HEMA U/a Mahon, de schrikkeibaby (/an Mart (/an Hottand Boskoopse Apotheek My H RIK K ELB AB Y Boskoop Daar is ze don Groencentrum Sonneveld DE GAPENDE GIJS Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 19 maart 2008 pagina 3 GOUWE BAD WVDOINXVEEN Jeannette van den Berg van Hart van Holland op kraamvisite bij 'haar' schrikkeibaby. Vertederende genegenheid van broer Harm Boskoop - Toen hij hoorde dat de uitgerekende datum 26 februari was, zei vader Mark Nahon direct: "Straks wordt het nog een schrikkeibaby." Moeder Esther van der Werf vond dat in eerste instantie niet zo geweldig, zo'n verjaar dag om de vier jaar. Maar toen Mia Fiona op 29 februari geboren werd, zag ze ai snel in dat het toch wel heel spe ciaal was. Mia werd geboren na een snelle bevalling en woog 3420 gram bij een lengte van 49 centimeter. Grote broer Harm is dol op zijn kleine zusje en is niet bij haar weg te slaan. Hart van Holland plaatste eind februari een oproep aan kersverse ouders van schrikkelbaby's zich te melden om kans te maken op een leuke attentie. Bijna hadden Mia en haar ouders naast het net gevist. Mark: "Ik werd door de kraamhulp naar de Hema gestuurd om een nieuwe ba bythermometer te kopen. Het gesprek kwam natuurlijk op mijn pasgeboren dochter. De dames achter de kassa zeiden dat er een oproep in Hart van Holland had gestaan. Toen hebben we het kaartje direct opgestuurd." Met behulp van ondernemers uit Bos koop en omgeving werd door Hart van Holland een mooie mand samenge steld. Van Groencentrum Son neveld ontving het gezin een roze poedel, van Albert Heijn een knuf felsmurf, ba byolie, luiers. babydoekjes en het blad Kinderen. Apo theek Boskoop schonk een rugzakje met Vichy Beschermingsset en een service pakket, Drogist De Gapende Gijs voegde wasemulsie, een speen, badschuim en zinkspray toe aan het pakket. Ook aan grote broer Harm was gedacht, de Hema doneerde behalve een babydoll en een bordje met bestek voor Mia, ook een fles je bellenblaas, stiften, een tekenblok en rozijntjes voor de trotse grote broer. Van Gouwebad de Sniep ontving het gezin drie vrijkaartjes. Door Geertrude Verweij

Hart van Holland | 2008 | | pagina 3