Trouwen wordt beloond MODESHOW BAC MODE EN SCHOENEN Nooit meer last van pijnlijke billen Zevenhuizenpas Dorpsstraat 200 Postbus 2 2760 AA Zevenhuizen Tel. 0180-631866 Fax 0180-633178 info@veermanadviseurs.nl www.veermanadviseurs.nl Mcrde/& Schoenen/ Zevenhuizen V Veerman Verzekeringen geeft 50% korting op de Bruiloftverzekering. Veerman Verzekeringen beloont trouwen op 08-08-08 en 20-08-2008! Door het herhalingseffect van de getallen zijn dit bijzondere data en de ervaring leert dat nogal wat mensen op zo'n bijzondere dag willen trouwen. En Veerman Verzekeringen draagt graag bij aan deze bijzondere data. Iedereen die op 8 en 20 augustus 2008 gaat trouwen en daarvoor een bruiloftverzekering bij Veerman Verzekeringen afsluit, ontvangt 50% korting op de premie. De korting geldt ook bij het vieren van een huwelijksjubileum! Het feest kan beginnen! Zevenhuizen V», pagina 8 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 26 maart 2008 Een schoen moet passen - een zadel ook I Er zijn veel verschillende soorten zadels. Harde en zachte. Brede en smalle. Voor dames en heren Maar welke is het beste? Voordat iemand schoenen koopt worden eerst de voeten gemeten. Voor zadels kan dat nu ook. Met het Bike Totaal zadelmetingssysteem wordt snel het zadel gevonden dat het best bij het lichaam past. Afstellen Maar met alleen een goed zadel is de klant er nog niet. "Ook belangrijk is een goede afstelling van het zadel; op de juiste hoogte, wat meer naar voren of naar achteren en eventueel wat gekanteld. Daar zorgen we natuurlijk ook voor", aldus Frans Boode. "Zo maakt u voortaan fluitend uw fietstochten en behoort zadelpijn tot het verleden." De modeshow van 21 april zit wegens enorme belangstelling vol. Bij voldoende aanmelding, organiseren wij een 2e avond op dinsdag 22 april. Aanvang 19.30 uur Winkel open tot 22.00 uur Toegang gratis. daAYieb, hereyv ewhinder Alleen bij Bike Totaal Het systeem is uniek in Nederland. Alleen bij een aantal Bike Totaal tweewielerspecialisten kan deze zadelmeting worden uitgevoerd, zoals bij Bike Totaal Boode. Body Scanning De zadelmeting is een uitbreiding van het bestaande Bike Totaal Body Scanning systeem. Hiermee wordt een klant opgemeten om zo de best passende fiets te vinden. Bovendien wordt ook de optimale zitpositie en de juiste ergonomische instelling bepaald. "Want niet alleen het formaat van het frame, maar ook de hoogte van het zadel en het stuur en de afstand tussen het zadel en het stuur bepalen hoe iemand op de fiets zit," vertelt Frans Boode. "Een juiste zitpositie kan namelijk de druk op rug- en halswervels en hand- en kniegewrichten verminderen. Zo kunnen weer comfortabele fietstochten gemaakt worden." U kunt zich vanaf nu opgeven Per tel. 0180631238 Per mail info@bacmodeenschoenen.nl Gewoon even gaan zitten Frans Boode, eigenaar van Bike Totaal Bike Totaal Boode legt uit hoe het werkt: "Voor de meting gaat de klant op een speciale stoel met drukboard zitten. Daarmee wordt een afdruk van het zitvlak gemaakt. Met behulp van een lasermodule worden die afdrukken gescand en de afstand tussen de zitbeenderen gemeten. Verder is het van belang om te weten of de klant rechtop of juist voorover zit en of hij of zij lange of korte tochten maakt. Dit combineren we met de meetgegevens en dan zoeken we het meest geschikte zadel voor de klant op." Dorpsstraat 103 - Tel. 0180-634788 k eens op ww w biketota a Klanten Kaart Het "zadelmetingsysteem" van Bike Totaal Hiermee worden de drukpunten van uw zitvlak gemeten, zodat wij u op maat het beste type zadel kunnen adviseren Zo maakt u voortaan weer flutend uw fietstochtjes en behoort zadelpijn voorgoed tot het verleden, Kijk op www.btketotaal.nl bij welke Bike Totaal winkel u de zadelmeüng al kunt doen Dorpsstraat 103 - Tel. 0180-634788 k eens op ww w biketota a I

Hart van Holland | 2008 | | pagina 8