WONEN, MODE EN GENIETEN GEWELDIG: ALLES WAT BIJ HET BIJ VAN WAAY INTERIEURS ZOMERGEVOEL HOORT KRING-APOTHEEK VAN DEN DRIES GECERTIFICEERD pagina 21 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Professionele kok voor verrassende hapjes. Door Geertrude Verweij Benthuizen - Het ligt misschien niet echt voor de hand om een modeshow te geven in een woon winkel, maar van Waay Interieurs gaf deze originele combinatie een kans. Woensdag 2 april liep de showroom 's avonds vol met geïnteresseerden. Corné van Waay: "lk had het idee dat we veel meer konden doen met dit mooie ruime pand. Dat hebben we uitgewerkt en zo ont stond de Woon Mode Show." Hij benaderde een aantal andere jonge ondernemers uit de regio en begon met het opzetten van een gezamenlijke presentatie. Bij na een jaar later was dit initiatief uitgegroeid tot een professioneel opgezette show waar negentien bedrijven uit de omgeving aan meewerkten. De bezoekers werden tussen 19.00 en 19.30 uur ontvangen met koffie en een smakelijke bon bon. Voor de show begon konden zij alvast een kijkje nemen in de showrooms van Van Waay Interi eur, Roma Sanitair, Natuursteen en Openhaarden en Bulthaup keukens. Alle bezoekers maakten kans op een reischeque van 100 euro van Nieuwerkerk aan den IJssel - In een sfeervolle oude kas aan de Eerste Tochtweg opent zaterdag 12 april 'Geweldig' haar deuren. Jaap en Anneke van der Wel zijn de eigenaars van deze 'binnen en buiten'- winkel. Hun oudste dochter Kim werkt bij een designbureau, maar zal in haar vrije uren ook veel in de winkel te vinden zijn. Toerkoop Reisbureau Estee, die werd uitgereikt aan het eind van de modeshow. De gelukkige win naar vond een enveloppe onder haar stoel geplakt en kreeg sym bolisch de reischeque overhan digd. Om half acht konden het publiek een plaatsje zoeken rond de cat walk in het midden van de show room van Van Waay. Op vrolijke muziek toonden verschillende modellen de nieuwste outfits van de kledingwinkels Blitskikkers Kindermode, First Lady, Monique Mode, Seasons en van der Loo Mannenmode. Daarnaast ver toonde Speksnijder een keuze uit haar collectie Bruidsmode. De kleding werd gecompleteerd met schoenen van Bremmer Schoenen en Lederwaren, brillen van Het Huis de Romph en siera den van juwelier den Boer. Vooral de kinderen van Blitskikker maak ten veel indruk op het publiek met hun dansacts. In de pauze werd het publiek in de gelegenheid gesteld om op de bovenverdieping van de show room een kijkje te nemen onder het genot van een glas champag ne en na afloop kon men genie ten van verschillende lekkere hap jes die door een professionele kok werden klaargemaakt in de show room van Bulthaup Keukens. Door Geertrude Verweij Anneke: "Mijn man Jaap en ik hebben jaren een tuindersbe- drijf gehad. Daar zijn we per 1 januari door omstandigheden mee gestopt. Ai snel werd dui delijk dat we graag een nieuwe uitdaging aan wilden gaan. Het idee om een zaak te starten in tuinproducten bestond bij mij al langer en dit jaar hebben wij be sloten de stoute schoenen aan te trekken." Familiebedrijf 'Geweldig' verkoopt buitenmeu- bilair, buitendouches, parasols, potten en binnenplanten op hy drocultuur. "Eigenlijk alles wat bij het zomergevoel hoort", al dus Kim. De oude kas aan de Eerste Tocht weg bleek een ideale locatie te zijn. Niet alleen door de ligging aan een doorgaande weg, maar ook door de kas zelf. "We hebben bij onze verbou wing en de styling geprobeerd de charme van de kaste bewa ren." Het wordt een echt familiebe drijf. Anneke en Kim zorgen voor de in- en verkoop. Jaap ver zorgt het financiële gedeelte en zoon Ruud heeft de huisstijl en de website ontworpen. Jongste dochter Lieke zit nog op school, maar zal ook regelmatig een handje meehelpen. 'Geweldig' verkoopt duurzame producten van goede kwaliteit. "Wat je buiten neerzet, moet gewoon duurzaam zijn. Maar we doen tegelijk ons best om be taalbare producten te kiezen." Mix van stijlen 'Geweldig' richt zich op een breed publiek, door een mix van verschillende stijlen neer te zet ten. In de showroom staat een diversiteit aan materialen om die brede doelgroep aan te spreken. -"We hebben voor elk wat wils, maartegelijkertijd ook bijzonde re producten, die je niet bij een normaal tuincentrum ziet." Kim: "Onze dienstverlening moet op timaal zijn en wij nemen graag de tijd om een ieder van een goed advies te voorzien. Samen met de klanten hopen wij tot stijlvolle en verrassende combi naties te komen". Het bedrijf wil vooral laagdrem pelig zijn. ledereen is welkom om vrijblijvend rond te kijken. Kim en Anneke van der Wel: "ledereen is welkom om vrijblijvend rond te kijken.' dienstverlening van de apotheek. Met het verwerven van dit certi ficaat is een nationaal en inter nationaal kwaliteitskeurmerk ge geven aan de apotheek, dat door patiëntenorganisaties, zorgver zekeraars, artsen, specialisten en apothekers wordt erkend. Verbetering van kwaliteit Verlening van het certificaattoont aan dat alles wat in de apotheek gebeurt, ook gebeurt volgens de vaste afspraken, die in het kwali teitshandboek van de apotheek staan opgeschreven. Het bete kent ook dat de apotheek bezig blijft met verbetering van de kwa liteit. Suggesties voor verbetering van de geboden kwaliteit zijn van harte welkom in Kring-apotheek Van den Dries. Het kwaliteitsbeleid van Kring apotheek Van den Dries is erop gericht dat het klaarmaken van de geneesmiddelen en het geven van informatie bij medicijnen, advies over zelfzorg, begeleiding van mensen met chronische aan doeningen, het verstrekken van folder- en informatiemateriaal, thuisbezorging van geneesmid delen en alle andere diensten zijn afgestemd op de wensen en verwachtingen van de cliënt. Kortom: Kring-apotheek Van den Dries gaat en staat voor optimale farmaceutische zorg- en dienst verlening. Zorg is meer dan medi cijnen! Bruid op de catwalk: altijd goed. Waddinxveen - Een nog betere farmaceutische zorg voor de cli ënt, daar gaat het allemaal om bij Kring-apotheek Van den Dries. Om dit te bereiken is deze apo theek twee jaar geleden gestart met het opzetten van een kwali teitszorgsysteem. De KEMA Qua lity heeft op 1 maart 2008 aan de apotheek het ISO-9001:2000 en HKZ-certificaat verleend. Wat betekent dit voor de cliënt? In een kwaliteitszorgsysteem legt de apotheek alle werkzaamheden van de apotheekmedewerkers vast in procedures en werkinstruc ties. Tijdens het schrijven hiervan zoeken de apotheekmedewerkers voortdurend naar mogelijkheden voor verbetering van de zorg- en

Hart van Holland | 2008 | | pagina 21