ctóoö We hebben er zin in Eten wordt dineren met ZWILLING bestek Cl 000 van Mourik Kom yaaeefeer proeven in de Paeeage Van der Linde Lingerie Dorpsstraat 83, Bleiswijk Centrumpassage 2, Berkel&Rodenrijs Freericksplaats 23A, Hillegersberg Kon. Julianalaan 263A, Voorburg Passage 21, Waddinxveen Profiteer van de verschillende lenteaanbiedingen die de winkeliers voor u in petto hebben. Alles voor uw paasontbijt -diner, -decoratie of -outfit vindt u in de Passage Tot en met 31 mei 2008 kunt u bij C1000 sparen voor gratis ZWILLING W besteksets. Hoe? Heel eenvoudig. Bij elke vijf euro aan boodschappen krijgt u één C1000 bestekzegel. Het bedrag waarover bestekzegels uit gekeerd wordt, is inclusief betaald statiegeld, na aftrek van uit te keren statiegeld en wettelijk niet-toegestane artikelen (zoals rookwaren en slijterijartikelen). Daarnaast zijn er elke week vijf aanbiedingen waar bij u óók zo'n zegel krijgt. Zo kunt u lekker snel sparen! De zegels plakt u op deze spaarkaart. U bepaalt zelf waarvoor u spaart. U kunt kiezen voor de gratis 4-delige basisbestekset. Deze krijgt al u bij inlevering van 3 volle spaarkaarten (75 zegels). Daarnaast kunt u ook sparen voor aanvullende items: van speciaal kinder- of spaghettibestek tot AKy W mooie taartvorkjes. Deze bestekitems heeft u al voor 2 volle spaarkaarten (50 zegels) e\ plus een kleine bijbetaling. Een overzicht van alle bestekitems en de bijbetalingen vindt u in de folder in de winkel. Heeft u voldoende volle kaarten voor het bestek dat u wenst? Pak dan het bestek uit het schap en neem het mee naar de kassa. Lever daar uw volle spaarkaarten in voorzien van uw gegevens en u kunt het bestek direct meenemen! Openingstijden ma ,di wo en zaterdag 8.00 uur tot 19.00 uur do, vr. 09.00 uur - 21.00 uur Passage 208 Waddinxveen 0182 - 38 96 66 pagina 15 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 19 maart 2008 www. vanderlindel OOjaar.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 15