l 1 KBPjjypi 'llïiP MIDWINTERFEEST BIJ DE ZEVENSPRONG OPBRENGST COLLECTE AMNESTY INTERNATIONAL GROENWORKSHOP OPEN BRUG OCHTEND WORKSHOP ZILVEREN SIERAAD KLAVERJASSEN BIJ KROOSHAPPERS LITIEBERICHTEN 't Leliepark "]Woonpartners KUNST IN KERK P_van 't hof BOSKOOP Binnen het groene en waterrijke Leliepark hebben veel mensen hun woning gevonden. Er zijn nog zo'n 20 prachtige appartementen te koop met een wijds uitzicht H over de polder of over de wijk. ■ffHfïïTVrftTïïTK Halfrond en heel bijzonder 't Leiiepark wordt aan twee zijden begrenst door water, van doorgaand verkeer is geen sprake. Rustig gelegen en tegelijk overal dichtbij. Aan de rand van de polder en toch op loopafstand van de historische binnenstad en het winkelgebied. Een prachtige plek aan de rivier de Gouwe. Koopsom appartementen vanaf 191.000,- v.o.n. inclusief parkeerplaats www.leliepark.nl Ontwikkeling Woonpartners Midden Holland Postbus 102, 2740 AC Waddinxveen Telefoon: (0182) 64 64 64 Internet: www.woonpartners-mh.nl Wijkontwikkeling Gemeente Gouda Bel voor een vrijblijvende afspraak Dupree Makelaars Oosthaven 40 2801 PE Gouda zöui Kt t.ouaa rtTTPPFF Tel. (0182) 55 12 55 MAKELAARS O.G. Van 't Hof Makelaardij Van Hogendorpplein 4 2805 BM Gouda Tel. (0182)52 01 11 pagina 22 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 5 maart 2008 Boskoop - In februari werd de landelijke collecte voor Amnesty International gehouden. Dankzij de inzet van een groot aantal vrij willigers bedraagt de Boskoopse opbrengst van de collecte 3.694 euro. De werkgroep Boskoop bedankt collectanten en gevers voor hun bijdrage. Boskoop - Boskoop creatief organi seert op woensdagavond 12 maart en donderdagochtend 13 maart een workshop groendecoratie in de Plataan. In een paar uur maken cursisten een bloemstuk dat de zelfde dag nog mee naar huis ge nomen wordt. De kosten bedragen 19,95 euro. Voor meer informatie en opgave: www.boskoopcreatief.nl of 0172- 212274. Boskoop - Bij carnavalsvereniging De Krooshappers wordt op dins dag 11 maart in de Rozenburcht aan de Rozenlaan om 20.00 uur voor de laatste keer dit winter seizoen geklaverjast. Er worden drie giftjes gedaan en er is een loterij. Boskoop - Bij Jenaplanschool de Zevensprong werd onlangs het jaarlijkse Midwinterfeest gevierd. Alle kinderen mochten verkleed naar school komen waar dit jaar aan de hand van 'talenten' feest gevierd werd. De dag begon met een toneelstuk waarbij de koning zijn dochters de wijde wereld in stuurde met tien talenten met de afspraak om na een jaar weer bij elkaar te komen om te zien wat de dochters met hun talenten gedaan hadden. Hierna hebben de kleuters een speurtocht in de wijk gedaan en was er voor iedereen de mogeli jkheid om aan je (verborgen) tal enten te werken: dansen, judo, boetseren, schminken, tin gieten, toneel spelen, bloemstukjes mak- Inbraak bij bedrijf Boskoop - De politie stelt een on derzoek in naar een inbraak bij een bedrijf aan de Zijde. Getuigen wordt verzocht zich te melden via 0900-8844. De inbraak gebeurde donderdagavond 28 februari. Ver moedelijk werd(en) de inbreker(s) gestoord door een medewerker van een naastgelegen bedrijf. Deze zag dat er goederen, waar onder computerschermen, bui ten stonden naast een busje van het bedrijf. De medewerker nam poolshoogte en zag dat er een raam was geforceerd bij het be drijf. Uit het bedrijf werden bank passen en geld gestolen. en en nog veel meer. Halverwege de ochtend kwam een aantal leer lingen van het Wellant College met zelfgebakken koekjes langs. Toen iedereen een talent uitgep robeerd had, was het tijd om met elkaar patat te eten. Hierna zijn alle kinderen nog een keer in de speelzaal bij elkaar gekomen om de nieuw verworven talenten te laten zien. Boskoop - In De Brug aan het Kerkplein 5 wordt voor dinsdag 11 maart van 9.30 tot 11.15 uur een lezing georganiseerd waarbij gastspreker dominee E. Westrik zal spreken over het thema 'Rem brandt en de Bijbel'. Zaal open om 9.00 uur. De toegang is vrij. Boskoop - Boskoop Creatief or ganiseert voor dinsdagochtend 8 april in Atelier De Tuinkamer aan de Halve Raak 33 een workshop 'zilveren sieraad', waarbij een hanger of oorbellen van silver art- clay gemaakt kunnen worden. De kosten bedragen 35,- euro, inclu sief materiaal en gebruik van ge reedschap. Voor meer informatie en aanmel den: www.boskoopcreatief.nl of 0172-212274. Waddinxveen - In de Remonstrant se Kerk aan de Zuidkade 59 wordt voor dinsdag 11 maart om 20.00 uur een lezing georganiseerd waar Ben Hupkens, beeldend kunste naar, zal spreken over het thema 'Beeldende kunst in dienst van de religie'. De zoektocht van de mens naar het hogere, naar het religi euze, is van alle tijden. Sporen van die zoektocht zijn nog overal te vinden in de schilderkunstkunst, de beeldhouwkunst, maar ook in rotstekeningen, in grafbouwwer ken en in kerkgebouwen. Veel van de kerkelijke kunst werd gemaakt in opdracht van religieuze of we reldlijke autoriteiten en moest aan strikte voorwaarden en regels voldoen. Alleen de grootsten on der de kunstenaars hebben deze voorschriften naar hun hand ge zet, wisten tot een eigen artistieke interpretatie te komen en hebben kunst gecreëerd die nog steeds kan aanspreken en ontroeren. De toegang is vrij. Wonen met een Gouds uitzicht Slechts 3 appartementen per verdieping. 2 Snelle liften brengen u naar uw appartement. Elk appartement heeft een zeer grote woonkamer (27-37 m2) met open keuken en dubbele deuren naar het balkon. Er zijn 2 ruime slaapkamers en een ruime badkamer. De berging bevindt zich in de woning. U heeft een eigen parkeerplaats in de ondergelegen afgesloten parkeergarage, waar zich ook de fietsenstalling bevindt. Comfort met een Gouds uitzicht! jpl idden-Holland makelaardij

Hart van Holland | 2008 | | pagina 22