Rabobank Prijswinnaars 'Kom in de Kas 'Geweldig binnen en buiten' opent zijn deuren Nu met een bonus van 1.000, De Rabo OpbouwHypotheek® Altijd precies weten watje hebt opgebouwd. pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 april 2008 Deel van de feestelijke opening van Winkelcentrum De Smidse in Moordrecht was de onthulling van het gelijknamige beeld dat bij het winkelcentrum staat. Dit beeld is een schenking van Rabobank Gouwestreek, afdeling Nieuwerkerk- Moordrecht en werd onthuld door lokaal directeur Fred Graafland. Het is tijd voor de Rabobank. Rabobank Gouwestreek Bezoekadressen Boskoop A.P. van Neslaan 1 Gouda Tielweg 26 Nieuwe Markt 73 (0182) 69 55 55 Ruigenburg 14 Achter de Waag 9 Moordrecht Kerklaan 12 info@gouwestreek.rabobank.nl Nieuwerkerk J.A. Beijerinkstraat 31 Reeuwijk Raadhuisweg 43 Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 www.rabobank.nl/gouwestreek Zevenhuizen Dorpsstraat 190 Speciale telefoonnummers Blokkeren passen/cards (0499) 499 112 Schademelding Interpolis (013) 580 12 34 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Rabolijn (0900) 0907 Rabofoon (0900) 0909 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Internetbankieren (0900) 0905 Rabo Internetbankieren Professional (0900) 9270 Telebankieren Extra (0900) 9270 Prijswinnaars 'Kom in de Kas': - Demi Jane Meijer - Carlijn van Dijk - Marie-Lise Sluijer - Manda v/d Post - Deanne Rademakers - Leanne te Sligte - Verona van Mourns - Iris van Dijk - Lean Vraag naar de Acttevoorwaarden. Vcor dit product zijn twee Financiële Bijsluiters opgesteld. Deze kunt u vinden op www.rabobank.nl/hypotheken of vraag ernaar bij uw Rabobank. (0182) 69 51 20 www.rabobank.nl/gouwestreek Rabobank Op de grens van Zevenhuizen en Nieuwerkerk aan den IJssel is een nieuwe tuinmeubelenwinkel gestart. Aan de 1 e tochtweg bevindt zich de nieuwe winkel van ondernemers Jaap en Anneke van der Wel. Het assortiment van 'Geweldig' bestaat uit producten voor tuin, balkon en serre. Buitenmeubelen aangevuld met potten, parasols, planten en tuinaccessoires. Voor de bankzaken hebben de ondernemers gekozen voor Rabobank Gouwestreek. 'De Rabobank is voor mij een vertrouwd adres', aldus Jaap van der Wel. "Het was voor ons een vanzelfsprekende keuze om met onze nieuwe winkel te bankieren bij Rabobank Gouwestreek."Jaap gaat verder: "Ik vind het prettig om een vast aanspreekpunt te hebben binnen de bank". Om hun klanten optimaal van dienst te kunnen zijn hebben de ondernemers gekozen voor een mobiele pinautomaat. Met deze automaat is het mogelijk om bij levering aan huis, op locatie te kunnen pinnen. 'Geweldig binnen en buiten' is geopend van woensdag tot en met zaterdag. Meer informatie over deze nieuwe winkel vindt u op de website van Geweldig: www.geweldigbinnenenbuiten.nl Rabobank Gouwestreek feliciteert de ondernemers van harte met de nieuwe zaak! Tijdens het evenement'Kom in de Kas'kon de jeugd meedoen aan een kleurwedstrijd. Er kwamen veel fleurige kleurplaten binnen. Op woensdag 16 april j.l. vond de prijsuitreiking plaats op het kantoor van Rabobank Gouwestreek in Zevenhuizen. Voor de winnaars was er een drankje en wat te snoepen en natuurlijk een leuke prijs! Rabobank introduceert de Rabo OpbouwHypotheek. Een in zichtelijke hypotheek waarmee u precies weet wat u heeft opgebouwd en wat u betaalt aan rente, kapitaalopbouw en verzekeringsprovisie. Daarnaast heeft u de mogelijkheid het bedrag dat u belegt of spaart aan te passen. En dankzij de nieuwe wet Banksparen, kan dit tegen bijzonder scherpe tarieven. Vraag nu een hypotheekadvies aan en profiteer van de actieaanbieding.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2