START JE EIGEN FASHION ST0R (trainee) franchisenemer m/v Office Assistent (20 uur) MEDEWERKER RECEPTIE (FT) Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel Knaap Moduulwoningen is een middelgrote bouwonderne ming in Rotterdam-Nesselande, met stevige wortels in de regio. Met een team van 50 collega's werken wij dagelijks op diverse locaties aan de totstandkoming van luxe, vrijstaande wonin gen, comfortabele woonhuizen in kleinere series en maatwerk bedrijfsgebouwen. Daarnaast zijn wij van oudsher actief met verbouw en onderhoud. Klantgerichtheid staat bij Knaap Moduulwoningen hoog in hef KNAAP vaandel, wat tot uiting komt in onder meer de kwaliteit van on- moduulwoningen ze bouwwerken, de service richting onze opdrachtgevers en onze inspanningen op het gebied van duurzaam bouwen. Ter versterking van ons team zoeken wij een Functieomschrijving In deze functie ondersteun je de afdeling verkoop door onder andere het uitwer ken van offertes en meer- minderwerklijsten en draag je zorg voor het bijhouden van de website en documentatie en notuleer je bij werkvergaderingen De office assistent ondersteunt ook de afdeling administratie door o.a. het inboe ken van de facturen. Voor alsnog bedraagt dit een functie voor 20 uur met de mogelijkheid deze variabel in te delen. Functieprofiel Je hebt een afgeronde HAVO of MBO-opleiding en bij voorkeur affiniteit met de bouw. Je werkt secuur en je woont in de regio. Voorwaarden Wij bieden je een baan in een informeel en professioneel bedrijf met een fijne werksfeer en enthousiaste collega's. We stellen je in de gelegenheid je kwalitei ten te tonen en bieden je ruimte om jezelf verder te ontwikkelen. Uiteraard bieden wij goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Reageren Ben je geïnteresseerd en herken je jezelf in het functieprofiel? Stuur dan je cv, voorzien van motivatie voor 4 april a.s., naar Knaap Moduulwoningen, t.a.v. de heer L.J. van der Knaap, Postbus 24, 2760 AA in Zevenhuizen of mail naar: ljvdknaap@knaapmoduulwoningen.nl Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.knaapmoduulwoningen.nl www.shoebyfranchise.nl pagina 34 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 26 maart 2008 onderdeel van de Van der Valk Hotelsgroep, beschikt over een hotel met 102 kamers, een eigentijds restaurant met 200 zitplaatsen en 7 supermoderne vergaderzalen. Wij zijn per direct op zoek naar een: Je bent hét visiteplaatje van ons hotel en verzorgt het in- en uitchecken van de hotelgasten, beantwoordt de telefoon en doet alle andere voorkomende receptie werkzaamheden. Werktijden zijn wisselend in zowel dag- als avonddiensten, van 07:00 tot 15:00 of van 15:00 tot 23:00 uur, van maandag tot en met zondag. Voor deze functie zijn wij op zoek naar een representatieve, gastvriendelijke, enthousiaste en gemotiveerde collega. Jij spreekt naast Engels nog een tweede buitenlandse taal en werkt minimaal op MBO-niveau. Voor bovenstaande vacatures seldt: Wij bieden ruime opleidingsmogelijkheden, salaris volgens CAO in een prettige, professionele en informele werksfeer. Schriftelijke sollicitatie 's met C. V. kunt u richten aan: Van der Valk Hotel Nieuwerkerk aan den IJssel T.a.v. Mevrouw J. van den Dool - Langstraat Parallelweg- Zuid 185 2914 LE Nieuwerkerk aan den IJssel Telefoon: 0180-321103 iessica(a).nieuwerkerk. valk.nl www. hotelnieuwerkerk. nl Shoeby Fashion is een succesvolle winkelformule in trendy dames- en herenmode. Jilly Mitch is het stoere en hippe kinderkledingconcept dat een eigen plaats heeft in de Shoeby vestiging. Shoeby Fashion onder scheidt zich door een uitgebreide service, uitgekiende marketing en snel wisselende collecties. Onlangs werd de 150e vestiging geopend en de doelstelling is om voor het einde van 2009 de 200e vestiging te openen. Wil jij je aansluiten bij de snelst groeiende franchiseformule in de mode, start dan je eigen Shoeby Fashion store. Voor onze nieuw te openen vestiging in BOSKOOP is Shoeby Fashion op zoek naar een enthousiaste en gedreven Ben jij minimaal 3 jaar werkzaam in de mode-retail en droom je ervan je eigen modezaak te starten; Ben jij een geboren gastvrouw- of heer en staat de klant voor jou centraal; Wil je van het Shoeby-succes ook jouw succes maken? Bel dan direct Martin van Willigen (Tel. 06-12268205) of Sjon van Vugt (Tel. 06-23363673 Of vraag de uitgebreide brochure aan via eigenzaak@shoebyfranchise.nl.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 34