Zevenhuizen- aas-Pronk Challenge 2008 Gemeente :aw@ir@i RAAD EM COMMISSIES Shritmg gemeentehuis u Ruimtelijke Ordening Ondeizoek naar tevredenheid Wïno Cadeau voor bezoekers afvalbrmgstatinn Vrijdag 21 en maandag 24 maart zgn alle gemeentelijke diensten gesloten vanwege Goede Vrqdag en Tweede Paasdag Hierbij nodigen wij u uit om deel te nemen aan deze leuke en vooral gezellige tocht door het Groene Hart. /C)ij 7je.n 2002- Bouwvergunningen Sloopvergunningen: Aanvragen bouwvergunning Aanvragen sloopvergunning WEEK 12 Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: gemeente@zevenhuizen-moerkapelle.nl Bezoek Gemeentehuis Dorpsstraat 89 - Iedere werkdag van 8.30-12.00 uur Publiekszaken is ook elke dinsdagmiddag geopend van 14.00-18.00 uur en iedere eerste woensdag van de maand van 17 00 tot 19.30 uui Alarm Alarm 1 1 2 Politie 0900-8844 Brandweer 0172-550550 Redactie gemeentepagina Telefoon 0180-637747 Raadpleeg uw gemeentegids voor overige informatie leder jaar organiseert Frank Pronk haarmode een puzzelrit door het mooie "pittoreske Groene Hart" van Nederland. Deze puzzelrit vindt plaats op 2e Paasdag, tegelijkertijd met de wiellerronde in Waddinxveen. Deze rit voor Cabrio's, klassiekers en exclusieve auto's start en eindigt bij Auto Baas Chrysler en is ongeveer 125 km lang. Bij de start staat een fotograaf die van uw raspaardje een foto maakt en aan het einde van de dag kunt u de foto bekijken en eventueel aanschaffen. Na afloop heb ben wij een hapje en een drankje met life muziek voor u klaar staan om de dag sfeervol af te sluiten. pagina 4 Nadere informatie is te verkrijgen bij: Auto Baas Chrysler BV Harold Dazler, tel. 0182 - 63 11 43 saleschrysler@autobaas.nl 2e PAASDAG! Alleen, LET OP, dit jaar is de inschrijving beperkt. We hebben vorig jaar zo'n groot aantal deelne mers gehad dat wij besloten hebben het aantal te beperken tot maximaal 125 voertuigen. Ook zijn er dit jaar kosten aan verbonden en wel 15,- p.p. Hiervoor krijgt u de drankjes en hapjes bij Auto Baas gratis. Hart van Holland 19 maart 2008 Voor de volgende plannen is vergunning verleend Verzonden: 12/3/2008 Mauritsstraat 10,2751 BT Moerkapelle, plaatsen dak kapel straatkant woning(BL/2007/0040); Middelweg 6, 2761 EB Zevenhuizen, plaatsen dakkapel len voor- en achterzijde woning (BI/2007/0042) Verzonden: 5/3/2008 Bredeweg 32B2752 AA Moerkapelle, verwijderen van asbest dakplaten van bedrijfsruimte (SA/2008/0006) Bezwaar vergunningen/ontheffingen Tegen (alleen) de afgegeven/verleende vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te 'sGravenhage, Postbus 20302,2500 EH Den Haag. Inschrijven voor deze fantastische rit kunt u doen door een e-mail te sturen naar pbc08@planet.nl. Vermeld u hierin a.u.b. de volgende gegevens; - Uw naam - Het aantal personen die meerijden - De auto waar u in mee wilt doen. ^^^^EVENHLJlZEN-MOERKAPEf .1 F t In de periode van 6/3/2008 t/m 13/3/2008 zijn de volgende aan vragen om vergunningen binnengekomen: Van Hasseltweg 13,2751 GZ Moerkapelle, oprichten bedrijfswoning (BR/2008/0011) Kmbbelweg 34, 2761 JE Zevenhuizen, gedeeltelijk vergroten bedrijfsruimte (BR/2008/0012) De Fazant 45,2761 SZ Zevenhuizen, plaatsen dakkapel voor en achterzijde (BIj2008/0012) Dorpsstraat 40,2751 BA Zevenhuizen, sloop woning (SA/2008/0005) Het bekendmaken van deze aanvragen is ter informatie. U kunt pas een bezwaarschrift indienen als een vergunning is verleend of als een vrijstellingsprocedure wordt gevolgd. Commissie 1 Commissie II 7 april 2008 8 april 2008 Vergaderschema De openbare vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. De aanvang is om 1930 uur. Bent u slecht horend? Onze raadszaal is voorzien van ringleiding en voldoet aan de internationaal geldende normen op dit gebied. Spreekrecht burgers Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de ver gadering aan te melden bij de raadsgrifïïer, de heer H. Sterken, telefoon 0180637713. De complete agenda inzien In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en n inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerka pelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vïerkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeentelijke informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeente lijke website. In het kader van de Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) leveren de gemeenten Nieuwerkerk aan den IJssel en Zevenhuizen- Moerkapelle ondersteuning aan mensen met een lichamelijke beperking. De ondersteu ning verschilt van persoon tot persoon. Sommige mensen hebben een scootermobiel of rolstoel nodig om zich te kunnen verplaat sen. Anderen hebben hulp nodig om het huishouden te runnen. De gemeente vindt het belangrijk om te weten wat mensen van de ondersteuning vinden. Daarom voeren de gemeenten een onderzoek uit. Dit onderzoek bestaat uit een korte schrif telijke vragenlijst met vragen over verschil lende aspecten van de ondersteuning. Deze vragenlijst zal in maart worden verstuurd aan ongeveer 750 willekeurig gekozen cliënten in Nieuwerkerk aan den IJssel en Zeven- huizen-Moerkapelle. Het onderzoek wordt uitgevoerd door SGBO, een onafhankelijk onderzoeks- en adviesbureau. Naar verwach ting zullen in juni de uitkomsten van het onderzoek bekend worden gemaakt Ontvangt u een vragenlijst? Neem er de tijd voor om deze in te vullen en stuur uw antwoorden terug. Alle ingekomen reacties gebruiken de gemeenten om de dienstver lening zo goed mogelijk te laten aansluiten op de vraagbehoefte. Alvast bedankt voor uw medewerking! Afvalscheiden, goed bezig! Kijk voor meer informatie, ook over andere afvalsoorten, op www.afvalscheiden.info. goed bezig!', die tot en met maart duurt De mascotte deelde de vooijaarsbloeiers uit aan de bezoekers, omdat zij met hun bezoek aan het afvalbrengstation laten zien dat ze het scheiden van afval belangrijk vinden. En dat is een goede zaak, want het apart houden van afval is ook heel belangrijk. Opnieuw gebruiken Heel veel soorten afval kunnen hergebruikt worden. Oud papier wordt bijvoorbeeld als grondstof gebruikt voor nieuw papier. Ook glas is 100% herbruikbaar. Van GFT wordt compost gemaakt. En andere mensen kun nen heel blij gemaakt worden met oude spullen, zoals meubels en kleding, waar u op uitgekeken bent Goed voor het milieu Door afval opnieuw te gebruiken, hoeven er minder grondstoffen uit de natuur gehaald te worden. Denk aan het kappen van bomen voor de papierproductie, het gebruik van zand, soda en kalk voor het maken van glas en het afgraven van waardevolle veengebie den voor de productie van compost. Bovendien komt al het afval dat niet ge scheiden wordt, op de berg met restafval terecht. Dat afval wordt verbrand. En dat is niet alleen de duurste methode om afval te verwerken. Het is ook nog eens de minst milieuvriendelijke manier. Dus hoe kleiner de berg restafval, hoe beter! Op dinsdag 11 maart zette Bas de Bij een aantal bezoekers van het afvalbrengsta tion aan de Zuidplasweg in Zevenhuiven in het zonnelje. Nadat de bezoekers hun afval gescheiden hadden ingeleverd op het afvalbrengstation, kregen zij een fleurige hyacint cadeau. Want afval scheiden is een goede zaak. Bas de Bij organiseerde deze uitdeelactie op het afvalbrengstation in het kader van zijn vooriichtingscampagne 'Afvalscheiden,

Hart van Holland | 2008 | | pagina 4