C.V.-MONTEUR BEZORGERS Hart van Holland P. VISSER ZONEN /F\4Ë 's [j S^i De- brug haat uterk, regio Magazij n medewerker Telefoniste/receptioniste Chauffeur/Rioolreiniger Studenten Oproepkracht kinderopvang Timmerlieden UITZENDBURO Expeditie BV. Boekhoud-administratie medewerker Part-time (minimaal 24 uur) of full-time UW EXPEDITEUR IN HETWEGTRANSPURT! Het Hart van Holland vraagt met spoed in Nesselande Heb je interesse of wil je meer weten? Bel: 0180-632289 of mail naar tilly@elgersmamedia.nl Vul onderstaande bon in en stuur deze naar: Hart van Holland, Noordelijke Dwarsweg 1a, 2761 GA Zevenhuizen JA wil graag bezorger worden in de wijk Nesselande. Naam: Actief bezig zijn? Duizendpoot? Veel onderweg? Wat bijverdienen? Met kinderen werken? Vakmanschap? Dorpsstraat 208a - 2761 AK Zevenhuizen Tel. 0180-393 559 Raadhuisplein 28 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180-393 555 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 30 januari 2008 M/Yit D Marlo Expeditie BV is een internationaal expeditiebedrijf. Marlo expeditie BV verzorgt alle wegtransporten door geheel europa met als specialisatie de Be nelux. Duitsland. Engeland en Ierland. Op al deze landen bieden wij niet alleen complete, maar ook groepage diensten aan. Wij verzorgen het gehele logistiek proces op de meest efficiente manier. Juist daarom zijn wij de ideale partner voor bedrijven die zich willen focussen op de "core business" en de logistieke dien sten uit willen besteden. Per direct hebben wij de volgende functie beschikbaar: Voor deze functie zijn wij op zoek naar iemand die zeer accuraat en geheel zelfstandig kan werken. De hoofdtaken zuilen voornamelijk zijn het voeren van een lichte boekhouding als ook het contro leren, inboeken en archiveren van zowel inkoop- als verkoopfacturen. Enige ervaring met het boekhoudprogramma Multivers is een pré. Uw sollicitatie zien wij graag per mail of post tegemoet. Marlo Expeditie B.V. Dorpsstraat 202a 2761 AJ Zevenhuizen The Netherlands Tel. 0180 632230 Fax 0180 634015 E-mail info@marlo.nl centrale verwarming- en service installatieburo Visser Verwarming is een installatiebedrijf op het gebied van centrale verwarmings-, luchtbehandeling- en airconditioning in de utiliteit en woningbouw. Ter versterking van cfhs team zijn wij op zoek naar een Opleiding en ervaring: c.v.-monteur of een gelijkwaardige opleiding in bezit van rijbewijs B De werkzaamheden bestaan o.a. uit: het aanleggen, repareren en uitbreiden van dikwandige en dunwandige c.v.-installaties het aanleggen, repareren en uitbreiden van luchtverwarmings- en a.c.-installaties Geboden wordt: een vast dienstverband na gebleken geschiktheid een afwisselende baan bij een groeiende onderneming een passende beloning in overeenstemming met de functie goede secundaire arbeidsvoorwaarden uitgebreide scholingsmogelijkheden Ben je geïnteresseerd in deze functie, reageer dan binnen 14 dagen P. Visser en Zn Fred S. Visser Dorpsstraat 167-169 2761 AR Zevenhuizen Telefoonnummer: 0180-631206 info@visserverwarming.nl ZZP-ers en schoolverlaters die zich aangetrokken voelen tot het beroep van c.v.-monteur, kunnen uiteraard ook reageren. Adres: Postcode: .!Li,- Plaats: Tel: Geb. datum: pagina 21 Voor diverse opdrachtgevers zijn wij op zoek naar magazijnmedewerkers. De werkzaamheden bestaan uit het samenstellen van orders, in-/uitpakwerkzaamheden, de administratieve afhande ling en het ordenen van het magazijn? Wij zoeken kandidaten die zelfstandig kunnen werken en graag eigen initiatief tonen. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift en het kunnen werken met geautomatiseerde systemen is een must. Ben jij in het bezit van een rijbewijs BE, dan is dit een pré! Bel ons voor een intakegesprek! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar een telefoniste/receptioniste die naast de standaard hierbij behorende werk zaamheden tevens de Customer Service afdeling ondersteunt. De nadruk van de werkzaamheden ligt met name op de administratieve ondersteuning van deze afdeling, waarbij gedacht kan worden aan archiveren, facturen versturen, lijsten bijhouden, retouren regelen etc. Ben jij een administratieve duizendpoot, werk je graag zelfstandig en beheers je de Nederlandse taal in woord en geschrift en de Engelse taal in woord? Dan ben jij de kandidaat die wij zoeken. Meld je bij ons! Tijden: 08.30 - 17.00 uur (fulltime (37,5 uur)) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een van onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar een Chauffeur/Rioolreiniger voor het reinigen van rioleringen met een geavanceerd rioolreinigingsvoertuig. De werkzaamheden bestaan uit het reinigen van rioleringen bij diverse opdrachtgevers. Heb jij interesse in deze afwisselende en verantwoordelijke functie en ben jij in het bezit van een rijbewijs B/C, bel ons dan voor een afspraak! Tijden: 07.00 - 16.00 uur (fulltime) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Wij zijn op zoek naar studenten die naast hun studie, voor een aantal dagen of uren in de week, of tijdens de vakantie graag wat willen bijverdienen. Het betreft hier diverse werkzaamheden van productie tot administratief. Lijkt je dit wat? Meld je bij ons! Tijden: 07.00 -16.00 uur (oproepkracht) Duur: op oproepbasis Ben jij goed in omgang met kinderen en heb jij een opleiding daartoe gevolgd en met succes afgerond? Dan ben jij misschien diegene die wij zoeken! Voor onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar groepsleidsters. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen en begeleiden van kinde ren, wandelen, buiten spelen, spelletjes doen etc. Je creëert een prettige en veilige sfeer en je kunt goed samenwerken met collega's. Spreekt ditje aan! Bel ons! Tijden: variabel (parttime) Duur: op oproepbasis Kun je technische tekeningen lezen en ben je een echte vakman en timmer je graag? Dan zijn wij op zoek naar jou!!! De werkzaamheden bestaan o.a. uit het betimmeren van daken en worden uitgevoerd in een werkplaats. Geïnteresseerd, maak een afspraak! Tijden: 07.00 - 17.00 uur (36 uur in 4 dagen) Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract I

Hart van Holland | 2008 | | pagina 21