HET BUITEN-IOUNGEGEVOEL VAN HOUT CO MENSEN BIJ EIKAAR BRENGEN EN GELUKKIG MAKEN Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 mei 2008 pagina 41 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Boskoop - Twee vriendinnen zijn per 1 mei gestart met een datingbu- reau. Onder de naam CliPa-dating willen Climmy Vakkers en Patricia Jerusalem mensen helpen de liefde van hun leven te vinden. Er is de afgelopen jaren een enorme groei geweest op dat gebied. Vooral op internet zijn talloze datingsites te vinden. Patricia: "We horen daar toch veel negatieve verhalen over. Mensen die niet op komen dagen voor een date bijvoorbeeld. Bij ons lopen mensen gewoon veel minder risico's door dat wij een heel persoon lijke begeleiding geven." Wie zich bij CliPa inschrijft, via internet of telefonisch, ontvangt een zeer uitgebreid inschrijffor mulier. Climmy: "Dat zorgt er al voor dat mensen er thuis rustig over na kunnen denken wat ze willen." De match wordt gemaakt op ba sis van allerlei verschillende crite ria. Er wordt gezocht naar over eenkomsten. Patricia: "We kijken vooral goed naar hoe iemand in het leven staat. Om een goed profiel op te stellen vragen we naar karakter en geloofsovertui ging, maar ook naar hobby's en vakantievoorkeuren." Na een persoonlijk intakege sprek krijgt men een brief met daarin de gegevens van de per soon waarmee ze op date gaan. De afspraak moet door hen zelf gemaakt worden, dat is met de hedendaagse volle agenda's bij na niet te doen door een derde. Climmy: "In de brief geven we een tip voor de date, iets om over te praten." Ook na de date wordt er contact gehouden en eventueel worden er nieuwe kandidaten naar voren gescho ven. "In principe staan mensen bij ons een half jaar ingeschre ven. We proberen ze wel snel aan de juiste persoon te koppe len, maar we blijven onbeperkt zoeken." CliPa richt zich niet op een speci ale doelgroep. "In principe rich ten we ons op mensen tussen de 25 en de 60, maar dat nemen we niet heel precies. Het gaat ons er gewoon om mensen bij elkaar te brengen en gelukkig te maken." Voor meer informatie: 0172- 889141.Via internet: info@clipa- dating.nl of www.clipadating.nl Door Geertrude Verweij "Wat ik in dit seizoen wil uitdra gen is het echte buiten-lounge- gevoel. Deze meubelen passen bij een avondje lekker in de tuin zitten met familie en vrienden. Gezellig met z'n allen de tuin in." Ook opvallende objecten als verlichte "ice cubes" die als zit ruimte kunnen fungeren en plastic krukjes die de vorm van een paardenzadel hebben, kan men binnenkort in de winkel verwachten. "Ik probeer unieke produkten te vinden, dingen die je niet op ie dere straathoek kunt kopen."De basis is en blijft hout. "Hout past in ieder interieur. Ik hou van natuurlijke materialen." door Geertrude Verweij Zevenhuizen - De naam zegt het al: bij Hout Co verkoopt men vooral houten meubelen, met daarnaast een assortiment uit andere materi alen. Eigenaresse Vanessa van Vark is al jaren bezig met interieurs en alles wat daarmee te maken hebt. "Ik doe projectinrichtingen voor particulieren, bedrijven en hore ca. En nu vind ik dat de tijd rijp is om een winkel te beginnen." Vanessa is al van jongs af aan bezig met ontwerpen. "Dat zit gewoon in me. Vroe ger wilde ik altijd dierenarts worden, maar dat is het niet geworden. Het begon eigenlijk vroeger met het huis van mijn ouders en mijn eigen kamertje, daar was ik altijd mee bezig. En later heb ik mijn eigen huis ook helemaal ingericht met houten meubilair, tot in de kinderkamer van mijn dochtertje toe. Als het goed afgewerkt is, kun je juist van ruwere houtsoorten prach tige stoere kindermeubelen ma ken. Hout Co verkoopt Vanessa's ontwerpen, die geproduceerd worden door een gespeciali seerd bedrijf. Ook is het voor klanten mogelijk een eigen ont werp te laten uitvoeren of min der concrete ideeën samen met Vanessa tot een werkelijk meu bel te laten uitgroeien. "Alles is op maat te maken en al les is te bespreken." In het sfeervolle pandje aan de Dorpsstraat 163a toont Vanessa op dit moment een collectie bui tenmeubelen. In de winterperio de zal deze collectie afgewisseld worden met binnenmeubilair. Behalve meubelen biedt Hout Co ook buitenkeukens en tuin- haarden.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 41