Werk aan je toekomst Storings- en onderhoudsmonteur Nieuwsgierig geworden en geïnteresseerd? Je wilt én lekker verdienen én een uitdagende baan. Je wilt jezelf blijven ontwikkelen, maar wel in een collegiale werksfeer waarbinnen je een mens blijft. Bij Dekker begrijpen we dat. Onze arbeidsvoorwaarden zijn zeer goed en we bieden altijd de mogelijkheid je te ontwikkelen. Groei mee met Dekker en kom bij ons werken, aan je toekomst Om de groei van de organisatie op effectieve wijze door te zetten is een organisatiebreed professionaliseringstraject opgestart. Hierbij is veel aandacht voor de ontwikkeling van individuele medewerkers. We zoeken enthousiaste nieuwe collega's die een succesvolle bijdrage willen en kunnen leveren aan de verdere professionalisering van onze organisatie. Functieomschrijving Als storings- en onderhoudsmonteur zorg je voor een ongestoorde en efficiënte werking van alle machines in het productieproces en in de bedrijfsinstallaties alsmede voor het beheer van de gebouwen en terreinen van Dekker Zevenhuizen. De nadruk in de functie ligt op het optimaal in bedrijf houden van het machinepark in de productieprocessen. Taken - lokaliseren en oplossen van storingen van zowel productiemiddelen als bedrijfsinstallaties; - uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan de productiemachines; - administreren van de bevindingen bij storingen en onderhoud in het Maintenance - Beheers Systeem Q3; - mede initiëren, ontwikkelen en uitvoeren van verbeteringsvoorstellen in productiemiddelen en bedrijfsinstallaties; - actief ondersteunen van het 5S verbeterprogramma; - zelfstandig uitvoeren van projecten. Functie-eisen Een degelijk MTS-WTB niveau, verkregen door opleiding of door relevante werkervaring. De richting van (vervolg)opleidingen ligt bij voorkeur in de toegepaste besturingstechnieken vanwege een voortdurend sterke toename van computertechnologie in onze productiepro cessen. Een werkervaring van minimaal 1 jaar in een productiegeoriënteerde technische omgeving is eigenlijk een must. Vanwege de oor sprong van een groot deel van onze productie- en bedrijfsinstallaties is een goede kennis van de Engelse en Duitse taal gewenst. Discipline en accuratesse zijn belangrijk, net als het kunnen werken in een dynamische en hectische omgeving. Er wordt gewerkt in een rooster van verschoven diensten. Als je een 9-5-mentaliteit hebt, heeft reageren geen zin. Bereidheid tot continue verdere persoonlijke ontwikkeling. Arbeidsvoorwaarden Je salaris is marktconform. Onze pensioenregeling is op basis van een middelloon met een opbouw van 2.25% per jaar voor een premie van 22,- netto per maand, dus eigenlijk goudomrand. Reiskosten worden vergoed. Mogelijkheid om jaarlijks een prestatiebonus te verdienen. Werkweek 40 uur. Opleidingen en/of cursussen om je te ontwikkelen juichen we toe en faciliteren we graag. Vakantiedagen 24 plus 5 adv. Aarzel dan niet en stuur een e-mail met gegevens over jezelf, je opleiding en je werkervaring aan j.schenk@dznet.nl. Een brief kun je richten aan: Dekker Zevenhuizen BV - Afdeling Personeel Organisatie, postbus 112760 AA ZEVENHUIZEN. Natuurlijk kun je ook telefonisch solliciteren. Bel dan naar Jan Schenk op nummer 0180-630962 of Bert Kouer op nummer 0180-637624. Zevenhuizen keukenbladen en accessoires www.dekkerzevenhuizen.nl Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 16 april 2008 pagina 13 DEKKER Dekker Zevenhuizen BV is al decennia lang specialist in maatwerkbladen voor keukens en keukenaccessoires. Ruim 30% van de keukens die jaarlijks worden verkocht is voorzien van de kwaliteitsproducten van ons bedrijf. Als marktleider weet Dekker Zevenhuizen de branche steeds weer te inspireren met innovatieve producten die keukens echt 'af maken. De producten worden uitsluitend geleverd aan zakelijke afnemers zoals keukenspeciaalzaken, DHZ-ketens en bouwmarkten. Continue procesinnovatie en 200 vakbekwame medewerkers zorgen ervoor dat de klant kan vertrouwen op hoogwaardige producten. Dekker Zevenhuizen beschikt over een schitterend en eigentijds complex voor productie en logistiek op een eigen terrein van 70.000 m2.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 13