EBEN-HAEZERLEERLINGEN SPELEN DJEMBÉ BE FAIR MAAKT GROOT FEEST VAN AFSCHEID COMPLEX FEYENOORD SOCCERCAMPS MET BEN WIJNSTEKERS TOEREN OP TWEEDE PAASDAG LI0NSCLUB STEEKT G-HOCKEYERS m NIEUW TENUE I w.EnergieVo Iliti Y dm WADDINXVEEN PAASEIEREN SCHILDEREN OP DIERENDAL i CMP tÊdlmmÈ Honderd kilometer door mooiste stukjes Nederland. Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 12 maart 2008 pagina 21 Dubbel Prisma Super 50 nv Sinds 1990organiseertFrankPronk haarmode jaarlijks toertochten voor bijzondere auto's. Twee keer is het evenement niet doorge gaan. Sinds enkele jaren wordt de challenge samen georganiseerd met Auto Baas en groeit het aan tal deelnemers gestaag. Dit jaar is er een limiet van 125 automo bielen om ervoor te zorgen dat alles op tijd binnen komt. De 100 kilometer lange route over lande lijke weggetjes, met hier en daar een wildrooster, is voor iedereen goed te rijden. Er wordt volgens de bolletje-pijltje methode een roadbook gevolgd. Om de zoveel kilometer is er een vraag die de deelnemers moeten beantwoor den. Welk merk koffie wordt hier geschonken? Welke supermarkt zie je hier? Wat kost paling hier? Op zich eenvoudige vragen, maar alleen de oplettende equipe zal het juiste antwoord vinden. Vreemde eend Op dit moment hebben er al een aantal bijzondere equipes inge schreven. De oudste auto is een Aston Martin DB2/4GT uit 1955. Er doet een aantal bekende klas siekers mee zoals modellen van MG en Triumph. Een bijzondere race-uitvoering van de BMW 2002 Turbo uit 1975, maar ook de moderne Maserati 3200GT. Een vreemde eend rijdt ook mee, een 2CV pick-up die helemaal zelf is opgebouwd door de eigenaar. Niet alleen voor de deelnemers, ook voor toeschouwers is het een bijzondere happening. De organi satie is in de vertrouwde handen van herenkapper Henk van Aerns- bergen en autoverkoper Harold Dazler. "Alle jaren hebben we al tijd vreselijk gelachen. Het is een leuk evenement met leuke prijzen. Zo hebben winnaars een week endje 'Knokke' gewonnen en een weekendje 'Wenen'. Ook hebben we een wisselbeker en een poe delprijs," vertelt de enthousiaste kapper. "Mocht je met pech ko men te staan, dan hebben we een autoambulance die je thuisbrengt Henk van Aernsbergen: "Wil je nog meedoen? Stuur een mailtje!' en zelfs vervangend vervoer voor de deelnemers geregeld." Gou- westroom heeft een Chrysler PT Cruiser ter beschikking gesteld en zorgt ook voor het ophalen van de gestrande automobielen. Op Tweede Paasdag komen de deelnemers rond 10.00 bij elkaar op de Wilhelminakade. De start is vanaf 10.30 en de eerste deel nemers worden rond 15.00 terug verwacht bij Auto Baas om onder het genot van een hapje en een drankje de prijsuitreiking af te wachten. In de tussentijd zal ar tiest Feestbeest John voor de no dige sfeer zorgen. Wie nog mee wil doen aan de challenge kan zich aanmelden door een mail te sturen naar: pbc08@planet.nl. De kosten bedragen 15 euro per per soon, inclusief hapjes en drank jes. Waddinxveen - De G-hockeyers van Hockeyclub Waddinxveen werden zaterdag 8 maart door de Lionsclub in het nieuw gestoken. Zij speelden die dag hun eerste thuistoernooi tegen teams uit Zoetermeer, Delft en Nieuwerkerk aan den IJssel. Flockeyclub Waddinxveen is vorig jaar september gestart met G-hoc- key. Dit is hockey voor kinderen van 10 tot 20 jaar met een ver standelijke beperking die het leuk vinden om te leren hockeyen net als hun broers, zussen of kinderen uit de straat. Onder het motto 'Ge woon wat gewoon kan en speciaal wat speciaal moe't, hebben de HCW G-hockeyers de afgelopen maanden met veel plezier en inzet getraind. LonsclubWaddinxveen/Boskoopis een serviceclub die volgend jaar40 jaar bestaat. De club organiseert sinds vele jaren de kindermarkt op Koninginnedag rondom het gemeentehuis. Tijdens de kinder markt vindt ook de trekking van de loterij plaats die de Lionsclub ieder jaar houdt. De opbrengsten van de loterij en de kindermarkt komen ten goede aan S.O.S. Kin derdorpen en andere goede doe len. Het beschikbaar stellen van de nieuwe tenues voor de G-hockey- ers is daar een voorbeeld van. Waddinxveen - De leerlingen van groep 5 van de Eben-Haëzer- school kregen vrijdag 7 maart bij Kreater een djembéles van Tim de Veen. Eerst leerden zij klanken en daarna werden twee liedjes inge studeerd. Eén van de enthousiaste leerlin gen: "Allemaal moesten we Tim de Veen nadoen die voor deed hoe we op de djembé moesten spelen. Eerst op de rand slaan en daarna twee keer in het midden slaan en in je handen klappen. Daardoor hoorde je verschillende tonen. We leerden een liedje over de brutale muis. Daarvoor sloegen we twee keer op de rand en daarna in het midden. Daarbij zongen we 'pak de kaas rennen, rennen vlug'. Ook zongen we nog een ander liedje. Dat ging van 'wij zijn sterk, Hoe, wij zijn sterker kom maar op. Ter wijl we dat zongen sloegen we ook op de djembé. Deze les was heel leuk." is 365 dagen per jaar geopend. Bredeweg 66b Moerkapelle Brochures - Afspraak - Bezichtiging H.W.Beek 06-224 80104 www.continental-rekreatie.nl Waddinxveen - Bij kinderboerderij Dierendal kunnen kinderen vrij dag 21 maart van 13.30 tot 16.00 uur paaseieren schilderen, daarbij geholpen door ouders en vrijwilli gers. De toegang is vrij, maar een gift is welkom. y Aanhoudingen na vernieling bushok Waddinxveen - De politie heeft in de nacht van zaterdag 8 op zondag 9 maart een 15 jarige Waddinxvener en een 17 jarige Moordrechtenaar aangehouden op verdenking van vernieling van een bushok op de Dreef. De poli tie kreeg een melding van de ver nieling door een groep jongeren. De politie trof de groep ter plaat se aan. Drie van hen renden weg. De gegevens van veertien ande re jongeren zijn genoteerd. De Waddinxvener en de Moordrech tenaar werden op het Spoorpad aangehouden. De derde, een 18 jarige Waddinxvener, is in een naastgelegen sloot gesprongen en werd aan de andere kant, bij het sportterrein aangetroffen. De politie doet verder onderzoek naar de vernieling en moet de Waddinxvener nog horen. Waddinxveen - De Waddinxveense voetbalvereniging Be Fair staat half mei uitvoerig stil bij het af scheid van haar complex aan het Warnaarplantsoen, de plek aan De Dreef waar de club sinds 1953 speelt. De zaterdagvereniging moet plaatsmaken voor het nieuwe win kelcentrum. Het komende voetbal seizoen is de club actief op haar nieuwe accommodatie op het cen trale voetbalpark in de oksel van de Onderweg en Plasweg. Het slotfeest - met tal van activi teiten en festiviteiten - wat Be Fair niet het oog op de verhuizing voor ogen heeft, staat gepland op de Waddinxveen - In de meivakantie, op donderdag 1 en vrijdag 2 mei, komt oud-Feyenoorder en oud-in ternational Ben Wijnstekers naar Waddinxveen om jonge voetbal liefhebbers een echte professionele voetbaltraining te laten ervaren. Op het complex van v.v. Waddinxveen aan de Sniepweg zal hij samen met zijn assistenten de kinderen de fijne kneepjes van het voetbal bijbren gen. Dit voetbalkamp is bestemd laatste voetbaldag op zaterdag 17 mei. "We willen op de laatste voet baldag zoveel mogelijk mensen op ons terrein hebben. De leden, oud leden, familieleden, voetballiefheb bers uit de regio: kortom, iedereen, jong en oud is welkom. Uiteraard staat het slotfeest in het teken van voetbal. We zullen voor de laatste keer op het terrein met z'n allen tegen een bal aan trappen, maar ook voor de laatste keer met z'n al len een biertje drinken", aldus een woordvoerder van de feestcommis sie. Naast de organisatie van het afscheidsfeest is de commissie ook druk met het openingsfeest van het nieuwe complex, in het week einde van 5 en 6 september. Bennie Wijnstekers speelt een partijtje mee. voor jongens en meisjes van 6 tot en met 14 jaar. Er wordt getraind op de echte 'Feyenoord-manier' met Fey- enoord-trainingsmiddelen volgens de nieuwste inzichten en technie ken. Professionele trainer Na zijn carrière als voetballer kende 36-voudig international Wijnstekers geen twijfel om iets te doen met zijn grote hoeveelheid nationale en internationale ervaring. "Daarbij kwam dat ik het liefste op het veld sta en dat mijn kwaliteiten daar ook liggen. Het volgen van een officiële trainerscursus om een professionele trainer te worden was dus een logi sche optelsom", vertelt Wijnstekers. Meedoen aan het Feyenoord SoccerCamp? Ga voor meer informatie en voor een inschrijfformulier naar www. feyenoord.nl/ontour. ledereen is welkom. Tevens liggen de inschrijf formulieren op de balie van de kan tine van v.v. Waddinxveen. Waddinxveen - Tijdens Tweede Paasdag, maandag 24 maart, zal weder om de Pronk-Baas Challenge voor klassiekers, cabrio's en andere bijzon dere auto's verreden worden. Een toerrit van honderd kilometer over landweggetjes en langs mooie stukjes Nederland. Er is plaats voor 125 automobielen en er zijn inmiddels al veel inschrijvingen binnen.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 21