Bijna vakantie; Lekker weg of klussen in huis en tuin? HT Wm Weg en Bos 107 - 2661 DM Bergschenhoek - Tel. [010] 52 49 040 - www.paulenpaul.nl Aan het einde van deze week begint de meivakantie. Voor de een duurt die vakantie een week, maar er zijn diverse scholen in de regio die hun leerlingen twee weken rust gunnen. Maar ook voor de werkende mens liggen de nodige vrije dagen in het verschiet: Koninginnedag, Hemel vaartsdag en Pinksteren. Velen gaan genieten van een welverdiende rust en reizen af naar de camping in ei gen land of pakken het vliegtuig voor een weekje 'gegarandeerd zon'. Maar lang niet iedereen gaat op zijn lauwe ren rusten met een aantal vrije dagen in het vooruitzicht. Deze dagen zijn uitermate geschikt om (lang uitge stelde) klussen ter hand te nemen. De geplande metamorfose voor de slaap kamer bijvoorbeeld, (nieuw bed, gelijk een nieuw behangetje en gordijnen?), het verven van nog dat ene muurtje in de aangebouwde serre of gewoon eens lekker een aantal dagen flink in de tuin aan het werk. Bij de buren staan de viooltjes al even in de bakken en het zou leuk zijn als met Koninginnedag de vrolijk oranje gekleurde afrikaantjes de tuin in kun nen, al is het daar dan eigenlijk nog te vroeg voor. Een vijver aanleggen, tuin meubelen kopen, potterie aanschaf fen voor op balkon en terras, leuke bezigheden tijdens deze vrije dagen. De werkzaamheden in huis en tuin be perken zich niet tot de vakantie, ook daarna is het nodig regelmatig in de tuin te vertoeven; werken in de tuin is overigens voor velen genie ten. Lekker een uurtje op de nieuwe grasmaaier over het grote gazon, daar is altijd wel iemand voor te vinden. Woon- en tuinwinkeien levert sowieso altijd goede ideeën op. U kunt weer een zomer lang aan de slag, geniet van uw vrije dagen... pagina 36 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 april 2008 Woon- en tuinwereld ,--ii---f"-"*»-*

Hart van Holland | 2008 | | pagina 36