Igroeneweg dj kampioen --ed v|tRTAPRll LATER DAN GEPLAND OWAH HOUDT OPEN DAG OP 17 EN 18 MEI IRIDGECLUB ZEVENHUIZEN ER WERD GEBRIDGED. NIEUWE AANWINSTEN AGON FEYENOORD SOCCERCAMP GROOT SUCCES VOLLEYBAL I SCHAKEN HENNINK SPEELT REMISE TEGEN DE LOUW I HANDBAL VOLLEYBAL DEGRADATIE BE FAIR EEN FEIT DE DUIVEN VLOGEN.... Hart van Holland: dé krant voor de Zuidpias 14 mei 2008 pagina 35 I Zevenhuizen - Het D3-elftal van I Groeneweg moest de laatste wed- I ti id winnen om kampioen te wor sen. De spelers begonnen gespan- Inen maar na de 1-0 werd de druk 1 minder. Na leuke acties en goed Issmenspel van het hele team ging het beter lopen en werd het 2-0 en 3-0 voor de rust. Er werd een ex tra drinkpauze ingelast in verband met de warmte. In de tweede helft vielen nog twee doelpunten en met een uitslag van 5-0 werd D3 kampioen. Waddinxveen - De supporters verenging K-United van W.K.V. Kor- bis heeft een grap op hun website gepubliceerd. Op 3 mei publiceer den zij een bericht met de titel'- Korbis toch naar 2e klasse...'. In de zaal werd Vriendenschaar uit Bo degraven kampioen in de 3e klasse en werd Korbis tweede. Vrienden schaar zou zich om verschillende redenen hebben teruggetrokken uit de 2e klasse van volgend jaar, en Korbis zou die plek dan inne- I Waddinxveen-De handballers van [Rowah houden in het weekend Ivan 17 en 18 mei open dag. In dat [weekend spelen op zaterdag 17 I mei alle jeugdteams thuis en Row- I ah heeft van deze competitiedag de handbalaccommodatie aan de |$riepweg - naast het zwembad voorzien van allerlei spelletjes Ier kraampjes met lekkernijen. De dag is bedoeld om geïnteres- se erden te tonen, hoe het er bij de [handbalvereniging aan toe gaat. I 0;i zondag spelen de senioren- teams van Rowah thuis. Het eerste - damesteam van Rowah speelt dan een demonstratiewedstrijd tegen de Meeuwen uit Rotterdam. Ook op zondag zijn er diverse spellen [en hapjes te verkrijgen op het handbalveld. |Benalve voor geïnteresseerden [betekent de dag ook voor de ei gen leden een gezellige seizoen safsluiting; het is immers het laat ste weekend van dit seizoen met competitiewedstrijden op het ei gen veld. Eind mei wordt de com petitie afgesloten en in juni vin den nog toernooien, het jaarlijkse jeugdkamp en - in begin juli - de traditionele familiedag plaats. Rowah zoekt voor het nieuwe seizoen leden in allerlei leeftijds groepen. De jeugdafdeling is de laatste jaren flink gegroeid en Rowah wil die groei de komende tijd verder doorzetten. Jongens en meisjes vanaf 6 jaar oud kun nen bij Rowah komen handballen. Daarnaast wil Rowah haar senio renafdeling een nieuwe impuls geven. De zondag is voor ouderen en oud-handballers een goed mo ment om eens een kijkje te komen nemen. de ijk in. >e- :er en ng sat ats in de ge- ne- in Zevenhuizen - In dorpshuis Swanla werd dinsdag 6 mei de vierde avond van de derde competitieronde ge bridged. In de A-lijn was er een ge deelde eerste en tweede plaats voor he; paar Patricia Niewold-Marijke Stciker én het paar Frans Schiereck en Lieke van der Linden met 58.33 Derde werd het (echt)paar Gert en Ria Jansen met 57.29%. In de A-lijn gaat het koppel Wim van de I Weerdt-Ger van 't Slot met 66.53% laan de leiding, gevolgd door Guisy Hatenboer-Truus van Leeuwen met 159.59%In de B-lijn werd gewon nen door het paar Ger Spanjaard-Els Zwanenburg met 58.93% gevolgd men.. Ook zou een leidsman van het KNKV dit hebben bevestigd. Op 7 mei kwam de waarheid bo ven tafel. De supportersvereniging had een grap verzonnen, daar hun website de laatste tijd weinig be zoekers heeft. Er zijn vraagtekens bij te zetten of deze grap nu zo slim was. Het bericht is inmiddels van de website verwijderd. Vrien denschaar speelt volgend seizoen dus gewoon in de 2e klasse en Kor bis in de 3e. Nieuwerkerk aan den IJssel - De slotdrive van 28 april is in de A-lijn gewonnen door het koppel Wim Schreuder-Ton Vissers met 71.88; 2. Maarten Goedhart-Peter Bij ster ve Id 60.94; 3.Michiel de Kor- ver-To Schreuder 57.81; 4. Gerda Vissers-Cor Lageman 57.29; 5.Arie van Veen-Rob Moelker 55.73; 6. Wim Verhoeven-Ron van Dom burg 52.08; 7.Martha Boers-Joke van 't Hoen 51.04; 8.Joan Sip- man-Henri Korsten 45.31; 9. Re- nate Tournier-Lucy Wijnen 44.27; 10.Marijke Blok-Gerda Goedhart én Betty Geurts-Trudi Kerkhoven 42.71; 12.Frithjof Blok-Ruud Rijks 41.15; 13.Freddy en Rob van Leeu wen 40.63; 14. Ineke van den Heu- vel-Lucy Eldering 36.46. In de B-lijn werd gewonnen door het koppel Ada van der Linde- Greet Gallagher met 66.88; 2.Thea Michels-Selma vd Berg 63.13; 3.Wil Blok-Wil Valk 60.63; 4.Rina Kool haas-Evelyn Dolk 60.00; 5.Kees van Winden-Freek Bijlsma 58.75; 6. Henny Hense-Martha Verhoe ven, Tiny vanWinden-Alice van den Heuvel, Frans en Adrie Bijl én Irma en Ab Sonneveldt met 45.63; 10.Arie van der Linde-Mike Gal lagher 41.88; 11.Leny Hoogland- Elisabeth Tump 34.38 en 12.Hans van den Heuvel-Elly Timmerman 31.88. Boskoop - Het Heren1-team van Volleybalvereniging Agon, uitko mend in de 1e divisie B heeft zich versterkt met twee nieuwe aan winsten, te weten Jesse Boersen en Ferdy Kandelaaf. Jesse, (25 jaar, 1.96m) is spelverdeler en komt nu nog uit voor StamSovoco H1, dat volgende week zaterdag de beker finale speelt). Ferdy (20 jaar, 2.04m) is een middenman, afkomstig van Castellum H1 (2e divisie). De beide heren moeten het vertrek opvullen van spelverdeler Jos Bregman en middenman Walter Remmerswaal. De nieuwe trainer van H1, Christop- he George, is zeer tevreden met de twee nieuwe aanwinsten. De selec tie van Agon is nog niet helemaal rond; er wordt nog gezocht naar meer versterking, in het bijzonder een libero en een passer loper. Waddinxveen - Koophuis Be Fair kon afgelopen zaterdag geen vuist maken tegen Protos 1Alleen een 3-0 winst zou voldoende zijn om degradatie te kunnen ontlo pen. In de eerste set ging de strijd lang gelijk op maar Protos speelde met meer overtuiging en won de set met 20-25. Be Fair wist toen dat degradatie een feit was. In de volgende sets speelde Koophuis voor de eer. Met 25-17, 25-21 en 31-29 wist Be Fair wel de wedstrijd te winnen. Door deze winst staat Koophuis Be Fair nummer 1 in de opvulvolgorde, dat wil zeggen dat bij terugtrekking van een team Be Fair de vrijgekomen plek mag op vullen in de regiodivisie. De kans hierop is echter zeer klein. Be Fair zal volgend jaar dan ook uit ko men in de promotieklasse. Coach Gert Koele had vooraf al besloten te stoppen met het coachen van de dames. Een opvolger is nog niet gevonden. Zaterdag 17 mei komen nog drie jeugdige speel sters van het eerste dames team in actie. Samen met andere jeugdige speelsters van Be Fair staan zij in de bekerfinale. Het meisjes A team speelt om de beker tegen VSTS A1 uit Bodegraven in de sporthal De Waard te Bergambacht om 18.00 uur. Publiek is welkom bij deze spannende wedstrijd. Zevenhuizen - Postduivenvereni ging De Stormvliegers deed zater dag mee aan een concours vanuit Creil, 340 km. De 470 duiven wer den om 7.30 uur gelost. Het warme weer maakte het niet gemakkelijk voor de duiven, het duurde dan ook tot 12.09 uur tot de eerste duif thuis kwam. Dit was een duif van Joh. Stofberg. De duif had 72 km.p/ u gevlogen. De laatste prijsduif kwam 35 minuten later thuis. Uitslag: 1-3-6-9-14-19-24 Joh.Stof berg, 2 D.C. den Hertog, 4 Joh. Breedijk, 5-15 J.v.d.Haak, 7-25 J. Hoevelaken, 8-13-16-20 C.P.Edeling, 8 Joh. Wiltenburg, 11 L.vanWensem, 12-22 N.Koppenaal, 17-23 C.Zweere, 18 R.Brands, 21 J.S.Heykoop. door Janneke Gerrets-Piet Merbis met 58 57.% en op een derde plaats door Fenna en Pieter van der Lely met 57.74%. Tussenstand in de B lijn: 1.Janneke Gerrets en Piet Mer bis met 56.28% en 2.Gerard van der Horst en Rob Poorter met 54.97%. De C-lijn werd gewonnen door het koppel Jannie Moonen-Anita Fra ters met 57.83 tweede werd het paar Dirkje Vermaat-Carla de Jong met 54.33% en derde Betty Vis- ser-Adrie van der Eijk met 53.83%. Tussenstand in de C-lijn: 1. Frank en Detty Mol met 56.21% gevolgd door Dirkje Vermaat-Carla de Jong met 55.70%. ies te met wit tegen Tjarda Boekholt een pionneneindspel met een pion meer en leek daarmee goede pa pieren te hebben voor de winst, maar het was Boekholt die met de winst aan de haal ging. Ton Kuiper won van Albert Prins, Jan Muit verloor van Theo Goor en Marco de Bruijn won van Jan Kra- ijestein. De partij tussen Jaap Smit en Piet de Kraker ging lange tijd ge lijk op. Uiteindelijk was het Smit die met een krachtige piondoorbraak een winnend initiatief in handen wist te krijgen. Randy Girdhari wist tegen Frans Draaisma een vol punt te pakken in een Russische partij. Henk van Erk lanceerde tegen Ge rard Torenbeek een krachtige ko- ningsaanval. Van Erk zette de kroon op zijn werk door zijn tegenstander in stijl mat te zetten. Herman Ver waal speelde een goede partij en wist met de zwarte stukken te win nen van Herman van Offeren. Waddinxveen - Regerend clubkam pioen Erik Hennink heeft, in de 32e ronde van de interne schaak competitie, met de witte stukken cemise gespeeld tegen Peter de Louw. Teun van der Linden wist in een spannende partij van de erva- fen Wim Hennink te winnen. Wim Mulder en Arjan Hennink raakten 'erwikkeld in een interessante po sitionele strijd waarbij Hennink het oeste plan koos en de zege naar zich toe kon trekken. Eduard Phi- 'ipse verloor van Ronald Dannis. Hans van Woudenberg kreeg tegen de Nico Dannis enige winstkansen, maar de partij eindigde in remise. Wim van der Hoek wist zijn tegen stander Van Nieukerke gedurende de hele partij voor moeilijke pro blemen te stellen wat hem de winst opleverde. Na een bevlogen strijd tussen Wim van Os en Cees Assche- man kwam de eerste als overwin naar naar voren. Henk Stam bereik- Waddinxveen - Op sportpark De Sniep vond bij voetbalvereniging Waddinxveen op 1 en vrijdag 2 mei het Feyenoord Soccercamp plaats. Onder leiding van Ben Wijnstekers werd er twee dagen hard gewerkt aan de techniek van de 90 jongens en meisjes. Naast Ben als hoofdtrai ner waren er nog zeven trainers om de jongen en meisjes uit de regio in de leeftijd van 6 tot 14 jaar te bege leiden. Foto's van het Soccercamp zijn te vinden in het digitale album op de website van vv Waddinxveen: www.vv-waddinxveen.nl.

Hart van Holland | 2008 | | pagina 35