MMÏ Bij Uw PH 17 Slijterij TE KOOP Huizenkopers in HOOFD ADMINISTRATIE m/v OSRAM pr™ Holland Zuid EN TASTING Voor vee! mensen staat er nu een spannende tijd te wachten met veel geregel en nadenkwerk, want deze week hebben zij gehoord dat zij zijn ingeloot voor zo'n mooie woning in het Swanla project. Dit brengt veel werk met zich mee, zoals keuken en badkamer uitzoeken, nadenken over de nieuwe tuin en natuurlijk de aan kleding van de woning. Daarnaast zul len ook minder aansprekende zaken zoals een hypotheek en opstalverze kering geregeld moeten worden. Uni- vé wil de huizenkopers in het Swanla project, maar uiteraard ook andere huizenkopers, graag helpen bij het maken van een juiste keuze door te voorzien in een goed advies. De Univé adviseur kan uw verzekeringspakket aan uw nieuwe woonsituatie aanpas sen, en helpt u bij uw zoektocht naar een bij u passende hypotheek. Univé biedt de kopers in het Swanla project zelfs extra hypotheek voor deel. Mocht u meer willen weten het Univé adviesteam Zevenhuizen is bereikbaar onder telefoonnummer 015-2742681. KR A Kennisgeving beschikking Wet bodembescherming Onderwerp pagina 34 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 12 maart 2008 A. VERZEKERINGEN landelijk wonen in de randstad Verkoop 2e fase gestart! 2 voormalige huurwoningen aan de Rozenstraat 24 en 77 te Zevenhuizen Vraagprijs 185.000,-- k.k. Inwoners van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle genieten de voorkeur. Perdijk ERA Makelaardij, Zevenhuizen Telnr. 01 80-631 655 www.perdijkmakelaardij.nl ,4 /C e L A A NN N. '-VA; V' ---J Wij zijn op zoek naar een fulltime OSRAM, de lampenfabrikant, bestaat als merknaam al meer dan 100 jaar. In België/Luxemburg zijn we ruim 80 jaar actief; in Nederland ruim 25 jaar. Wereldwijd levert OSRAM in meer dan 150 landen, hebben we 49 fabrieken in 19 landen en zo'n 38.000 mensen in dienst. OSRAM is als concern zelf 100% dochter van Siemens AG. in de Benelux zijn we verantwoordelijk voor de marketing- en sales activiteiten. Taken Ons Hoofd Administratie heeft de leiding over de dagelijkse administratieve gang van zaken. Hij is meewerkend en stuurt 2 collegae aan, die zich bezig houden met de debiteuren-, crediteuren- en algemene administratie. Naast de leiding aan dit kleine team, heeft ons Hoofd Administratie als taak de maandafsluitingen voor zijn rekening te nemen en rapportages richting ons moederbedrijf te verzorgen, alsmede de jaarafsiuiting voor te bereiden. Hij heeft gedegen kennis van BTW aangelegenheden in Nederland en eventueel België en is verantwoordelijk voor de maandelijkse aangiften. Daarnaast verzorgt hij allerhande interne rapportages en analyses en bereid hij diverse aangiften voor zoals bijvoorbeeld WEEE (NL), Bebat (B), verpakkingsbelasting en vennootschapsbelasting. Bovendien verzorgt hij de afwerking en het beheer van de commerciële afspraken zoals klantenbonussen. Eisen Je hebt ervaring in vergelijkbare functies. Je beschikt over HBO+ werk- en denkniveau, bij voorkeur SPD, met minimaal twee jaar relevante werkervaring. Daarbij bezit je een uitstekend analytisch vermogen, ben je accuraat en ben je een echte teamworker. Een flexibele en klantgerichte instelling weet je te combineren met resultaatgerichtheid, tempo en zelfstandigheid. Vanzelfsprekend zijn je sociale vaardigheden uitstekend en heb je aantoonbare leidinggevende ervaring. Je spreekt vloeiend Nederlands. Daarnaast is een 2e (vreemde) taal zijnde Engels of Duits een must. Als je daarnaast nog het Frans beheerst, is dat zeker een pré. Een goede kennis van Excel is een absolute vereiste en ervaring met SAP R/3 is duidelijke pré, evenals bekendheid met o.a. de IFRS- en Sarbanes Oxley regels. Sollicitatieprocedure Voor de selectieprocedure hebben wij het bureau de Blécourt Werving Advies ingeschakeld. Je kunt je reactie voorzien van cv sturen aan: f.denbleker@dbwa.nl of Postbus 4323, 4900 CH Oosterhout NB t.a.v. Franklin den Bleker. Voor meer informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de Blécourt Werving Advies op nummer (0162) 45 33 70. W/ de Blécourt werving advies SEE THE WORLD IN A NEW LIGHT Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland maken bekend dat zij op grond van artikel 39 lid 2 van de Wet bodembescherming met het saneringsplan voor de de locatie Herenweg 42-14 te Moerkapelle in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle hebben ingestemd. Tevens hebben zij besloten dat er op eerdergenoemde locatie sprake is van een ernstig geval van verontreiniging, waarbij geen sprake is van zodanige risico's voor mens, plant of dier, dat spoedige sanering noodzakelijk is. Deze locatie is geregistreerd onder code ZH166609103B40. Inzage U kunt de beschikking en de overige van belang zijnde stukken vanaf heden gedurende zes weken op de volgende plaatsen inzien: - secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, openingstijden van 08.30 tot 12.00 uur, telefoon (0180) 63 77 77; - leeszaal van het Provinciehuis, Zuid-Hollandplein 1 te Den Haag, openingstijden maandag tot en met vrijdag van 08.30 tot 17.00 uur, telefoon (070) 441 64 82. Bezwaar Ingevolge artikel 7:1 van de Algemene wet bestuursrecht kan door de belanghebbende(n) bij ons een gemotiveerd bezwaarschrift worden ingediend tegen dit besluit. Dit moet geschieden binnen zes weken na de dag van de dagtekening van het besluit, onder vermelding van "Awb-bezwaar" in de linkerbovenhoek van enveloppe en bezwaarschrift. Dit bezwaar dient te worden gericht aan Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland, Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. Wij wijzen er op dat de termijn voor het indienen van een bezwaar mogelijk niet geheel samenloopt met de termijn voor het ter inzage leggen. Een bezwaar dient echter ingediend te worden binnen de daarvoor in de beschikking aangegeven termijn. Tevens kan een voorlopige voorziening ingevolge artikel 8:81 van de Algemene wet bestuursrecht juncto hoofdstuk 20 Wet milieubeheer juncto artikel 36 Wet op de Raad van State, gevraagd worden bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. Inlichtingen Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Centraal Registratie- en Meldingenpunt van bureau Sanering in Eigen Beheer, telefoon (070) 441 71 87. ZH166609103B40 Op dinsdagavond 18 maart, van 19.00 tot 21.00 uur organiseren wij voor U een informele en informatieve WHISKY NOSING Op deze avond laten wij 6 soorten van deze exclusieve Ultimate collection proeven. De kosten voor deze avond zijn 19,95. Informatie in Uw DH 17 slijterij. .r, uA' It

Hart van Holland | 2008 | | pagina 34