Op zaterdag 10 mei staan de deuren open www.hhsk.nl Margaretha Heerschap - Huisman Rick Schaaf W BESTUURSVERGADERINGEN BEKENDMAKINGEN Bekendmaking verkiezingen Bekendmaking bestuursverkiezing pagina 6 Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 7 mei 2008 Na een werkzaam leven, vol zorg en toewijding voor allen die haar dierbaar waren, is onverwacht van ons heengegaan, onze lieve moeder en onvergetelijke oma - Gré in de leeftijd van 88 jaar sinds 12 maart 1984 weduwe van Johannes Heerschap wat zullen wij haar missen Ada en Rob Candia en Peter, Luna Mirjam en Maarten, Sam Mart en Burgonda Hans en Tamara, Teun Ruth en Kristian, Bram Eva en Roland Els en Henk Ruben Gabriël 1 mei 2008 Burgemeester Klinkhamerweg 35 2761 BE Zevenhuizen De uitvaart heeft dinsdag 6 mei plaatsgevonden Zoveel wilde je nog doen. Zoveel wilde je nog leren. Zoveel wilde je nog ontdekken. En nu is je weg al ten einde. Tot ons groot verdriet is uit ons midden weggerukt onze lieve zoon, broer, kleinzoon en neef In de leeftijd van 21 jaar Koos en Wilma Mark Luke Opa en oma Jongenelen en verdere familie 4 mei 2008 Rozenstraat 91 2761 GL Zevenhuizen Donderdag 8 mei is er van 19.30 - 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in aula van "Rouwcentrum Zevenhuizen", Zuidpias weg 3 te Zevenhuizen. Vrijdag 9 mei om 13.15 uur zullen wij Rick herdenken in crematorium "Usselhof", Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na afloop is er gelenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. week 19, nr. 10 Met ingang van 2009 wijzigt het belastingstelsel van de waterschap pen. Dit is het gevolg van nieuwe wetgeving die door alle waterschap pen moet worden toegepast. Wil je alles te weten komen over gemalen of molens? Of wil je een boottocht maken van gemaal naar molen? Kom dan 10 mei langs. De medewerkers I vertellen tijdens een rondleiding enthousiast over hun werk en er is gele- I 9er|heid om de pompen te bekijken waarmee het waterschap onze voeten droog houdt. Tijdens deze dag zijn ook de muskusrattenvangers van de f provincie aanwezig. De volgende gemalen en molen zijn van 10.00 - tot 17.00 uur geopend voor s.' publiek: Het gemaal Abraham Kroes in Moordrecht K - i f Het gemaal JohanVeurink in Krimpen aan de IJssel Het gemaal Lansingerland in Bergschenhoek jj^KSuSuMHIH De Prinsenmolen in Zevenhuizen. Kijk u verder op de volgende websites: www.hhsk.nl,www.molens.nl en Nieuws van het algemeen bestuur (verenigde vergadering) In de vergadering van 23 april is besloten om: - de eerste fase van het integrale plan Kralingse Plas uit te voeren. Dit plan heeft als doei de waterkwaliteit in de Kralingse Plas te verbeteren. Voor de voorbereiding Hoogheemraadschap van Schieland en de Krimpenerwaard en uivoering van de waterbodemsanering en een aantal maatregelen die de waterkwaliteit verbeteren heeft de v.v. 1,2 miljoen euro uitgetrokken. - het peilbesluit polder Prins Alexander en Eendragts- polder vast te stellen - het peilbesluit Zestienhoven vast te stellen - maximaal 300.000 euro extra uit te trekken voor het herstel van de Zevenhuizer Verlaat - om 662.000 euro te besteden aan het groot onderhoud van de waterkeringen Groenedijk (Nieuwerkerk), Schaardijk-Nesserdijk (Rotterdam), Lekdijk-west (Bergambacht) Het hoogheemraadschap zorgt voor het goed en veilig functioneren van waterkeringen,wegen en watergangen. Ook het gezond houden van het oppervlaktewater hoort daarbij. Om aan deze taken te voldoen verleent het hoogheemraadschap vergunningen en ontheffingen op grond van de Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo), de Keur en het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens (RVV). De volgende vergunningen liggen t/m 18 juni 2008 ter inzage: Capelle aan den IJssel (K.08.118) Eurofiber Nederland B.V., het leggen van twee leidingen en het doorvoeren van kabels, Nijverheidstraat 68. Wvo-Melding Nieuwerkerk aan den IJssel - (L.08.027.V01) J.A. Joosse, voor het lozen van hemelwater op oppervlakte water vanaf een zinken dakvlak aan de Groenendijk 241/243. De lozing valt onder de reikwijdte van het Besluit lozing afvalwater huishoudens (verder: het Besluit Huishoudens). Dijkgraaf en hoogheemraden besluiten op grond van artikel 4, lid 2 van het Besluit Huishoudens een maatwerkvoorschrift op te stellen met een lozingseis voor zink. De vergunningen en meldingen lozingbesluit liggen ter inzage bij het hoog heemraadschap. Voor nadere informatie over de vergunningen en meldingen kunt u contact opnemen, tel. nr. 010 45 37 335. Tegen de keurvergunningen of meldingen lozingbesluit kunt u schriftelijk t/m 18 juni 2008 bezwaaj maken bij het hoogheemraadschap. Hierbij geven wij kennis dat het artikel 2.9 van het Water- schapsbesluit, waarin voorwaarden zijn opgenomen voor de registratie van belangengroepen ten behoeve van de waterschapsverkiezingen onlangs is vastgesteld. De defi nitieve tekst van het artikel kunt u inzien op onze web site. Tevens maken wij u er op attent dat de registratie van belangengroepen nu kan plaatshebben en loopt tot uiterlijk 4 augustus 2008. Tenslotte merken wij op dat de bij de informatieavond verstrekte USB-informatiedrager via de website kan worden geactualiseerd. Op 16 april 2008 is artikel 2.9 van het Waterschapsbesluit in werking getreden. In dit artikel staan de voorwaarden voor de registratie van belangengroepen ten behoeve van de waterschapsverkiezingen. De tekst van het artikel kunt u inzien op onze website. Belangengroepen kunnen zich nu laten registreren voorde bestuursverkiezing in november 2008. De registratieperiode loopt tot uiterlijk 4 augustus 2008. De op de informatieavond verstrekte USB- informatiedrager kan via de website worden geactuali seerd. Wilt u ook meedoen aan de verkiezingen? U vindt alle informatie daarover op www.hhsk.nl! Voor meer informatie over één van de bovenstaande artikelen kunt u contact opnemen met onze klanten informatie telefoonnummer 010 45 37 372 of kijken op onze of onze website www.hhsk.nl. Maasboulevard 123,3063 GK Rotterdam

Hart van Holland | 2008 | | pagina 6