Klussen of tuinieren? Daar komt afval bij vrij www.tuinmachines.nl VAN BUTTERSWIJK Het voorjaar is in zicht en dat betekent ook dat veel mensen de handen uit de mouwen gaan steken. Klussen in en om het huis en in de tuin, die in de wintermaanden zijn voorgenomen, worden dan daadwerkelijk uitgevoerd. Het probleem bij grote klussen was hoe het afval op een makkelijke manier af te voeren. Dé oplossing hiervoor is te vinden bij de Milieu Express. MMIÏ Bigbag Easy load container pagina 42 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 april 2008 Al meer dan 30 jaar heeft Van Blitterswijk B.V. zicht gespecialiseerd in machines en aanverwante toebehoren voor gemeenten, overheidsinstellingen, hoveniers- en groenaannemingsbedrijven, aanneming- en stratenmakerbedrijven, be graafplaatsen e.d. Daarnaast leveren wij voor particulier gebruik een groot scala aan producten, van een snoeischaar tot zitmaaier. Vanuit Moordrecht, centraal gelegen in Zuid- Holland bedienen wij onze klantenkring met producten die uitblinken in kwaliteit en betrouwbaarheid. Kenmerkend voor Van Blitterswijk zijn goede verkoopadviezen, klant- en oplossingsgericht denken, en het verle nen van uitstekende service. Dit resulteert voor u, als eindgebruiker tot prettig werken met betrouwbare en goed presterende machines, waar wij als Van Blit terswijk enthousiast achter staan voor service, reparatie en onderhoud. U vind bij ons de merken Stihl, Honda, Iseki, Boki, Nimos, Holder, Weed- IT, Wacker, Schaffer, Vandaele enz. enz. Zoekt u ook de beste service voor uw machines? Met onze uitstekend geoutilleerde werkplaats staan wij garant voor uw conti nuïteit. Als u onverhoopt toch stil komt te staan zorgen onze goed opgeleide monteurs voor snelle en vakkundige reparatie. Veel onderdelen liggen op voor raad in ons magazijn zodat wij ervoor zorgen dat u weer snel verder kunt. Om u tegemoet te komen voor het periodiek onderhoud aan uw machines tijdens de winterperiode hebben wij een winterbeurtservice. Wij halen uw machine kos teloos op, voeren het onderhoud uit, en brengen uw machine in prima conditie weer kosteloos terug. Daarnaast staat onze verkoop binnendienst graag voor u klaar om u de juiste machines, smeermiddelen, slijtagedelen en handgereed schappen te adviseren. U vind tevens bij ons op voorraad op het gebied van zaagbladen, kettingen, diverse brandstoffen en smeermiddelen, veiligheidskle- ding, snoeigereedschappen, stratenmakergereedschappen enz. enz. Kortom alles wat u nodig heeft! Wij staan graag voor u klaar met een goed advies voor uw machines en ge reedschappen. Wij zien u graag tegemoet in onze showroom! Speciaal voor de particuliere markt zijn wij op zaterdag van 08:30 tot 12:00 uur geopend. Ambachtweg 30 2841 LZ Moordrecht Tel. (0182) 37 25 13 Fax (0182) 37 40 69 email: info@blitterswijk.nl Openingstijden: ma-vr.: 08.00 - 17.00 za.: 08.30 - 12.00 De Milieu Express heeft twee praktische antwoor den op de vraag hoe een particulier afval van een klus op een eenvoudige manier kan afvoeren. Algemeen manager Arthur Venselaar noemt ze in één adem: de bigbag en de easy load container. Deze namen geven al een tipje van de sluier (grote zaken makkelijk te laden container) maar vragen voor de buitenstaander toch nog wel enige uitleg. Allereerst de bigbag. "Stel datje niet aan een aanhangwagentje kan komen", verklaart Arthur Venselaar nader, "of je vindt dat lastig. Dan is de bigbag een prima oplossing. De bigbag is een stevige afvalzak van één kuub, die je bij meerdere adressen kunt afhalen. Bij de aankoop van de bigbag wordt meteen al voor de kosten van het afval en de afvoer van het bouw- en sloopafval, puin of hove- niersafval betaald. "Vul de bigbag op de stoep aan de rand van de weg. Niet onder een boom want de wagen met kraan moet er wel goed bij kunnen komen om de bigbag op te halen, zonder schade te veroorzaken aan het groen." Wanneer de zak gevuld is, is een telefoontje of mailtje naar de Milieu Express voldoende. Binnen uiterlijk vijf werkdagen wordt de bigbag keurig netjes opgehaald. En, ook niet onbelangrijk, het is niet nodig om hiervoor thuis te blijven. Maar stel dat het klussen meer afval oplevert dan één kuub, ook dan heeft de Milieu Express een prima oplossing. Bij het horen van een container, breekt echter bij velen het zweet uit, is de ervaring van Arthur Venselaar. "Dan denken ze aan de halsbrekende toeren die op een balk worden uitgehaald om een kruiwagen te lossen in een puincontainer." Voor professionals is dit al een hele klus, maar voor een 'gewone' doe-het-zelver is het helemaal een gevaarlijke onderneming. Daarom heeft de Milieu Express de easy load container ontwikkeld. Een bak met een inhoud van zes kuub voorzien van, en dat is het bij zondere er aan, een makkelijk te openen laadklep. Vandaar het voorvoegsel, easy load. Als de laadklep volgens de instructies van de gebruiksaanwijzing is geopend, ligt er in feite een brede en vrijwel vlakke loopplank klaar voor de gebruiker. "Je kan de container dus eenvoudig met je kruiwagen binnen lopen om het afval vervolgens te lossen. Op het moment dat het puin tot aan de laadklep komt, of als je geen zwaar afval meer hebt, kan deze gesloten worden. De container kan hierna op de traditionele manier over de randen worden afgeladen met lichter afval." De levering van de easy load container vindt desgewenst binnen 21uur plaats en er kan een tijdvak van twee uur afgesproken worden. En om het allemaal nog gemakkelijker te maken is het mogelijk om bij de chauffeur te pinnen zodat gesleep met contant geld niet meer nodig is. Afval? Geen probleem, dankzij de bigbag en easy load container van de Milieu Express! ês www. milieuexpress. De Milieu Express Radonstraat 231 Zoetermeer Ambachtsweg 56 Pijnacker Telefoon: 079 - 363 30 30 Fax: 079 - 363 30 31 Mail: info@milieuexpress.nl Site: www.milieuexpress.nl Zowel de adressen waar de bigbag verkrijgbaar is, als de gebruiksaanwijzing voor de Easy Load kunt u vinden op onze website www.milieuexpress.nl. Tevens kunt u op onze website gebruik maken van de zakelijke of particuliere bestellingen of informatieverzoeken. Vanaf nu gemakkelijk puin ruimen

Hart van Holland | 2008 | | pagina 42