fe- 01 C jL pagina 42 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 mei 2008 Het is 30 april 7.00 uur. Zevenhui zen ontwaakt: trompettist Frank Mol is de schuldige. Zoals ieder jaar bestijgt hij vele traptreden om, eenmaal bovenin de kerkto ren te zijn beland. Zevenhuizen met trompetgeschal te wijzen op het feit dat het feest kan begin nen; de Koningin is jarig en dat vieren wij! In Zevenhuizen gebeurt dat tradi tioneel uitgebreid, diverse lande lijke bladen maakten daar woens dag 30 april melding van. De kernen Moerkapelle en Oud Verlaat blijven echter niet achter. ook daar wordt de verjaardag van de Koningin (Koningin Juli ana was jarig op 30 april. Konin gin Beatrix verjaart op 31 januari) uitbundig gevierd. In de ochtefid fefeh fikse bui, in de middag hier'enaaiarwat spetters: het mocht de pret niet drukken: feesten is het credo op 30 april in Zevenhuizen, Moerkapelle én Oud Verlaat. Zevenhuizen - Trompettist in beeld gebracht; Frank Mol zorgt ervoor dat de inwoners van Zevenhuizen tijdig ontwaken om zo lang mogelijk te genieten van Koninginnedag. Altijd leuk en het hoort echt bij Koninginnedag: paardje rijden. Moerkapelle - Zie je wie dat is? O ja, dat isEr werd wat af herkend in Moerkapelle. In dorpshuis Op Moer werd een film vertoond, die werd gemaakt in 1959. Mét commentaar van de heer Verweij. Er was veel animo voor het 'feest der herkenning'. Zevenhuizen - Viswijven van Sootjevisch en muzikanten van De Kleine Trompetter, graag geziene gasten bij de jaarlijkse aubade voor het gemeentehuis. Oud Verlaat-Vermaak voor jong en oud, dat is Oranjefeest in Oud Verlaat. Vooral jong vermaakte zich op dit enorme springkussen. Oud Verlaat - Je kwam hem echt overal tegen en hij papte met iedereen aan en vertoonde zijn kunsten, de vrolijke Koninginnedagclown. Moerkapelle - Een drukke dag voor Afslag 9. De slagwerkers verzorgden tijdens Koninginnedag diverse optredens, zowel in Moerkapelle als in Zevenhuizen.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 42