makelaardij Elke zaterdag open www.hof-makelaardij.nl Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Waddinxveen Ga voor ons complete woningaanbod naar Een buitenkans om een jonge, volledig geïsoleerde woning tegen een betaalbare prijs in de wijk Zuidpias te kopen! makelaardij nieuw nieuw nieuw nieuw Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 23 april 2008 - Haverakker 36 Vraagprijs 212.000,- k.k. Graanakker 131 Vraagprijs 215.000,- k.k. Korenakker 79 Vraagprijs 219.000,- k.k. Zuidplaslaan 432, 2743 KE Waddinxveen T. 0182 - 61 80 55 F. 0182 - 61 84 38 E. waddinxveen@hof-makelaardij.nl Zijde 25, 2771 EJ Boskoop T. 0172 - 23 24 94 F. 0172 - 23 26 48 E. boskoop@hof-makelaardij.nl Dorpsstraat 154, 2761 AJ Zevenhuizen T. 0180 - 63 26 55 F. 0180 - 63 23 67 E. zevenhuizen hof-makelaardij.nl De verkoop is gestart van de woningen in het wijkdeel "de Akkers" in de wijk Zuidpias. Gesitueerd rondom een groene, heerlijke en centrale speelomgeving voor de kinderen, ruim opgezet en werkelijk op steenworp afstand van diverse scholen. De dagelijks boodschappen om de hoek. Er is thans een ruime keuze uit deze woningen. Of u nu een tussenwoning of een hoekwoning zoekt, een tuin op het Noorden, Zuiden, Westen, Oosten of er tussen? Het is er allemaal! Er is een keuze uit wonen aan het centrale punt, aan een singel of aan een plantsoen met fietspad. Er is volop parkeergelegenheid. Is uw voorkeurwoning verkocht? Dan hebben wij er vast nog wei één die er op lijkt. De woningen komen leeg uit de verhuur en worden verkocht. De woningen worden verkocht zoals ze er bij staan, met een perceel welke nog definitief wordt ingemeten na overdracht bij de vaste project notaris. Maak snel een afspraak want er is nu nog keuze!! NIEUW 5-Kamer eengezinstussenwoning Het betreft een voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper 5-Kamer eengezinstussenwoning Het betreft een voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper 5-Kamer eengezinstussenwoning Het betreft een voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper Goed onderhouden tussenwoning, gelegen in de wijk Zuidpias, in een ruim opgezet gedeelte van de wijk en op een prettige locatie gelegen. De woning biedt een voortuin en een op het Zuidoosten gelegen, circa 8 meter diepe achtertuin. Bwjr. 1984 en circa 105 m2 eigen grond. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met een rechte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met ruime trapkast. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster, aansl. wasapp. en c.v. ketel. Goed onderhouden tussenwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias. Bwjr. 1984, circa 105 m2 eigen grond, woonopp. circa 95 m2 en inhoud circa 300 m3. De woning heeft een op het Zuidoosten gelegen, circa 8 meter diepe achtertuin. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/ hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met een rechte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met trapkast. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster, aansl. wasapp. en c.v. ketel. Goed onderhouden tussenwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias. Bwjr. 1984, ca. 120 m2 eigen grond, woonopp. ca. 95 m2 en inhoud ca. 300 m3. De woning heeft een voortuin en een op het Zuid/Westen gelegen, circa 8 meter diepe achtertuin v.v. een achterom. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met een rechte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met ruime trapkast. Ie Verd.; Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster, aansl. wasapp. en c.w ketel. 5-Kamer eengezinshoekwoning Het betreft een voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper 5-Kamer eengezinshoekwoning Het betreft een voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper 5-Kamer eengezinswoning Het betreft een voormalige huurwoning Keuze notaris is voorbehouden aan verkoper Goed onderhouden hoekwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias. Bwjr. ca. 1984, ca. 125 m2 eigen grond, woonopp. ca. 95 m2 en inhoud ca. 300 m3. De woning biedt u een voortuin en een op het Zuidoosten gelegen, circa 8 meter diepe achtertuin. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Gesloten keuken met een rechte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met trapkast. 1e Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de v.z. met dakkapel; Grote slaapkamer aan de a.z. met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster, aansl. wasapp. en c.v. ketel. Goed onderhouden hoekwoning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias. Bwjr. 1984, ca. 130 m2 eigen grond, woonopp. ca. 95 m2 en inhoud ca. 300 m3. De woning biedt een voortuin en een op het Noordoosten gelegen, circa 8 meter diepe achtertuin v.v. een achterom. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met een rechte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met trapkast. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde met dakkapel; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met Velux dakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster, aansl. wasapp. en c.v. ketel. Goed onderhouden woning, gelegen in een ruim opgezet gedeelte van de wijk Zuidpias. Bwjr. 1984, ca. 110 m2 eigen grond, woonopp. ca. 103 m2 en inhoud ca. 325 m3. De woning biedt een voortuin en een op het Noordoosten gelegen, circa 8 meter diepe, achtertuin v.v. een achterom. Ind.: Aangebouwde deels inpandige berging; Entree/hal met meterkast; Toilet met fonteintje; Open keuken met een rechte standaard opstelling; Tuingerichte ruime woonkamer met trapkast. Ie Verd.: Overloop; 2 Slaapkamers aan de voorzijde; 1 Grote slaapkamer aan de achterzijde met Veluxdakvenster; Badkamer met douche, closet en wastafel. 2e Verd.: Open zolderruimte, waar nog een slaapkamer gerealiseerd kan worden, met dakvenster, aansl. wasapparatuur en c.v. ketel. Kantoren in Alphen a/d Rijn, Bodegraven, Boskoop, Gouda, Gouda Goverwelle, Waddinxveen, Zevenhuizen en Zoetermeer. Snel Communicatie Ét Advertising te Stolwijk - wk 17 H0FWADDIN0302 HvH 23-04

Hart van Holland | 2008 | | pagina 56