V O. Dekker bv VAN DALEN FULLTIME PANEELBOUWER M/V Werk aan je toekomst C. van der Hoek b.v. Hout en/of steenbewerker Calculator Werkvoorbereider \l{ °>o servlt®* GEMOTIVEERDE MEDEWERKER. Nieuwsgierig geworden en geïnteresseerd? een jonge enthousiaste Vrachtwagenchauffeur Rijbewijs C, E voor containervervoer TRANSPORTBEDRIJF ervaren vrachtwagenchauffeur Didoc Data Services in Zoetermee zoekt nieuwe collega's: Consultant Proces analist Projectcoördinator Directie assistent Database programmeur Web-/ Internet programmeur Receptionist Telefonist Kijk voor meer informatie op: www.didoc.nl/vacatures pagina 20 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 9 april 2008 comosroN4 -comnoi i» Corrosion Water-Control bv is een internationaal opererend bedrijf dat kathodische bescherming systemen levert voor de scheepsbouw. Onze hoofdvestiging is gevestigd in Moerkapelle alwaar 20 personen werkzaam zijn. Daarnaast hebben wij een vestiging in China en Vietnam. Door de constante groei zijn wij per direct op zoek naar een: Functievereisten: MBO Electrotechniek of gelijkwaardig. Technisch inzicht. Zelfstandig werken. Goede communicatieve eigenschappen. Flexibele instelling. Doorzettingsvermogen Stressbestendig en planmatig. Werktijden van 08:00 tot 17:00 uur. Functieomschrijving: Je gaat ondersteunend werk verrichten bij het vervaardigen van complete Anti-Fouling en kathodische beschermingssystemen voor in de scheepvaart. Ben je geïnteresseerd in de functie, stuur dan je schriftelijke reactie met CV. naar: Corrosion Water-Control bv Postbus 47,2750 AA Moerkapelle Tel. 079-5931295, Fax. 079-5931871 E-mail: atepaskePcorrosion.nl Je wilt én lekker verdienen én een uitdagende baan. Je wilt jezelf blijven ontwikkelen, maar wel in een collegiale werksfeer waarbinnen je een mens blijft. Bij Dekker begrijpen we dat. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zeer goed en we bieden altijd de mogelijkheid je te ontwikkelen. Groei mee met Dekker en kom bij ons werken, aan je toekomst. Land- en tuinbouwartikelen - Ijzerwaren en gereedschappen C. van der Hoek BV, gespecialiseerd in de levering van land- en tuinbouwartikelen, ijzerwaren en gereedschappen, is op zoek naar een: ...voor onze winkel en magazijn. Vind je het leuk om klanten te helpen en te adviseren, binnengekomen goederen te verwerken en weet je van aanpakken? Neem dan contact met ons op! Voor meer informatie: H.C.A. van der Hoek, 06 - 55 54 74 55 of 0172 - 589 119. Kijk voor meer informatie over ons bedrijf op www.cvanderhoek.nl. Voorweg 57, 2391 AB Hazerswoude Dorp Tel. (0172) 589119 www.cvanderhoek.nl Om de groei van de organisatie op effectieve wijze door te zetten is een organisatiebreed professionaliseringstraject opgestart. Hierbij is veel aandacht voor de ontwikkeling van individuele medewerkers. We zoeken enthousiaste nieuwe collega's die een succesvolle bijdrage willen en kunnen leveren aan de verdere professionalisering van onze organisatie. - Werken met je handen motiveert je; - Je wilt werken in een moderne plezierige werkomgeving; - Van werken in teamverband én zelfstandig werken krijg je een kick; - Werken onder druk brengt jou niet van de wijs. Hebben we het over jou? Herken je jezelf hierin? Dan verzoeken we je nadrukkelijk te reageren op deze functie. Ervaring of een opleiding in het bewerken van hout of steen is zeker een aanbeveling, maar niet echt nodig. Uiteraard zorgen wij voor een interne opleiding of bijscholing door vakbekwame leermeesters. Vanwege communicatie met collega's is een goede beheersing van de Nederlandse taal een noodzaak Wat bieden wij je: - Een uitdagende werkomgeving met een open,eerlijke en prettige werksfeer. - De gelegenheid je te ontplooien tot een allround,multifunctioneel inzetbare medewerker in onze productie. - Een fulltime functie met vanaf 23 jaar een uitstekend startsalaris van 2.025,00 per maand en een doorgroei naar 2.227,00. - Een afwisselend rooster met een vroege (06.00-15.00 uur) en late dienst (08.00-17.00 uur). - Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een goudomrande pensioenvoorziening tegen een minimale premie 22.00 per maand). Werktijden: Een werkweek van maandag tot en met vrijdag van 40 uur. Aarzel dan niet en stuur een e-mail met gegevens over jezelf, je opleiding en je werkervaring aan j.schenk@dznet.nl Een brief kun je richten aan: Dekker Zevenhuizen BV - Afdeling Personeel Organisatie, postbus 112760 AA ZEVENHUIZEN Natuurlijk kun je ook telefonisch solliciteren. Bel dan naar Jan Schenk op nummer 0180-630962 of Bert Kouer op nummer 0180-637624. Zevenhuizen i»«». www.dekkerzevenhuizen.nl Dekker Zevenhuizen BV is al decennia lang specialist in maatwerkbladen voor keukens en keukenaccessoires. Ruim 30% van de keukens die jaarfi^s worden verkocht is voorzien van de kwaliteitsproducten van ons bedrijf. Als marktleider weet Dekker Zevenhuizen de branche steeds weer te inspireren met innovatieve producten die keukens echt af' maken. De producten waden uitsluitend geleverd aan zakelijke afnemers zoals keukenspeciaalzaken, DHZ-ketens en bouwmarkten. Continue procesinnovatie en 200 vakbekwame medewerkers zagen ervoor dat de klant kan vertrouwen op hoogwaardige producten. Dekker Zevenhuizen beschikt over een schitterend en eigentijds complex voor productie en logistiek op een eigen terrein van 70.000 m2. Texo B.V. is een jong aannemersbedrijf dat zich voornamelijk bezighoudt met renovatie van woningbouw.Ter uitbreiding van ons team zijn wij per direct op zoek naar een Als calculator werkvoorbereider bent u verantwoordelijk voor het op nemen en calculeren van projecten, de inkoop van materialen, de planning van aangenomen projecten en andere bijkomende werkzaamheden. Functie-eisen MBO werk- en denkniveau Relevante werkervaring in een soortgelijke branche Goede communicatieve en sociale vaardigheden Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal Praktijkgericht Enthousiaste en flexibele instelling Wij bieden Een zelfstandige baan in een dynamische onderneming Uitstekende honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie met CV. Deze kun je sturen naar: Texo B.V. T.a.v. mevrouw E. van Aerde Postbus 66 2750 AB Moerkapelle E-mail: eveliene@texo.nl Voor onze vestiging in Nieuwerkerk aan den IJssel zoeken wij met spoed: U kunt uw schriftelijke reactie richten aan: Van Dalen Nieuwerkerk aan den IJssel B.V. Metaalrecycling Kortenoord 57 2911 BD Nieuwerkerk aan den IJssel Tel: 0180-312966 NIEUWERKERK AID I1SSEL Transportbedrijf G. Dekker B.V. zoekt op korte termijn een voor containertransport in binnenland Transportbedrijf G. Dekker B.V. Distributieweg 9 2742 RB Waddinxveen Tel. 0180-312861

Hart van Holland | 2008 | | pagina 20