WADDINXVEEN 20% KORTING* O-DILLIE oogmerk^9^ Kijk Op Og0tl 20% korting* Shoeby Fashion/Jilly Mitch Waddinxveen viert 1-jarig jubileum www.oogmerk.nl Van woensdag 26 t/m zaterdag 29 maart Kanaalstraat 2, Waddinxveen op de gehele collectie van Shoeby Fashion en Jilly Mitch! Op zaterdag 29 maart is er van 12.30 tot 15.30 uur een ballonnenclown aanwezig voor de kids! www.shoebyfashion.nl www.jilly-mitch.nl TRENDY DAMES- EN HERENMODE STOERE KLEDING VOOR HIPPE BOYS GIRLS De nieuwe dames Ootvtpctny zomer collectie is binnen Op woensdag 26 maart is het ongeveer 1 jaar geleden dat Shoeby Fashion/Jilly Mitch haar deuren opende aan de Kanaalstraat 2 in Waddinxveen. Eigenaar Max Lugthart grijpt deze gelegenheid aan om zijn klanten eens extra in het zonnetje te zetten. En daarom laat hij hen van woensdag 26 t/m zaterdag 29 maart profiteren van een spetterende voordeelactie. Shoeby Fashion biedt trendy dames- en herenmode. Jilly Mitch is het stoere en hippe kinderkledingconcept dat een eigen plaats heeft in de Shoeby Fashion store. De winkel in Waddinxveen is één van de ruim 150 Shoeby Fashion/Jilly Mitch-vestigingen in Nederland. Shoeby Fashion/Jilly Mitch onderscheidt zich door de uitstekende service, de gastvrij heid, de goede prijs/kwaliteitverhouding en de snel wisselende collecties. Shoeby Savers Card Vaste klanten hebben een streepje voor bij Shoeby Fashion/Jilly Mitch. Houders van een Shoeby Savers Card worden re gelmatig geïnformeerd over interessante aanbiedingen, exclusieve koopavonden en uiteraard de laatste modetrends. Daarnaast kunnen zij met de klanten kaart sparen voor "fashion cheques" die twee keer per jaar worden uitgekeerd. Men kan zich ook aanmelden voor de digitale nieuwsbrief op www.shoebyfa- shion.nl Trendy labels Trendy of gekleed? Voor een dagelijkse of bijzondere gelegenheid? Shoeby Fashion heeft voor elk wat wils. Naast sterke eigen labels zoals Zoï en Ekseption voor dames en 3rd Republic en Cult Edition voor heren vindt men bij Shoeby Fashion ook een sterke collectie basics, jeans en accessoires. Shoeby Fashion biedt vooral variatie, twee keer per week worden er nieuwe items aan de collectie toege voegd. Fashion Fun met Jilly Mitch: Jilly Mitch combineert Fashion Fun. Hippe kids vinden er namelijk niet al leen de stoerste kleding, maar ook een funcorner met tv's, spelcomputers en luisterzuilen met populaire muziek. Daar naast zijn er regelmatig leuke (instore) acties en prijsvragen waarbij ze kans maken op mooie prijzen. Het 1-jarig jubileum wordt gevierd van woensdag 26 t/m zaterdag 29 maart Shoeby Fashion/Jilly Mitch bevindt zich aan de Kanaalstraat 2 in Waddinxveen. Kerkplein 15 - 2841 XL Moordrecht T. 0182 - 370 825 - F. 0182 - 370 840 E. info@kijkopogen.nl WIJ BESTAAN 1 JAAR 'Geldig van woensdag 26 t/m zaterdag 29 maart op vertoon of bij aanvraag van een Shoeby Savers Card. Geldt op de originele prijs van de artikelen en uitsluitend bij Shoeby Fashion/Jilly Mitch Waddinxveen. Kijk op Ogen is een modisch bedrijf op het gebied van horen en zien. Zo leveren we via Audifon een breed assortiment cosmetisch aantrekkelij ke hoortoestellen. We-zijn gespecia liseerd in het aanmeten van multi- focale glazen en van contactlenzen. Ook voor zonnebrillen kunt u bij ons terecht al of niet op sterkte. Verder hebben we een ruime keus aan kinderbrillen waarvan de glazen gratis zijn. We bieden tevens speci ale visuele trainingen voor kinderen met leer- en leesproblemen. Ook op het gebied van oog- en oorbescherming vindt u een groot aantal mogelijkheden. Denk bijvoorbeeld aan het bezoeken van een discotheek of het werken in de bouw. Denkt u na over het laten laseren van uw ogen? U bent welkom bij ons voor een onderzoek of deze behandeling voor u geschikt zal zijn. U ziet, we zijn een veelzijdig bedrijf als het gaat om oog en oor. Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 26 maart 2008 pagina 15 Reigerhof 77, 2914 KD Nieuwerkerk aan den IJssel, T. 0180-317691

Hart van Holland | 2008 | | pagina 15