"MEER GEREEDSCHAP IS WELKOM" CLUBKAMPIOENSCHAPPEN RECREATIEGYM BIJ T00S MAGIE IN T00S PLAZA DOEDELZAKMUZIEK VOOR JARIGE MEESTER WADDINXVFFN KERKDIENSTEN 17 FEBRUARI Gered Gereedschap Waddinxveen begon het jaar goed ONE IRAN SHOW THEO NIJLAND Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 13 februari 2008 Waddinxveen Prot. Gem. i.w.: Wijkgemeente De Rank 10.00 uur ds. C. van den Berg; 18.30 uur ds. P.J. van den Ende (jeugddienst). Ger.kerk. 9.30 ds. R.T. te Velde en 16.30 uur ds. Ds E. Brink. Im- manuelkerk 10.00 uur dhr. R.P. van der Plicht en dhr F.M. Bank. Ontmoetingskerk 9.30 uur ds. J.L. Delhaas. Boskoop Chr. Ger.kerk. 9.30 uur en 17.00 uur ds. A.P. van Langevelde. De Stek 9.30 uur ds. E. Westrik. Zijdekerk 9.30 uur mw. N. Rij- neveld-Schep en 18.30 ds. E. Westrik.Dorpskerk 9.30 uur dr. R. de Reuver. Chr.gem.Bethel. 9.30 uur Marien Kroon. Ger. Gem. 9.30 uur en 16.30 uur ds. M. Gol- verdingen. Evang. Gem. Parochie 10.00 uur W. Pronk. MEDISCHE WEEKENDDIENST Benthuizen, Boskoop en Wad dinxveen; voor spoedeisende huisartsenhulp buiten kantoor uren (17.00-8.00 uur, weeken den/feestdagen): HuisArtsen- Post Midden-Holland (HAP MH) en Dienst Apotheek Midden- Holland (DAM), (Groene Hart Ziekenhuis) locatie Bleuland aan de voorzijde van het ziekenhuis bij Spoedeisende Hulp, Gouda, 0182-322488. Diabeteslijn (033) 463 05 66, info@dvn.nl, voor alle vragen over diabetes (24 uur per dag, 's nachts alleen in geval van nood). Groene Hart Ziekenhuis: Bleu- landlocatie: Bleulandweg 10, 2803 HH Gouda, (0182) 505050. Postadres: Postbus 1098, 2800 BB Gouda. Jozeflocatie: Jan van Beaumontstraat. Voor informa tie over wachttijden, opname, afdelingen etc.: www.ghz.nl veel handarbeid verricht; door mid del van een straalcabine kan het gereedschap sneller en beter her steld worden. Giften voor het aan schaffen van deze machine zijn van harte welkom op rekeningnummer 322429609 ten name van Stichting Gered Gereedschap onder vermel ding van 'straalcabine'. Voor meer informatie: 0182-633043. - Oud papier voor Gered Gereedsc hap kunt u inleveren ,Mauritslaan 55 of rechtstreeks bij fa.Metselaar Onderweg 37 met vermelding: Ge red Gereedschap. En gaat u uw schuur zolder oprui men? Oud gereedschap, naaima chines, computers XP. Hartelijk welkom Regio-Theo Nijland brent op zater dag 16 februari zijnone man show in het Isala theater in Capelle aan den IJssel. In zijn muzikale voor stelling 'Masterclass' relativeert de singer-songwriter op hilarische wijze de zwarte gedachtes die hem plagen. Afgelopen seizoen stond Theo Nijland twee keer in het Isala Theater. Ook was hij onlangs te zien bij de Isala Wintersale. Aanvang 20.30 uur. Entree 17,20 euro, pashouders 16,05 euro danste er lustig op los; groep 6 was in de ban van 'magie air'. FoKus II kwam bijzonder goed uit de voe ten op het nummer van Queen 'It's a kind of Magie'. Voor de dames van de donderdagavond was het de eerste keer dat zij voor het voet licht traden met hun dans 'white shadows'. Groep 5 danste op de Wizzard of Oz. MO 2+3+4 vrolijkte de hele zaal op met hun uitvoering van 'Cheer up!', vooral nadat één van de cheerleaders de hele pom pom in honderden losse sliertjes shakete en gewoon stug bleef door dansen. FoKus I wist zich uit de 'prison' te bevrijden en zette als vanouds een strakke dans in een bijzonder pittig tempo neer. De avondshow was uitverkocht. De aftrapdans was deze keer van Fo Kus II, waarna groep 7+8 kunstig aan de slag ging met een vliegend Tovenaars op Hokus Pokus. tapijtje. De streetdancers 16+ be werkstelligden een mooi effect met hun glanzende doeken op 'Pure' en strakke choreografie. De damesgroep Energy (25+) wisten zich magisch te transformeren van een 'showy' dansballet naar een groep stoere bouwvakkers op hip hop muziek. De M.O. 3+4 street- dance groepen, dit keer als zee meerminnen, bleken uitstekende streetdancers. De selectiegroepen lieten nogmaals hun beste magi sche dance-acts zien. De choreografieën van de TOOS dansgroepen werden verzorgd door Farah Benguedda, Chantal Bik, Nathalie Bos, Maaike Willems, Margreet Zuidam-Galavazi en Ju dith van Zwet. Voor meer infor matie: www.tooswaddinxveen.nl, 0182-640277 of 613839. Waddinxveen - Jazzdans- en Turnvereniging TOOS organi seert voor vrijdag 15 en zater dag 16 februari clubkampioen schappen in TOOS Plaza aan de Staringlaan 18. De ongeveer 250 recreatiegymnastiek meis jes, dames, jongens en heren kunnen deze dagen laten zien wat ze het afgelopen jaar heb ben geleerd onder toeziend oog van een deskundige jury. Behalve prijzen per categorie zijn te verdienen, zijn er ook nog drie bekers te verdienen, namelijk de Jeugdbeker Meis jes tot 13 jaar, de Jeugdbeker Jongens tot 13 en de JaCoDo- beker voor de turnster/turner van 13 jaar of ouder met het hoogste puntentotaal. Wedstrijdschema Jongens groep 2 tot en met 6 komen in actie op vrijdag 15 februari van 16.00 tot 18.00 uur; aspirant dames en dames/he ren van 20.00 tot 22.00 uur; meisjes groep 3/4 deel I op za terdag 16 februari van 8.30 tot 10.30 uur; meisjes groep 3/4 deel II van 10.45 tot 12.45 uur; meisjes groep 5/6 van 13.00 tot 15.00 uur en meisjes groep 7/8 én jongens groep 7/8 klas 1 van 15.15 tot 17.15 uur. 21 Kisten ditmaal, met een tota algewicht van 1055 kilo, bestemd voor een timmerwerkplaats voor de organisatie Giramizero in Bu- tare-Rwanda. Nieuwe vrijwilligers Regelmatig verwelkomt de sticht ing nieuwe vrijwilligers - zo mocht de werkgroep Waddinxveen op 1 februari een nieuwe gemotiveerde vrijwilliger verwelkomen - maar meer hulp is nog steeds welkom. De stichting komt graag in contact met jongeren die als vrijwilliger aan de slag willen of stagiairs die bin nen de organisatie willen werken. Een van de vrijwilligers: "Gered Gereedschap is 25 jaar werkzaam in Waddinxveen en toch zijn er nog steeds mensen die ons niet kennen. We nodigen 55 plussers (die technisch handig zijn) uit om te komen klussen in de werkplaats aan de Mauritslaan 55." Straalcabine De stichting is op zoek naar een straalcabine. Op dit moment wordt Waddinxveen- Meester Johan Bosman, leerkracht van de Prins Willem-Alexanderschool (locatie Oranjelaan) werd donderdag 7 februari 60 jaar. Hij vierde dit met de leerlingen van zijn groep 6b. Er wachtte hem aan het einde van de feestelijke dag een verrassing: een doedelzakspeler in traditionele kledij speelde feestliedjes voor de jarige en zijn familie. De leerlingen kwamen naar buiten om in optocht achter de muzikant aan te gaan. Waddinxveen - Gered Gereedschap Waddinxveen heeft vorige week het derde project klaargemaakt voor verzending. De vele vrijwilligers, waaronder professionele vakmensen en handige doe-het-zelvers, heb ben met veel enthousiasme het ingeleverde gereedschap opgeknapt, hersteld, geslepen, geverfd en in zelfgemaakte kisten verzonden. Opgeknapt gereedschap door Gered Gereedschap Waddinxveen. Waddnvxeen - Genieten geblazen was het zaterdag 9 februari voor het publiek in TOOS Plaza. Tijdens drie verschillende voorstellingen wisten alle dansgroepen met hun magische danstalenten het publiek te betove ren. De turnhal- en sportzaal waren omgetoverd tot theater met profes sionele belichting, geluid en tribunes. Op de zijtribune konden de deel nemers naar eikaars performance kijken, daarvan genieten en leren. Een eerste vertederende show; Dde jeugdselectie beet het spits af met 'Help! Doe het samen'. De kleuters, uitgedost als elfjes, wa ren druk in de weer om de heks te pakken te krijgen. De tieners mo derne dans goochelden knap met hun danspassen, terwijl groep 7+8 als grappige pompoenen over het podium swingden, waarbij af en toe een pompoen uit elkaar plofte. Groep 3+4 bleek wel heel goed in toveren en de meiden van groep 5+6 konden tijdens hun dans maar geen genoeg krijgen van hun spie gelbeeld. De selectiegroep FoKus I zocht het ter afwisseling en stijl meer in de Afrikaanse magie, ter wijl de FoKus II dansers een bijzon dere magische schaduw bleken te hebben. De tweede show had weer wat betoveringen in petto. De street dancers M.O. 1+2 probeerden al swingend hun toekomst te voor spellen met hun glazen bol. Groep 3+4 was uitgedost als tovenaars en FoKus II 'magic shadows'.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 18