lU DIEREN CENTRALE NEDERLAND DIER RETOUR üt t KONINGINNERIT GOUWE RIJDERS Hildegard Hertha Susanne Schmidt - Lantelme Hans Voshol Leendert van Reeuwijk Adriana de Vos - van Leeuwen 44.000 exemplaren organisatie van lokale nieuwsmedia Telefoon OIO 522 27 90 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 23 april 2008 pagina 9 Zoals zij geleefd heeft is zij van ons heengegaan, onze moeder, schoonmoeder en oma sinds 1988 weduwe van Bastiaan Schmidt in de leeftijd van 80 jaar. Bas en Annie Corry Chris en Annemarie kleinkinderen en achterkleinkinderen Zevenhuizen, 17 april 2008 Zorgcentrum "De Zevenster" Kamer 208 Correspondentieadres V.B. Schmidt Dahliastraat 23 2761 HB Zevenhuizen (Z.H.) De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad. Na jaren van pijn, mag ik nu voorgoed bij Jezus zijn. Hans In dit vertrouwen is thuis in alle rust van ons heengegaan mijn lieve man en maatje, onze lieve pa en rots-in-de-branding Johannes Pieter Berkenwoude, 27 mei 1936 t Moordrecht, 20 april 2008 Ria Voshol-Beishuizen Marco en Carline Petra Sascha Lizet en Maricel Tasco Cindy -li- en de kat Smokey 5e Tochtweg 4 2841 LL Moordrecht De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 24 april om 13.15 uur in de Ontmoetingskerk, Molenlaan la te Moordrecht. Aansluitend zullen wij hem begeleiden naar zijn laatste rust plaats op begraafplaats IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Wij bedanken het personeel van De Vierstroom en de doktoren de heer Burgers en mevrouw Gieteling voor alle goede zorg aan ons besteed. Voor de overweldigende belangstelling, de vele bloemen en het medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk door u getoond na het overlijden van mijn maatje, onze pa en opa willen wij u hartelijk bedanken. Het doet ons beseffen dat hij door velen gewaardeerd werd. Bep van Reeuwijk-van der Windt Kinderen en Kleinkinderen. Kruisweg 9 2665 HA Bleiswijk Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en oma Wij willen u op deze wijze hartelijk dankzeggen. De verbondenheid die wij hierin mochten ervaren is ons tot troost geweest. P. de Vos kinderen en kleinkinderen Zevenhuizen, april 2008 UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect Kantoor: Boekweitakker 1 2743 DL Waddinxveen DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN TEL. 0180-328094 Rouwcentrum "Zevenhuizen" Zuidplasweg 3, Zevenhuizen Rouwcentrum "Westhage" Akkerweg 84, Moerkapelle Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Waddinxveen - Autoclub De Gouwe Rijders organiseert voor woensdag 30 april voor de 51e keer een Koninginnerit, waarbij diverse prijzen te winnen zijn. Inschrijven tussen 6.15 en 6.45 uur bij startplaats De Unie aan de Kerkweg Oost 226. Start vanaf 6.30 uur. Aan de rit kan deelge nomen worden per auto of per motor. Direct na de rit zal tekst en uitleg worden gegeven over wat men onderweg wel of niet goed heeft ge daan. Ook niet-leden zijn welkom. Enkele tips: Houdt rekening met an dere weggebruikers; denk aan eigendommen van een ander en neem pen en papier mee. VERMIST Kater, rood, witte voeten en bef, is gechipt, Schielandstraat Moor drecht Kater, rood, met veel wit, geringde staart, jong, is gechipt, Zijde Bos koop Poes, schildpad, donker van kleur, zonder wit, lichte streep over neus, scheurtje in oor, is gechipt, hals band geel-groen koker en paarse bel, Kratonlaan Zevenhuizen Poes, lapje, met veel rood, zwarte neus, oud en mager. Sterrenlaan Waddinxveen Kater, cypers, zonder wit, oud en mager, is ziek, halsband roze bel, Schildmos Nieuwerkerk ad IJssel Kater, cypers, zonder wit, gerrit verrijstkade Rotterdam Nesselan den GEVONDEN Reu, dalmatiër, is gechipt, Win gerd Waddinxveen Kat, cypers, witte keel en tenen, Reijerskoop Boskoop Kat, zwart, zonder wit. Beethoven- laan Waddinxveen Kater, cypers, witte bef, neus, sok ken voor en kousen achter, Mercu- riusweg Waddinxveen Kater, zwart, witte kin, sokken voor, laarzen achter wit op buik en bovenlip, Burg. Klinkhamerweg Zevenhuizen Kat, zwart, zonder wit. Elzenhout Boskoop Poes, cypers, met veel wit, Molen laan Moordrecht Poes, zwart, witte bef. Scholek sterhof Moordrecht Kater, rood, witte keel, kin en voe ten, Noordeinde Boskoop Kater, cypers, witte poten, bef, buik en wit in snuit, N 207 Bos koop Poes, cypers, Doelwijk Waddinx veen Kater, grijs, witte bef, tenen voor, sokken achter en streep tussen ogen, Zijde Boskoop Poes, lapje, met veel wit, halsband koker, 's-Gravenweg Nieuwer kerk ad IJssel Kater, zwart, met witte aftekenin gen, klein van stuk, Europalaan Nieuwerkerk ad IJssel Kater, cyoers, witte bef, sokken voor, kousen achter en wit op buik, Robertskruid Nieuwerkerk ad IJs sel Konijn, zwart, klein soort, Tessel- schadelaan Waddinxveen Voor gratis registratie en infor matie over vermiste en gevonden huisdieren: 0186-601199 of www. dierencentrale.nl. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Bos koop, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud Verlaat, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Nesselande en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Elgersma Media Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289 Fax 0180-633503 E-mail redactie: redactie@hart-van-holland.nl E-mail advertenties: verkoop@hart-van-holland.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur. Sluitingstermijn advertenties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar advertentiemateriaal (indien gereserveerd): dinsdag 10.00 uur. Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Oud Verlaat en Nesselande: Elgersma Media, telefoon 0180-632289. Overige klachten: donderdag tus sen 18.00 en 20.00 uur: telefoon 0172-217615. Niets uit deze uitgave mag worden gekopieerd zonder schriftelijke toestemming van de uitgever. OnnP Vermist: - Een gecastreerde cyperse kater, geen wit, roze-rood bandje, ma ger, 20 jaar oud. Schildmos te Nieuwerkerk aan den IJssel. - Een schildpadpoes, lichtbruine streep van ogen tot neus, geel bruin bandje bel koker, 3 jaar oud. Kratonlaan te Zevenhuizen. Gevonden: - Een gecastreerde zwarte kater, witte voetjes, bef, snorharen, kleine kat. Europalaan te Nieu werkerk aan den IJssel. - Een lapjespoes. Regulis te Wad dinxveen. - Een lapjespoes, veel wit, donker bandje, ca. 6 mnd. oud. 's- Gra- venweg te Nieuwerkerk aan den IJssel. - Een zwarte poes met een witte bef. Scholeksterstraat te Moor drecht. Voor informatie en aanmeldingen: 0184-661509 of www.dierretour. horatio.nl. Hoekeindseweg 50 - 2665 KE Bleiswijk Uitvaartverzorging J' van den Bogerd Zorgverlening tot in het kleinste detail Jeanne Mabe-Koch

Hart van Holland | 2008 | | pagina 9