FiLWRIeun hmlth Center Haal het uit jezelf I 1 n www.pleunis.colS Ontdek het Achmea Health Center Nieuwerkerk en ontvang 80,- korting!* kyjilnt.r.aituini ijffli v Gebruikte stenen en tegels Zakgoed, grind, zand, split enz. Leveren/afhalen grond en zand Schuttingen, palen, bevestigingsmaterialen Tevens speciale maten en/of maatwerk mogelijk Zakken haardhout het hele jaar leverbaar <- Geldig t/m 31 maart. Vraag naar de voorwaarden li Bel 0180 321544 voor een afspraak of kom langs voor een rondleiding! dag Achmea Health Center Nieuwerkerk a/d IJssel lersestraat 15, 2912 TH Nieuwerkerk a/d IJssel, Tel. 0180-321544 Openingstijden: Maandag t/m doj Zaterdag Zondag 8.30-22 uur 9-13 uur 9-15 uur pagina 26 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 5 maart 2008 I 1 Bredeweg 156a 2761 KC Zevenhuizen Tel. 0180-32 80 85 Fax 0180 -32 80 19 Mob. 0653 - 54 91 66 f.pleunis@12move.nl Actieperiode van 10 tot en met 19 maart SC Caroline, Aad, Jeroen en Stephan Droogh nodigen Pijnacker/Zoetermeer- Intratuin iedereen uit om het jubileum van Intratuin Pijnacker Zoetermeer bestaat een kwart en Intratuin Zoetermeer mee te vieren. eeuw en Intratuin Pijnacker 12,5 jaar. Dat wordt vooral zaterdag 15 en zondag 16 maart gevierd met een Jubileum Feestweekend. Begin volgende week verschijnt een speciale Jubileumkrant in een oplage van 270.000 exempla ren. Deze fullcolourkrant van 28 pagina's bevat informatie over de trends in het nieuwe tuinseizoen en staat vol met interessante aan biedingen die gelden gedurende de actieperiode van maandag 10 tot en met woensdag 19 maart. V i De familie Droogh is eigenaar van Intratuin Zoetermeer en Intratuin Pijnacker. Oprichter Aad Droogh en zijn zoons Stephan en Jeroen vertellen in de Jubileumkrant waarom hun twee vestigingen al jaren tot de top 5 van de 57 Intratuinvestigingen in Nederland behoren. Grootscheepse centrale inkoop en formuleontwikkeling wordt ge combineerd met de persoonlijke aanpak van het familiebedrijf. "Onze kracht is onze aanwezig heid op de werkvloer. We zitten niet ergens hoog in een kantoor, maar bewegen ons tussen onze klanten, producten en medewer kers. Daardoor weten we heel snel en direct wat er speelt en wat de klant wil", zegt grondleg ger Aad Droogh. Jeroen en Step han voegen daar aan toe dat er zeer intensief wordt geïnvesteerd in deskundige, klantvriendelijke en trouwe medewerkers. Trends De familie Droogh is vooral blij met de grote trouwe klanten kring en wil daarom het zilve ren feest in Zoetermeer en het koperen feest in Pijnacker samen met de klanten vieren. Intratuin trakteert de klant op talloze feestelijke aanbiedingen. De sfeer wordt verhoogd met gezellige demo's op allerhande gebied. Dat varieert van: 'hoe maak ik een mooie kleurrijke border in mijn tuin' tot 'wat zijn de mogelijkhe den van lekker buiten koken?' Dé lifestyletrend van dit moment is dat de Nederlander zijn woon kamer en tuin als één geheel wil inrichten en beleven. Er wordt steeds meer getuinierd in de woonkamer en gewoond in de tuin. Intratuin speelt daar op in door jaarrond een totaalarsenaal kwaliteitstuin- en woonartikelen aan te bieden. In de feestperiode van maandag 10 tot en met woensdag 19 maar gelden daarbij op alle onderdelen scherpe aanbiedingen. De Jubile umfeestkrant die volgende week wordt verspreid staat er vol mee. Zondag 16 maart zijn Intratuin Pijnacker en Intratuin Zoetermeer geopend van 10.00 tot 17.00 uur. Kijk ook op: www.intratuin.nl V»

Hart van Holland | 2008 | | pagina 26