NOVY, EEN KLEINE NAAM, GROOT IN SERVICE EN KWALITEIT VOOR ELK WAT WILS BIJ BENGEL DE KINDERWINKEL VVV NIEUWE NOTARIS IN ZEVENHUIZEN IS VOOR VELEN AL BEKEND GEZICHT Marskramerbeeldmerk verdwijnt uit Zevenhuizense Dorpsstraat Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 27 februari 2008 pagina 15 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. INGANG Dorpsstraat BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - Het zal de vaste klanten van de Marskramer niet zijn ontgaan dat de mede werksters de afgelopen tijd de winkel aan de Dorpsstraat 151 enigszins aan het 'upgraden' zijn geweest. De zo vertrouwde Marskramerorganisatie is over gegaan op een nieuw automati seringssysteem wat voor de fir ma Schotte tot gevolg had dat zij moesten gaan werken met een nieuw kassasysteem. Kees Wiggers van de firma Schotte: "Naast de Marskramer formule voeren wij al jaren in de doe-het-zelf-afdelingdeformule van Fixet. Dit zou betekenen dat wij met twee verschillende kas sasystemen naast elkaar moes ten gaan werken. Erg onhandig, tijdrovend en kostbaar." Lia Wiggers-Schotte: "Omdat wij service hoog in het vaandel hebben staan en onze tijd liever aan onze klanten besteden en niet aan een omslachtig dubbel kassasysteem en ook de kosten voor zo'n systeem niet in de prij zen willen doorberekenen, heb ben we besloten afscheid te ne men van de naam Marskramer en met ingang van 5 maart met de huishoudafdeling verder te gaan onder de naam 'Novy'." Wat betekent dat voor u? Een nieuw logo, een nieuwe frisse uitstraling van de win kel, een andere, efficiëntere indeling, maar verder dezelfde service die u al jaren van ons gewend bent met dezelfde ver trouwde medewerk(st)ers en bo vendien een beter gepresenteerd assortiment", aldus Fred Schotte. "Hoe dat kan? Heel eenvoudig, Door Geertrude Verweij Zevenhuizen - In één van de nieuwe winkelpanden aan het C1000 plein wordt op 1 maart een kinderkledingwinkel geopend. Voor ei genaresse Angelique Kuiper is de opening van 'Bengel' de realise ring van een lang gekoesterde droom. "Ik wil al jaren graag een winkel beginnen. Ik ben in 2004 samen met een vriendin bezig geweest om iets op te starten. Ik heb een cursus gevolgd die speciaal gericht is op de kledingbranche en we zijn samen naar beurzen geweest. Maar uiteindelijk heb ben we het niet gedaan. De tijd was er nog niet rijp voor. We zijn toen allebei iets anders gaan doen." Toen de verbouwing van de schuur aan het C1000 werd aan gekondigd, zag Angelique di rect de mogelijkheden. "Ik heb de tekeningen bekeken en het was precies wat ik zocht. Het is een mooie ruimte en het ligt heel centraal. De beslissing was toen snel genomen. Ik doe het nu alleen, omdat die vrien din een heel andere richting is ingeslagen, maar gelukkig heb ik veel mensen om me heen die me steunen. Mijn vriendin vindt het ook nog steeds erg leuk en helpt op de achtergrond." De winkel wordt in een lande lijke stijl ingericht. Er staan kas tjes in de vorm van vuurtorens en er komt een kasteeltje om in te spelen. "Het moet echt gezel lig zijn, zodat het ook leuk voor de kinderen is om in de winkel te komen. De muren en vloeren zijn bewust in rustige kleuren gehouden. De kleding is al kleu rig genoeg." Bengel verkoopt kleding voor kinderen in de leeftijd van twee tot ongeveer dertien jaar. De prijsklasse ligt in het middenseg ment. Van ieder kledingstuk wordt maar een beperkt aantal ingekocht. "Het is toch leuker als niet het hele schoolplein met dezelfde kleding rondloopt. We hebben een heel brede collectie samen gesteld, zodat er voor iedere smaak iets te vinden is. Zowel voor de stoere spijkermode van bijvoorbeeld Vingino, Retour en Salty Dog als voor de kleurige kleding van bijvoorbeeld Villa Happ en Mim-pi kan men bij ons terecht. En natuurlijk hebben we ook kleding met een lieve of klassieke uitstraling. Bengel heeft echt voor elk wat wils." Dus voor u als klant verandert er verder eigenlijk niet zoveel. U krijgt een moderne winkel met een ruim en gevarieerd assortiment, met enthousias te medewerk(st)ers en in het achterste deel de vertrouwde 'je-maakt-het-met-Fixet' doe- het-zelf-afdeling." Het winkelend publiek kan de komende tijd profiteren van leuke en voordelige aanbie dingen en daarmee meteen, voor wie dat nog niet gedaan heeft, kennis maken met de vernieuwde winkel. "De medewerk(st)ers ont vangen u graag. Tot ziens bij Novy-Schotte-Fixet in Zeven huizen", besluit het trio van de firma Schotte. Novy is een andere formule van de Marskramerorganisatie, maar meer toegespitst op de zelfstan dig werkende winkels zoals u dat van de firma Schotte gewend bent. Door Karin Jongkind (Tekstueel) Zevenhuizen-Moerkapelle - Met ingang van 1 mei is Jaap van der Hammen de nieuwe notaris in Ze venhuizen. Hij neemt het notari aat per die datum over van notaris Jansen en wordt op dit moment ingewerkt in het bedrijf. Van der Hammen is voor velen al een be kend gezicht, omdat hij sinds drie jaar op het Zevenhuizense nota riskantoor waarneemt bij afwe zigheid van notaris Jansen. Van der Hammen gaat met zijn bedrijf grotendeels op de oude voet verder. Hij blijft in hetzelf de karakteristieke pand aan de Dorpstraat 100 gevestigd en ver bindt - net als de huidige notaris - zijn naam aan het kantoor. "Dat vergroot de naamsbekendheid én straalt die persoonlijke bena dering uit, die wij voorstaan. Ik wil graag voor iedereen toegan kelijk zijn en zie ons kantoor als een no-nonsense organisatie, die voor een redelijke prijs goede kwaliteit levert. Door proactief te handelen kun je problemen vroeg tackelen en stress bij cliën ten voorkomen. Het gaat in ons vak vaak om complexe materie en veel geld. Mensen hebben bij die combinatie de neiging nerveus te worden. Dat stressgevoel halen wij graag van de materie af." Notariskantoor Van der Hammen heeft een brede dienstverlening. "Wij zijn actief op alle rechts gebieden: ondernemingsrecht. onroerend goed en familierecht. Deze regio heeft veel onderne mers en inwoners van jong tot oud. Het is een goede afspiege ling van de samenleving en dat maakt het notariaat hier zeer ge varieerd. Het is een leuk gebied om te werken en ons kantoor heeft deskundige en enthousi aste medewerkers. Ze zijn bereid om hard te werken en hebben veel over voor de klanten." Jaap van der Hammen woont in Waddinxveen. Hij is getrouwd en heeft twee dochters. Hij werkte lange tijd bij de politie en kwam vanuit zijn werk bij de jeugd- en zedenpolitie veel in aanraking met advocaten en rechtsinstan ties. Hij besloot naast zijn werk rechten te gaan studeren en be kwaamde zich daarna in het vak van notaris. Notariskantoor Van der Hammen wil graag ook cliën ten uit omliggende gemeenten (onder meer Waddinxveen en de dorpskernen van de gemeente Lansingerland) uitnodigen om van de diensten gebruik te ma ken.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 15