s? www. groot swanl Werken aan uw gezondheid? Doe het nu! Metamorfose voor Monique landelijk wonen in de randstad medewerk(st)ers in deeltijdfunctie 10 twee-onder-één-kapwoningen 40 riante herenhuizen 14 ambachtswoningen 28 parkwoningen Start verkoop zatero yerste fase) St (na succesvolle ee Zevenhuizen. (na SUOOo- - 6a te Zevennu.~ Zaterdag 9 februari start de verkoop van de tweede fase van het project Groot Swanla te Zevenhuizen. De tweede fase bestaat uit 92 woningen, verdeeld over 5 woningtypes, en worden gebouwd aan de noordelijke rand van Zevenhuizen. De woningen vertonen stuk voor stuk dezelfde stijlkenmerken, maar laten verschillen zien in woningbreedte, lengte van de schakels en hoekwoningen. Tijdens de officiële start, gehouden bij Recreatiepark De Koornmolen, worden de platte gronden gepresenteerd. Op die dag zijn ook de brochure met prijslijst en inschrijfformulier beschikbaar. pagina 12 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 30 januari 2008 Gezondheid is belangrijk voor iedereen. Steeds meer mensen willen bewuster en effectiever wer ken aan hun gezondheid en levensstijl. Gezonder eten, meer bewegen, afvallen of stoppen met roken. "Met goede begeleiding en een realistisch plan is volhouden echt mogelijk en kunt u uw doel bereiken. U voelt zich al snel fitter en dat stimuleert." Joke Stroo is een ervaren Overgangs- en He- althconsulente met haar praktijk in Zevenhuizen en Nieuwerkerk aan den IJssel. Na ruim 25 jaar werkzaam te zijn geweest als (ic)verpleegkundige en manager (verpleegkundige) opleidingen maakte zij de overstap naar haar eigen praktijk. Een van de belangrijkste werkzaamheden als Healthconsulente is mensen helpen en begeleiden bij het afvallen. Joke Stroo: "Goede en intensieve begeleiding kan van groot belang zijn in de strijd tegen de kilo's. Er bestaan zoveel dieeten en the orieën, dat je door de bomen het bos niet meer ziet. Door een-op-een begeleiding verloopt het af vallen heel effectief." Joke Stroo is gespecialiseerd in het Vital Weightdieet. "Voordat uw daadwer kelijk gaat beginnen met dieeten, is het belangrijk om te weten waar u precies aan moet werken. Daarom begin ik altijd met een Health check én meet ik met professionele meetapperatuur uw lichaamsamenstelling. Met de zogenaamde BIA- meting kun u o.a. zien hoeveel actieve cellen (o.a. spieren) u hebt en hoe hoog uw vetpercentage is. Wanneer deze waarden bekend zijn, kunnen we een persoonsgericht afvalprogramma samenstel len." Vital Weight is niet alleen effectief wanneer u kilo's wilt kwijt raken, het kan u ook van veel gezondheidsklachten afhelpen. "Veel lichamelijke klachten worden veroorzaakt door voedsel-into- lerantie, zonder dat men dat weet. Met dit dieet kun je van die klachten afkomen. Hierdoor gaat u zich snel beter voelen en verliest u ondertussen (buik)vet. Voor meer informatie of voor een afspraak bel 0180-325627 of mail j.stroo@careforhuman.nl of j.stroo@careforwomen.nl Praktijkadressen: Dorpstraat 75, 2761 AA Zevenhuizen en Kerklaan 7b 2911 AA Nieuwerkerk aan den IJssel. Joke Stroo is aangesloten bij Care for Human Care for Women Nieuwerkerk aan den IJssel - Er vindt momenteel een flinke verbouwing plaats bij Monique Mode in de Reigerhof; vrijdag 1 februari gaat de nieuwe winkel open. Naast een nieuw uiterlijk is ook de collectie aange past. Nieuw in de collectie is het merk Street One, wat goed past bij het merk Cecil van Monique Mode Nieuwerkerk. De lingeriehoek zal wordt verplaatst en biedt de klanten straks een divers aanbod in lingerie. De meest klassieke merken zijn uit de winkel verdwe nen; Monique mode wil zich 'speciaal richten op de modern geklede vrouw'. Administratiekantoor Crematoria BV Crematorium Uden te Uden Crematorium Rhijnhof te Leiden Crematorium Begraafplaats Schollevaar te Capelle a/d IJssel Crematorium de Ommering te Spijkenisse Begraafplaats Rustoord te Diemen Crematorium Rosmalen te 's-Hertogenbosch Administratiekantoor Crematoria BV voert het beheer over de crematoria te Uden, Leiden, Capelle a/d IJssel, Spijkenisse en Rosmalen. Wij zijn voor onze locatie in Capelle a/d IJssel op zoek naar (gemiddeld 10 tot 15 uur per week) voor het gezamenlijk uitvoeren van alle voorkomende werkzaamheden binnen het crematorium: ontvangst van familie en nabestaanden het begeleiden van auladiensten huishoudelijke en keukenwerkzaamheden het serveren van consumpties crematiewerkzaamheden schoonmaakwerkzaamheden Bent u 6 dagen per week beschikbaar en houdt u van wisselende werktijden Dan biedt Crematorium Schollevaar u dé uitdagende en veelzijdige baan waar u wellicht naar zoekt. Onze voorkeur gaat uit naar representatieve kandidaten die zich kunnen inleven in de gevoelens van onze bezoekers, zich met respect willen inzetten voor genoemde werk zaamheden en die flexibel inzetbaar zijn. Voor informatie m.b.t. de vacature kunt u, tijdens kantooruren, terecht bij mevrouw B. Driessen, tel: 0499 - 39 73 12. Indien u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schriftelijke sollicitatie met motivatie en overzicht van werkervaring, binnen 14 dagen, richten aan: Administratiekantoor Crematoria BV t.a.v. mw. C.H.M.A. van de Sande- van Hal Postbus 71 -5680AB Best of per email: cvandesande@crematoriabest.nl Ontwikkeling: fï Hopman interheem Groep Inlichtingen verkoop: Perdijk ERA Makelaardij Dorpsstraat 146 Zevenhuizen 0180 63 16 55 ERA Makelaardij Waddinxveen Passage 63 Waddinxveen 0182 61 11 11

Hart van Holland | 2008 | | pagina 12