Gemeente Zevenhuizen-M op r baitsreililrei GROENE VUILCONTAINERS MOERKAPELLE NIET GELEEGD OP HEMELVAARTSDAG SLUITING GEMEENTEHUIS EN GEMEENTELIJKE UiTigheidsregk) en waterschappen convenant Bekendmaking Wet milieubeheer RAAD EN COMMISSIES AFNEMEN HIELPRIK PASGEBORENEN Ruimtelijke Ordening KOM OP 7 MEI NAAR EEN UITGEBREIDE INFORMATIEAVOND (K/ER MftFRKAPFIJF Sloopvergunningen: VERGUNNING MELDING Rectificatie: Aanvragen bouwvergunning WEEK 17 Door de sluiting van het gemeentehuis op vrijdag 2 mei 2008 worden (aanstaande) ouders, die in deze periode een kind verwachten, erop gewezen dat zij bij hun pasgeborene tijdig de hielprik kunnen laten afnemen. U kunt voor vragen en/of een afspraak contact opnemen met de verloskundig hulpverlener of met het regiokantoor van RIVM Zuid-Hol land (voorheen Entadministratie) te Zoetermeer (telefoonnummer 079-3418238). Vanwege Hemelvaartsdag op donderdag 1 mei 2008 wordt in Moerka- pelle de GFT container (groen) op zaterdag 3 mei 2008 geleegd. Voor de volledige regeling afvalinzameling minicontainers, raadpleeg de gemeentegids 2007/2008 blz. 32. Op woensdag 30 april, donderdag 1 mei en vrijdag 2 mei aanstaande zijn vanwege Koninginnedag, Hemelvaartsdag en een verplichte brugdag alle gemeentelijke diensten gesloten. De Veiligheidsregio Hollands Midden heeft bestuurlijke en ambtelijke afspraken gemaakt met de vier waterschappen in het verzorgingsgebied over de samenwerking in dien er crises of rampen uitbreken. De voor zitter van de veiligheidsregio, dhr. Lenferink en de vier dijkgraven hebben daarvoor op 17 april een convenant getekend. De regio Hollands Midden is een waterrijk gebied. Denk maar aan de kust en rivieren als de Lek en de Rijn die langs en door het gebied heen lopen. De voorbereiding op een ramp als een overstroming is belangrijk. Voor de Veiligheidsregio zijn de waterschap pen daarom belangrijke partners. Door onder andere samen te oefenen zijn de Vei ligheidsregio en de waterschappen optimaal voorbereid. In het convenant is bepaald dat één dijk graaf- van het Hoogheemraadschap van Rijnland - de vier waterschappen verte genwoordigt in de Veiligheidsregio. Hij is onder normale omstandigheden het eerste aanspreekpunt voor de Veiligheidsregio en woont het reguliere bestuurlijk overleg bij. Zijn vertegenwoording bestaat uit het informeren en adviseren van de Veiligheids regio en het inbrengen van belangen van de waterschappen. De vertegenwoordigende dijkgraaf heeft geen beslissingsbevoegdheid namens de waterschappen. In geval van een specifieke lokale crisissituatie zal de dijkgraaf van het waterschap gelegen in het getroffen gebied aan het regionale crisis overleg deelnemen. De waterschappen zul len ook deel gaan nemen aan de oefeningen van de Veiligheidsregio. Waterschappen De vier waterschappen binnen het verzor gingsgebied van de Veiligheidsregio zijn: het Hoogheemraadschap van Rijnland met de dijkgraaf G.J. Doornbos, het Hoogheemraad schap Schieland en de Krimpenerwaard met de dijkgraaf mr. J.H. Oosters, Hoog heemraadschap Amstel, Gooi en Vecht met de dijkgraaf J. de Bondt en Hoogheem raadschap De Stichtse Rijnlanden met de dijkgraaf PJM. Poelmann. Verzonden: 09/04/2008 Rozenstraat24,2761GL Zevenhuizen, verwijderen asbest houdende vloerbedekking (SA/2008/0007) Verzonden: 15/04/2008 Wollefoppen wegl 19 t/m 1572761 DL Zevenhuizen, ver wijderen asbesthoudende riolering (SA/2008/0008) Bezwaar vergunningen/ontheffingen Tegen (alleen) de afgegeven/verleende vergunningen kunt u op grond van het bepaalde in de Algemene Wet Bestuursrecht bij het college van burgemeester en wethouders bezwaar aantekenen indien u direct belang heeft bij de gevolgen van de verleende vergunning. De bezwaartermijn bedraagt zes weken na toezending/uitreiking van het desbetreffende besluit aan de aanvrager. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de voorzieningenrechter van de Rechtbank te 'sGravenhage, Postbus 20302,2500 EH Den Haag. Burgemeester en wethouders zijn van plan de volgende vergun ning te verlenen: Cors Meewisse Roses: revisievergunning voor een boomkwe kerij op het perceel Oogstpad4,2752AG Moerkapelle. Dit ontwerpbesluit kunt u vanaf 24 april tot en met 5 juni 2008 inzien bij de gemeente Zevenhuizen. pagina 4 WWW.ZEVENHUIZEN-MOFP.tADn, r- Voor de volgende plannen is vergunning verleend Ciel Ciell Raad 19 mei 2008 20 mei 2008 3juni 2008 De openbare vergaderingen vinden plaats in het gemeentehuis. Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. De aanvang is om 19.30 uur. Bent u slechthorend? Onze raadszaal is voorzien van ringleiding en voldoet aan de internationaal geldende normen op dit gebied. Spreekrecht burgers Indien u van het spreekrecht gebruik wilt maken, dient u zich voor aanvang van de vergadering aan te melden bij de raadsgriffier, de heer H. Sterken, telefoon 0180-637713. De complete agenda inzien In het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlij sten en voorstellen Burgemeester en wethouders hebben de volgende melding ontvangen: Melding op grond van artikel 8.19 van de Wet milieubeheer Een bedrijf kan volstaan met een melding van de wijziging van activiteiten wanneer die binnen de bestaande vergunning pas sen. Een wijziging van de vergunning is dan niet nodig. VG Safety Support: brand oefen cen trum op het perceel Bredeweg39 b, c en d, 2751 GH Moerkapelle. van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zeven huizen, "De Vierkap" te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeentelijke informatie. Tevens kunt u deze stukken raadplegen via de gemeentelijke website. Deze melding en het besluit erop kunt u vanaf 24 april tot en met 5 juni 2008 inzien bij de gemeente Zevenhuizen. Tijdens deze periode kunt u bewaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerka- pelle, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, tenzij u een voorlopige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Inzage Voor inzage en informatie kunt u tijdens kantooruren terecht in het gemeentehuis, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, telefoon 0180- 637777. Voor inzage buiten kantoor uren kunt u een afspraak maken. Deze bekendmaking, met bijbehorende stukken, staat ook op de website van de Milieudienst Midden-Holland, www.milieudienstmiddenholland.nl. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit gedurende deze periode bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle indienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45,2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182-545700). Burgemeester en wethouders hebben de volgende vergunnin gen ingetrokken op grond van artikel 825 (Wm): Firma Jac. Bac: oprichtingsvergunning voor een veevoederbe drijfop het perceel Oranjestraat 20,2751 BH te Moerkapelle. P. de Jong oprichtingsvergunning voor een installatie voor het aftappen van brandstoffen op het perceel Dorpsstraat 11, 2761AB Zevenhuizen. Deze besluiten kunt u vanaf 24 april tot en met 6 juni 2008 inzien bij de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Tijdens deze periode kunt u bezwaar indienen bij het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moer kapelle, Postbus 30,2760 AA Zevenhuizen. Een besluit blijft van kracht wanneer u bezwaar indient, tenzij u een voorlo pige voorziening aanvraagt bij de Voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 EA Den Haag. In dat geval moet u een bepaald bedrag (griffierecht) betalen. Hart van Holland 23 april 2008 Noordeinde 39 moet zijn Noordeinde 59A, 2761 BR Zevenhuizen, tijdelijk plaatsen kantoorunit (BR/2008/0014) Knibbelweg 37B, 2761JC Zevenhuizen, verzoek legalise ring hulpgebouw (BR/2008/0015) moet zijn (BR/2008/0017) Aanvragen sloopvergunning Noordelijke Dwarsweg 10 t/m 56 2761GB Zevenhuizen, verwijderen asbesthoudende golfpla ten langs slootkant (SA/2008/0009) Het bekendmaken van deze aanvragen is ter informatie. U kunt pas een bezwaarschrift indienen als een vergunning is verleend of als een vrijstellingsprocedure wordt gevolgd. In de periode van 10/04/2008 t/m 17/04/2008 zijn de volgende aanvragen om vergunningen binnengekomen: Wilgenlaan 7,2761 TM Zevenhuizen, plaatsen dakkapel op voor- en achterzijde (BL2008/0014) Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen, telefoon 0180-637777 e-mail: geme De avond staat in het teken van de bouw activiteiten in Moerkapelle, de nieuwbouw van Beth San, de verkeersafwikkeling en de aanleg van het stamriool. De aanvang is om 19.30 uur. Inloop vanaf 19.00 uur, de koffie en thee staan voor u klaar. Tijdens de informatieavond zijn naast de architect ook vertegenwoordigers van de gemeente aanwezig, waarender wethouder Bosman. Er is gelegenheid om vragen te stellen. Op woensdagavond 7 mei 2008 organiseert de SGZZH (Samenwerkende Gereformeer de Zorgcentra Zuid-Holland) in samenwer king met de gemeente een uitgebreide informatieavond in Beth San.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 4