WeekNieuws Blijven sparen en toch kans op een hoger rendement? i Rabobank Bundeling van krachten bEPA; Eén Europese betaalmarkt. Rabo RendeMix. Betrokken, Dichtbij, Toonaangevend Hoewel we onze zakelijke en vermogende klanten dankzij deze schaalvergroting nog meer te bieden hebben, zullen onze andere klanten in de praktijk niet veel van de fusie merken. U houdt een adviseur bij uw lokale bank. Het belangrijkste verschil is voorlopig de nieuwe naam van onze bank. Rabobank Gouwestreek. Wij blijven in alle kernen aanwezig. U bent nog steeds welkom in Boskoop, Reeuwijk-Dorp, Reeuwijk-Brug, Waddinxveen, Gouda, Nieuwerkerkaan den IJssel, Moordrecht, Zevenhuizen en Moerkapelle. Daar kunt u uw bankzaken regelen op de manier die u gewend bent. Wel zullen alle topspecialisten centraal worden gevestigd. Van daaruit komen zij graag naar uw bankgebouw, bij u thuis of op kantoor. We blijven dus letterlijk én figuurlijk dichtbij. Als Rabobank willen we onze klanten en leden optimaal van dienst zijn. Nu, maar ook in de toekomst. Daarom moeten we anticiperen op de ontwikkelingen in deze regio. Alleen als we groot genoeg zijn, kunnen we al onze klanten perfect blijven bedienen. En kunnen we u goede producten en diensten blijven bieden tegen gunstige tarieven. Door onze krachten te bundelen en verder te gaan als Rabobank Gouwestreek, nemen we alvast een voorschot op de toekomst. De nieuwe bank is in staat grotere teams te vormen met meer specialisten. Zo kunnen we makkelijker complexe vragen van zakelijke, agrarische en particuliere klanten beantwoorden. Achter elke accountmanager staat straks een heel team van deskundigen. U houdt een vaste accountmanager, want Rabobank Gouwestreek blijft dichtbij. pagina 2 iJP*1 nummer 451 U) c O U) k. 03 /O Stel u bent een ervaren spaarder. Maar u zou best meer rendement willen halen met beleggen. Rabo RendeMix is dan de manier om naast het sparen stap voor stap te gaan beleggen. Uw adviseur wijst u de weg en zorgt ervoor dat de risico's nooit groter worden dan u zelf verantwoord vindt. Nieuwsgierig? Ga naar www.rabobank.nl/sparen of maak een afspraak met uw adviseur. zeer groot vrij groot zeer klein Het is tijd voor de Rabobank. www.rabobank.nl Rabobank Single Euro Payments Area: één Europese betaalmarkt Op 28 januari 2008 is het Europese project SEPA gestart, wat staat voor Single Euro Payments Area. Oftewel één Europese betaalmarkt. Voor u betekent dit dat u vanaf nu binnen een groot deel van Europa betalingen kunt verrichten en ontvangen met hetzelfde gemak en tegen dezelfde tarieven als een huidige binnenlandse betaling. Buitenlandse betalingen In de praktijk betekent dit dat u op termijn met de eigen bankpas binnen heel Europa kunt pinnen in winkels en bij geldautomaten. Met name in winkels lukt dat nu nog maar mondjesmaat. Daarnaast wordt betalen in én naar het buitenland geleidelijk gemakkelijker. Het verschil met een binnenlandse betaling vervalt steeds meer. Europees rekeningnummer Door SEPA zal op termijn het internationale bankrekeningnummer (IBAN) de nieuwe standaard worden. Dit betekent dat uw negencijferige rekeningnummer zal worden omgezet naar een rekeningnummer met achttien posities. Dit zullen we automatisch voor u uitvoeren. Uw eigen IBAN kunt u nu al vinden op uw rekeningafschrift of op internetbankieren onder Betalen Sparen, rekening- en pasgegevens, rekeningdetails. Rabobank Gouwestreek Teleroon (0182)64 33 33 E-mail info#gouwestreek.rabobank.nl www.rabobank.nf/gouwestreek Bezoekadressen Boskoop Gouda Moordrecht Nieuwerkerk Reeuwijk Waddinxveen Zevenhuizen A.P. van Neslaan 1 Tielweg 26 Nieuwe Markt 73 Ruigenburg 14 Achter de Waag 9 Kerklaan 12 J.A. Beijerinkstraat 31 Raadhuisweg 43 Kerkweg-Oost 161 Dorpsstraat 190 Speciale telefoonnummers Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Internetbankieren (0900) 0905 Rabo Internetbankieren Professional (0900) 9270 Telebankieren Extra (0900) 9270

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2