i 0 Rabobank Gouwestreek Rabobank Fietsklaar.nl is van start! Gratis abonnement VT Wonen bij woonverzekeringen Rabobank Gouwestreek roept leden op de ledenraad te benoemen. Een ondernemende bank in een ondernemende regio Rabobank pagina 2 Hart van Holland Dè krant voor de Zuidpias 7 mei 2008 Hart van Holland - editie Zevenhuizen-Moerkapelle Eigen haard is goud waard. Sluit daarom via de Rabobank uw woonverzekeringen af bij Interpolis. Interpolis® dekt niet alleen de schade, maar stuurt ook vakmannen om de schade te herstellen. Interpolis regelt direct vakkundige hulp bij schade. Of het nu gaat om een glaszetter bij ruitschade of een schoonmaakbedrijf bij een lekkend aquarium: één telefoontje en alles is geregeld. Met de woonverzekeringen van Interpolis® zit u altijd goed. De Woonhuisverzekering is er ook voor brand- en inbraakschade. Of voor waterschade. Tot 12% premiekorting De volgende woonverzekeringen maken on derdeel uit van de Interpolis Alles in één Polis® - Woonhuisverzekering - Inboedelverzekering - Aansprakelijkheidsverzekering - Rechtsbijstandverzekering U stelt zelf een verzekeringspakket samen, en verzekert alleen die zaken die belangrijk vindt. Bovendien ontvangt u tot maximaal 12% korting op de premie. Dit is afhankelijk van het aantal afgesloten verzekeringen. Goed om te weten Als u een verzekering afsluit, is het verstandig om uzelf vooraf goed te informeren. Zo komt u niet voor verrassingen te staan. Op www.rabobank.nl vindt u de voorwaarden die aan de verzekeringen verbonden zijn. Natuurlijk bent u ook van harte welkom op ons kantoor. Bel (0182) 69 55 55 voor het maken van een afspraak. Leesplezier met VT Wonen Sluit voor 19 mei 2008 via de Rabolijn (0900-0907) of Rabo Internetbankieren twee of meer woonverzekeringen af en u ontvangt een halfjaarabonnement op VT Wonen. In dit populaire woonmagazine kunt u iedere maand ideeën opdoen over het inrichten en verbouwen van uw woning. Deze aanbieding geldt alleen voor bestaande Rabobankklanten. Voor meer informatie over de actie en de actievoorwaarden kunt u kijken op www.rabobank.nl. 06-30 72 72 12 In de regio Gouwestreek is een nieuw concept gelanceerd. De mobiele fietsenmaker. Benno Schurink uit Zevenhuizen is gestart met deze vernieuwende service. Er is niets zo vervelend als een fiets die kapot is op het moment datje hem nodig hebt! Fietsklaar.nl is de mobiele fietsenmaker met een volledig ingerichte mobiele werkplaats. Dit betekent dat fietsklaar.nl bij de mensen op locatie komt repareren. Gewoon voor de deur. Wat is jullie meerwaarde? Wij doen alles wat de fietsenspeciaalzaak ook doet, maar leveren net die extra service voor uw gemak. Met deze service besparen we de klant tijd en gesjouw met de fiets. Betalen is ook makkelijk door het gebruik van de mobiele pinautomaat van Rabobank. Hoe werkt het? De klant belt fietsklaar.nl voor een afspraak. Van tevoren bespreken we wat er gedaan moet worden en volgt er desgewenst een prijsopgave. Vervolgens ga ik aan de slag! De meeste reparaties worden dezelfde dag nog uitgevoerd mocht dit een keer niet lukken, dan heeftfietsklaar.nl een leenfiets voor u zodat u toch mobiel blijft. Naast reparaties verzorgt fietsklaar.nl ook de onderhoudsbeurten van uw fiets en kunt u bij ons terecht voor een tweedehandsfiets. Fietsklaar.nl repareert en onderhoudt alle soorten fietsen, dus ook de wielrenner is bij ons aan het goede adres. Net als bedrijven met een fietsenpark. Voor schoolgaande kinderen zijn we de oplossing bij lekke banden en andere ongemakken. Voor hen werken we met een reparatiepas. Deze pas wordt van tevoren aangeschaft, zodra er een reparatie is verricht onderweg van of naar school wordt deze verrekend met het tegoed op de pas. Zo hoeft het kind geen contanten op zak te hebben. Voor meer informatie: www.fietsklaar.nl Of bel 06-30 72 72 12. Rabobank Gouwestreek feliciteert Benno Schurink met zijn nieuwe zaak. A fdelings vergadering Zevenh uizen -Moerkapelle Rabobank Gouwestreek nodigt voor woensdag 28 mei 2008 de leden van de afdeling Zevenhuizen-Moerkapelle uit voor haar afdelingsvergadering. U bent vanaf 19.30 uur van harte welkom in het Dorpshuis Swanla, Burg. Klinkhamerweg 86 in Zevenhuizen. De vergadering begint om 20.00 uur. Belangrijk agendapunt is de benoeming van de leden voor de ledenraad. Deze leden vertegenwoordigen u in de dialoog met onze bank. Maak kennis met hen op de afdelingsvergadering. Deze avond presenteren wij tevens onze plannen voor de toekomst. Flieronder vindt u de verkorte agenda -Opening - Benoeming leden ledenraad - Mededelingen en rondvraag De volledige agenda en de motivatie van de kandidaat ledenraadsleden liggen voor de leden van de afdeling ter inzage op onze kantoren aan de Dorpsstraat 190 in Zevenhuizen en aan de Tielweg 26 in Gouda. Deze informatie is ook te lezen op onze internetsite www. ra bobank.nl/gouwestreek. Wij verwelkomen u graag op 28 mei, want uw stem telt. De directie Coöperatieve Rabobank Gouwestreek U.A. gevestigd te Waddinxveen. Rabobank Gouwestreek (0182) 69 55 55 info@gouwestreek.rabobank.nl www.rabobank.nl/gouwestreek Bezoekadressen Boskoop A.P. van Neslaan 1 Speciale telefoonnummers Gouda Tielweg 26 Blokkeren passen/cards (0499)499 112 Nieuwe Markt 73 Schademelding Interpolis (013)580 12 34 Ruigenburg 14 Schademeldingen overig (0180) 63 73 23 Achter de Waag 9 Rabolijn (0900) 0907 Moordrecht Kerklaan 12 Rabofoon (0900) 0909 Nieuwerkerk J.A. Beijerinkstraat 31 Rabo Orderlijn (0800) 0705 Reeuwijk Raadhuisweg 43 Internetbankieren (0900) 0905 Waddinxveen Kerkweg-Oost 161 Rabo Internetbankieren Professional (0900) 9270 Zevenhuizen Dorpsstraat 190 Telebankieren Extra (0900) 9270

Hart van Holland | 2008 | | pagina 2