EN OUD N KONINGINNEDAG 7FVENHUÏZÉN Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 mei 2008 pagina 47 Zevenhuizen-Moerkapelle - De diverse oranjecomités kun nen terugkijken op een geslaagde Koninginnedag. Het aantal feestvierders was groot, terwijl de feestdag in de meivakantie viel en het weer achterbleef in vergelijking met vorig jaar. De belangstelling voor de festiviteiten blijft onverminderd groot. De vele vrijwilligers zorgden ook dit jaar voor een gevarieerd programma. Een ieder die zich stortte in het feestgedruis in Zevenhuizen, Moerkapelle en Oud Verlaat kwam weer uitgebreid aan zijn trekken: van aubade tot puzzelrit, van pannenkoek tot suikerspin. van draaimolen tot fietswedstrijd, aan alles was gedacht. En van alles werd genoten... En aan het einde van de dag waren dezelfde vrijwilligers goed voor een fikse opruimactie: chapeau! Zevenhuizen dirigeert, musiceert en zingt: aubade voor jong en oud. Voor een appel en een ui en voor nog veel meer, moet je in Moerkapelle zijn. Moerkapelle - De draaimolen draait z'n rondjes. Zevenhuizen - Viswedstrijd voor de jeugd, locatie: Potgietersingel. Met een beetje 'gelukkige hengel' griste je een prijs weg. Zevenhuizen - Het Jonge ren Oranjecomité Zeven huizen ontfermde zich over de jeugd. Bekende en minder bekende dj's lieten de jongeren uit hun bol gaan: Vato Gonzalez was favoriet. De loungebanken waren de hele dag bezet. Konin ginnedag vieren kan best vermoeiend zijn; even bijkletsen met je vrienden in de open lucht. Zevenhuizen - Prachtig uitgedost op pad voor de lawaaioptocht. Is deze outfit een prijs waard? Oud Verlaat - De Vierkap: het middelpunt van Oud Verlaat, ook tijdens Koninginnedag.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 47