i5toin)feKas|een| qi) succes; \rgQ& Tjgamj Zeparo., Visser;Techniek< vo.oiy plaatwerk<e«i constructieweri Master, Paihtj Protection^ - Advertorial - I ■Juin Tel: 0180 - 631395 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 april 2008 Op zaterdag 5 april 2008 hebben zo'n 8.000 mensen een bezoekje gebracht aan de kassen aan het Oogstpad in Moerkapelle. Het weer dreigde roet in het eten te gooien, maar al snel na het openen van de deuren stroomde het publiek toe en werd het droog. Zij hebben kunnen genieten van kleurrijke bloemen en heerlijke groenten die de hele dag door geproefd en gekocht konden worden. Een deel van de opbrengst van de verkoop is dit jaar ten goede gekomen aan Team Zeparo, dat dit jaar voor de vierde keer meedoet aan de Roparun. Naast de tuinders waren nog meer mensen in touw voor team Zeparo. De leden (en hun oudersvan rolschaatsvereniging Rolling'90 zetten zich dit jaar ook in voor dit goede doel. Bij hun kraam konden de kinderen zich laten schminken waarmee zij uiteindelijk 148.- voor ons ophaalden. Er was een persoonlijke actie van het echtpaar van der Vlugt. Ineke heeft een schilderij gemaakt wat middels een verloting van eigenaar zou wisselen. Haar man Jo stond enthousiast de loten te verkopen en samen kwamen zij het bedrag van 316.50 overhandigen. Bij de kraam van Team Zeparo kon men genieten van een heerlijke stoelmassage, Marjanne van Iwaarden had nog een collega gecharterd en samen hebben zij vele mensen staan masseren. De opbrengst werd in de collectebus gedaan. Ook lukte het weer om leden toe te voegen aan onze club van 1000. Om vier uur werden diverse kamerplanten en geraniums bezorgd in de schuur waar het team stond en stelde firma Oosterzon anthuriums en boeketten beschikbaar en kon een veiling beginnen. Teamlid Taco Jonker zat goed in zijn rol van veilingmeester en wist alle bloemen en planten te verkopen. Ook deze actie was weer goed voor ruim 300.- De klapper hoorden Aafke Hoogma (teamcaptain) en Lenie van 't Wout (secretaris) 's avonds kregen zij de opbrengst van de verschillende bedrijven te horen. Dit geweldige bedrag opgeteld met de reeds ontvangen bedragen zou later overhandigd worden tijdens een feestelijke afsluiting. Op 16 apriltijdens een vrolijke bijeenkomst in de Rabobank van Zevenhuizen werden de prijswinnaars van de kleurplaten bekend gemaakt en kon Team Zeparo de cheque officieel in ontvangst nemen. Nadat alle acties bij elkaar geteld waren heeft de stichting Kom in kas ons het geweldige bedrag van 2950,- overhandigd. Langs deze weg willen wij de Stichting kom in de kas de firma Oosterzon voor de gastvrije onthaal, alle overige tuinders rolling'90 en dhr en mw van der Vlugt hartelijk dank zeggen voor het feit dat wij gekozen zijn als het goede doel van 2008. HOOFDSPONSOR - Misschien kent U de flexibiliteit en gedegen kwaliteit van Visser Techniek al. Maar het kan ook zijn dat U nog niet met alle mogelijkheden van ons bedrijf op de hoogte bent. Wellicht kent U ons van het lasersnijden en zetten van Staal, RVS en Aluminium, of om het bouwen van complete staalconstructies. Bij Visser Techniek kunt u ook terecht voor trappen hekwerken eventueel in roestvaststaai) en het bewerken en lassen van alle soorten materialen zowel voor bedrijven als particulieren.. De expertise die wij in huis hebben garandeert vakwerk dat past in datgene wat U voor ogen heeft. Mocht u vragen hebben over hoe Visser Techniek U (nog beter) van dienst kan zijn, neem dan contact met ons op. Hopelijk mogen wij u in de toekomst als klant (blijven) begroeten en voegt u onze website oprecht toe aan uw "favorieten" www.vissertechniek.nl - SUBSPONSOR - KCN Motors (KCN), te Zevenhuizen, (Z.H.) is per 1 april 2008 officieel dealer geworden van Master Shield™ lakbescherming. KCN is bekend als leverancier voor Nederland van de Turbo Liner® gespoten kunststof coatings, een systeem ter bescherming van kwetsbare of slijtagegevoelige delen van auto, pick-up of bedrijfswagen, zoals bijvoorbeeld de laadruimte en (laad)vloeren. Master Shield™ lakbescherming is een systeem ontworpen voor het beschermen van autolak door middel van het aanbrengen van een op maat gesneden transparante folielaag. Ondanks claims van autofabrikanten over hun superharde en extra beschermende laksoorten is kleine lakschade als gevolg van steenslag, vliegende insecten en kleine parkeerschades aan de orde van de dag. Verder blijven slijtagekrassen bij deurgrepen, tankdeksel, kofferbak en dorpels moeilijk uit te bannen. Het Master Shield™ lakbeschermingssysteem is gebaseerd op bescherming door de transparante SCOTCHGARD™lakbescherming sfolie van 3M. Deze folie is kras-, slag- en stootbestendig en kan op ieder schoon, vlak of bol oppervlak worden aangebracht. Behalve lakschade wordt door deze methode roest en aantasting door insecten voorkomen. De waarde voor de autobezitter ligt behalve verfraaiing dan ook in bescherming én waardebehoud van zijn bezit. De meeste applicaties kunnen door KCN uitgevoerd worden in een dagdeel. Montage in combinatie met een laadbak coating of de montage van sidebars is uiteraard ook mogelijk. Voor verdere informatie, prijsopgave of reservering: KCN Motors, Zevenhuizen, tel 079 593 1234, fax 079 593 6046, www.protectyourpassion.nl

Hart van Holland | 2008 | | pagina 55