | 2008 | | pagina 5