m PIANIST IVO JANSSEN IN GOUDA LITIE BERICHTEN GHZ KINDVRIENDELIJK ZIEKENHUIS zwicht C(\> T' •-"rfefoggfpèE- O grafmonumenten DIERENCENTRALE NEDERLAND Clasina Adriana Eindhoven-Groenveld Wanneer de tijd voor u even stilstaat namen wij voor u alle tijd Telefoon OIO 522 27 90 EN SIERURNEN SKEEIERTOCHT GOUDSE POLITIESPORTVERENIGING 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 20 februari 2008 pagina 33 Ik kan alleen maar zeggen: dank U wel. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is heden van ons heengegaan onze lieve zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder 14 maart 1916 t 13 februari 2008 sinds 10 april 1993 weduwe van Cornelis Johannes Eindhoven Jilles en Nel Betty en Hans, Amber Jan Willem en Marije Marjantine en Roy Gijs en Jacqueline Jannes Daniël en Laura Benjamin Jonathan Zorgcentrum De Zevenster Leliestraat 3, kamer 408 Correspondentieadres: Wilgenlaan 2, 2761 TM Zevenhuizen Tel. 0180 - 63 11 36 De dankdienst en de begrafenis hebben maandag 18 februari jl. plaatsgevonden UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapeile Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapeile Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Uitvaartverzorging ^van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail n Hoekeindseweg SO - 2665 KE Bleiswijk DEGEDENKTEKEN SPECIALIST* Voor een blijvend*' herinnering Grote sortering van modellen en steensoorten m onze toonzaal aanwezig Zegwaartseweg 4A 2712 PM Zoetermeer Telefoon 079-341 62 27 wmv. gedenktekenspecialist, nl info@gedenktekenspecialist.nl 10 Vestigingen in Nederland Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. Gouda - Pianist Ivo Janssen treedt zaterdag 15 maart op in de Oud-Katho lieke kerk aan de Hoge Gouwe 107. Ivo Janssen neemt in het Nederlandse muziekleven een bijzondere plaats in; hij is een gevierd kamermusicus, een groot vertolker van Bachs klavierwerken, hij begeleidt topsolisten en treedt op als solist met orkesten in binnen- en buitenland. Als een van de weinige pianisten ter wereld voltooide Janssen in 2007 een immens project: het ver tolken en opnemen van alle kla vierwerken van Johann Sebastian Bach. Deze opnamen kregen we reldwijd zeer lovende recensies. Op zaterdag 15 maart speelt Jans sen, naast een Partita van Bach, een meditatieve Soloduiveldans van Si meon Ten Holt. Na de pauze zal hij de Handelvariaties van Johannes Brahms ten gehore brengen. Het concert begint om 20.15 uur, de toegang bedraagt 15 euro. Voor meer informatie en reserveringen: 0182-512750/525996, 0182-535858 of nikodijk@kabelfoon.nl Politie vordert acht rijbewijzen in bij alcoholcontroles Regio - De politie heeft het afge lopen weekend dertien rijbewij zen ingevorderd van bestuurders die in de regio werden betrapt op het rijden onder invloed. Opval lend daarbij was dat er in vier ge vallen sprake van een aanrijding was. Bij de ademanalyse werd boven de limiet van 220 ug/l ge blazen en boven de invorderings- grond. Deze ligt op 350 ug/l voor de beginnend bestuurder en voor anderen op 570 ug/l. Naast dat de bestuurders hun rijbewijzen heb ben moeten inleveren, maakt de politie proces-verbaal tegen ze op. In Nieuwerkerk aan den IJssel stelde de politie zondag 17 febru ari rond 05.30 uur op de Mr. P.D. Kleylaan bij een 29 jarige auto mobilist uit Nieuwerkerk aan den IJssel drankgebruik vast. Na zijn aanhouding volgde de ademana lyse. Die liet een uitslag zien van 600 ug/l. Wel proces-verbaal geen invordering Verder kregen nog tien bestuur ders van motorvoertuigen een proces-verbaal voor het rijden onder invloed. Deze bestuurders kwamen boven de limiet van 220 ug/l (90 ug/l beginnend bestuur der) uit maar bleven onder de in- vorderingsgrond van 570 ug/l (350 ug/l voor beginnend bestuurder). Het ging hier om de plaatsen; Noordwijk, Leiden (4x), Alphen aan den Rijn (2x), Waddinxveen (2x) en Gouda. In het belang van de verkeersveiligheid zal de poli tie blijven controleren op het ge bruik van alcohol in het verkeer. Gouda/Regio - De Goudse Politie Sport- en Ontspanningsvereniging houdt 19 april de Hollands Midden skeelertocht over 100 km, bestaan de uit drie verschillende ronden van eenmaal 30 km entweemaal 35 km. De tocht vindt plaats rondom Gouda, Boskoop, Bodegraven, Ou dewateren door het plassengebied van Reeuwijk. De start en de finish vinden plaats bij de skeelerbaan van wielervereniging Excelsior aan de Goudse Houtsingel in Gouda. Er wordt gereden in een gesloten pe loton. Het dragen van een valhelm is verplicht. Inschrijving is moge lijk vanaf 8.00 uur. Er is voldoende parkeer- en kleedruimte aanwezig. Informatie: 06-14044863. Gouda - Het Groene Hart Zieken huis heeft onlangs het keurmerk 'kindvriendelijk ziekenhuis' ont vangen van de Vereniging Kind en Ziekenhuis. Dit gebeurde door het overhandigen van een vlag waarop twee smileys staan. Het GHZ krijgt de smileys voor de dagbehandeling voor kinderen en de kinderafdeling zelf. De smi ley is een nationaal keurmerk, dat laat zien dat een ziekenhuis zich positief onderscheidt in de zorg aan kind en ouders. Het GHZ is hiermee het negende ziekenhuis in Nederland dat twee smileys heeft; er is nog geen enkel zie kenhuis dat het maximale aantal van drie smileys in de wacht wist te slepen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapeile, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. 0nnP VERMIST Kater, cypers, witte neus, sokken en bef, mager, Zuidkade Waddinxveen; Poes, cypers, met rood door de vacht, witte voeten, bef en kin, halsband roze koker, Jasmijnstraat Moor drecht; Poes, cypers, witte borst, kin, voeten en vlek op achterpoot, jong. Haag winde Boskoop; Poes, lapje, met veel wit, geringde staart, jong, Noordeinde Boskoop; Poes, cypers, zonder wit, 's-Graven- weg Nieuwerkerk aan den IJssel; Valkparkiet, geel, rode wangen, Voorofscheweg Boskoop; Sierduif -pauwstaart, wit met zwart bruine vlekken, Schielandsingel Ze venhuizen. GEVONDEN Reu, beagle, 3 kleur, is gechipt, Voroofscheweg Boskoop; Kat, rood, witte voeten en snuit, Knibbelweg Zevenhuizen; Poes, schildpad, hangbuik, is gechipt, Marga Klompehoeve Waddinxveen; Poes, cypers, witte borst, kin en po ten, Noordeinde Boskoop; Kater, rood, zonder wit, J. van Stol berglaan Waddinxveen; Poes, cypers, met veel wit gevlekt, vl.band bruin, 6e Tochtweg Wad dinxveen; Poes, cypers, met rood door de vacht, Bierhoogtweg Zevenhuizen. Voor gratis registratie en informatie over vermiste en gevonden huisdie ren: 0186-601199 of www.dierencen- trale.nl.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 33